My Telekom

Tani me My Telekom, ju keni mundësi të kontrolloni llogarinë tuaj kudo ku ndodheni, në çdo kohë.
Me aplikacionin My Telekom, ju mund të:
- kontrolloni balancën tuaj,
- kontrolloni njësitë e mbetura të paketës/paketave tuaja,
- shikoni dhe paguani faturën/faturat tuaja apo nje faturë tjetër
- rimbushni çdo numër Telekom
- aktivizoni paketa apo shërbime të ndryshme
dhe shumë funksionalitete të tjera.

_

Now with My Telekom, you have the possibility to manage your account anywhere, anytime!
With My Telekom application, you may:
- Control your balance
- Control remaining units of you package/s
- Check and pay your bill/s or any other Telekom bill
- Recharge any Telekom number
- Activate packages and/or services
and many other functionalities.
Read more
4.5
1,722 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Ke shumë miq?
Dhuro MB dhe lumturoji ata
Me versionin e ri mund të shijosh Data Sharing me njerëzit e tu të dashur!
Për ta bërë me të thjeshtë, kemi përmirësuar edhe log in që te ruash fjalëkalimin.

Do you care about your friends?
Share your MB and make them happy
Update My Telekom now and enjoy Data Sharing with your beloved ones!
To make it easier, we’ve improved log in experience.
Read more

Additional Information

Updated
October 11, 2018
Size
22M
Installs
100,000+
Current Version
1.5
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Telekom Albania
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.