TAXI BANG - Porównywarka cen taksówek - Taksometr

Contains ads
500+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Pierwsza w Polsce porównywarka taksówek !!!


Chcesz szybko sprawdzić cenę i trasę przejazdu? Ta aplikacja jest idealna dla Ciebie. Wyznacz trasę a, po chwili zobaczysz propozycje najróżniejszych firm taksówkarskich i zaraz obok nich możliwą cenę. Wystarczy, że klikniesz zamów, a aplikacja sama wybierze numer telefonu do danej firmy.


Pobierz teraz i oszczędzaj!


Nasza misja
Wieloletnie doświadczenie w branży transportu prywatnego sprawia, że staramy się być na bieżąco z panującymi trendami i zmianami zachodzącymi na rynku. Wymaga więc to dostosowania branży do potrzeb klientów. Aplikacja ma na celu promowanie usług transportu przez doświadczonych licencjonowanych taksówkarzy.


Dlaczego potrzebujesz apki TAXI BANG?
Mamy świadomość, że dla większości klientów taksówek obce są zasady działania taksometru lub pojęcia stref czy taryf, a podane w cenniku stawki za kilometr także nie precyzują ile dany kurs będzie kosztował. Dzięki nam nie musisz się już tym martwić. Wyliczymy to za Ciebie i podamy orientacyjną cenę za przejazd, uwzględniając także korki.


Dodatkowo przekonają Cię poniższe argumenty
W chwili obecnej aplikacja zawiera:
✓ Ponad 600 korporacji taksówkarskich (wraz z mikroprzedsiębiorcami w mniejszych miastach)
✓ W 150 lokalizacjach na terenie całej Polski.


Plany na przyszłość
Chcemy aktualizować aplikację, poszerzając bazę danych o kolejne korporacje i lokalizacje. Jeśli nie znaleźli Państwo żadnej taksówki w swoim mieście, prosimy o informacje o działających taksówkach na terenie waszego miasta na adres korporacje@bang.taxi


Facebook:
www.fb.com/www.bang.taxi

Instagram: www.instagram.com/www_bang_taxi
Strona internetowa: www.bang.taxi


Ważna informacja
Aplikacja TAXI BANG jest jedynie porównywarką cen taksówek, nie świadczy usług przewozowych. Przy całym naszym trudzie włożonym w chęć osiągnięcia jak najbardziej precyzyjnych wyników, mogą one się różnić od wskazań taksometru w taksówce. Przypominamy, że aplikacja ma charakter wyłącznie szacunkowy i edukacyjny oraz nie stanowi podstawy do jakichkolwiek roszczeń z tytułu różnic cen między wskazaniami aplikacji, a wskazaniami taksometru. W świetle obowiązującego prawa tylko i wyłącznie kwota wskazana na taksometrze jest podstawą do uregulowania rachunku za przejazd taksówką.
Updated on
May 27, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Poprawiona widoczność ofert.
Zwiększenie marginesu kontenera reklam.