KASA v Kapse - EET pokladna

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Pro splnění zákonných povinností vám stačí:
Váš mobil nebo tablet s Androidem
Tiskárna účtenek od nás
Tento software KASA v Kapse (který dodáváme v základní verzi zdarma k tiskárně účtenek od nás)

Pro vyzkoušení aplikace se přihlašte pomocí:
Uživatel: demo
Heslo: demo123

V aplikaci vytváříte účtenky, buď jako na klasické kase (zadáváním částek) nebo výběrem položek z přednastaveného seznamu. Tisknete na kapesní bluetooth tiskárně. Na konci dne si můžete vytisknout denní uzávěrku.

Restaurace / hotely ocení možnost držet otevřené účty pro jednotlivé stoly / pokoje, kam lze přidávat položky online z více zařízení najednou, dokud zákazník nezaplatí.

Veškeré nastavení se provádí v přidružené webové aplikaci - položky a kategorie ceníku, provozovny, kasy, práva uživatelů, údaje pro EET, přehledy prodejů, propojení se skladem. Vše snadno nastavíte z internetového prohlížeče v počítači nebo přímo z kasy.

Aplikace umožňuje pracovat i offline režimu, pokud není v místě prodeje připojení k internetu. (internet je ale potřeba pro následné hromadné zpracování účtenek a odeslání na server EET)
To meet statutory obligations you need:
Your phone or tablet with Android
Receipt Printer from us
This software KASA in your pocket (which are available in a basic version free for receipt printers from us)

To test the application to register via:
User: demo
Password: demo123

In creating receipts, either as a conventional cash register (entering amounts) or by selecting items from a preset list. Print your handheld Bluetooth printer. At the end of the day, you can print daily balance.

Restaurants / hotels will appreciate the opportunity to hold open accounts for individual tables / rooms where you can add items online from multiple devices at once, as long as the customer does not pay.

All settings are done in an associated web application - the item category and price list, establishment coffers, user rights, data for EET, sales reports, linking the stock. Everything is easy to set the PC's Web browser or directly from the treasury.

Application allows offline work mode, unless the point of sale connect to the Internet. (The Internet is but the need for subsequent mass processing of bills and sending to the server EET)
Read more
Collapse
4.2
37 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Stornování plateb kartou a stravenkami.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 29, 2017
Size
26M
Installs
1,000+
Current Version
1.25
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Shares Info, Digital Purchases
Permissions
Offered By
Kasa Systems s.r.o.
Developer
Roháčova 145/14, Žižkov, 130 00 Praha 3
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.