Radio Nostalgjia

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to German (Germany)

Ne kemi dëshmuar që dimë të lexojmë dhe kuptojmë mendimet e dëgjuesve tanë. Radios në vend i kemi dhënë një emër, duke bërë historinë me një ekip me dy studio të ndryshme në Kosovë dhe Zvicer
Ne kemi dëshmuar që Dime të dhe lexojmë kuptojmë mendimet e dëgjuesve Tane. Radio në vend i kemi një dhënë Emer, duke bere historinë me një ekip me dy të studio ndryshme në Kosovë dhe Zvicer
Read more
Collapse
5.0
1 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
May 7, 2018
Size
1.9M
Installs
10+
Current Version
2018-05-07-b9869cc
Requires Android
2.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Astrit BIblekaj
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.