Online Fatura ve Ödeme Takip

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Ayların belli günlerinde hayatımızda önemli bir yeri olan ödemelerimizin takibini sağlayabileceğimiz. Son ödeme günleri gelen yada geçen doğalgaz,elektrik gibi elzem faturaların ve kredi kartı borçlarının takvimlerini ısrarla bize hatırlatıp unutmamızın önüne geçen bir uygulama düşünün.

Oluşabilecek kredi kartı günlük faizlerinden ve faturaların gecikme bedelleri yanından unutkanlıktan yada kurum değişiminden kaynaklı bir ödenemeyen durumunda kesilen bir elektriğin açma bedelinden bizi kurtardığını düşünün ne güzel olurdu dimi?

Uygulama Size Kazandıracakları
* Elektrik kesintilerindeki 15 TL açma / kapama ücreti
* Su kesintilerinde 10 TL açma / kapama ücreti
* Telekom ve Gsm kesintilerinde 8 ile 15 TL arası açma / kapama ücreti
* Kredi kartında %2 ve üzeri günlük faiz ödemeleri
* Doğalgaz kesintilerinde 10 TL ve üzeri açma kapama ücretleri

Uygulamayı kullanarak son ödemesi gelen ödemelerinizden oluştuğu an haberdar olarak kesintilerden,faiz ve masraflardan kurtulabilirsiniz.

Faturalar nasıl takip edilmektedir.
Doğalgaz,Elektrik,Telekom,Su,Mtv ve Trafik Cezası gibi ödemeler otomatik olarak telefonunuza bildirim olarak gelmektedir.

Kredi Kartı, Aidat vb. ödemeler sizin belirlediğiniz tarih ve periyotlara uygun şekilde hatırlatılmaktadır.

Sistemi kullanabilmeniz için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik başvurusu sırasındaki alanlar zorunlu alan olup gsm ve eposta adresinizi doğru girmeniz gerekmektedir.

Başarılı bir üye kayıt işleminden sonra telefonunuza onay kodu bildirimi gelecektir.

Eğer bu esnada bir sorun olursa yada otomatik onay kodu girildiği halde uygulama giriş yapmaz ise "Uygulamayı tekrar açıp kapatmanızı" öneriyoruz.

Uygulama üzerinden 5 farklı kurum tanımı yapabilirsiniz.

5 ve üzeri kurum tanımlamak için Premium üyeliğe geçmeniz gerekmektedir. Bu şekilde İş yeriniz, Aileniz vb. başka fatura ve ödemelerinizi de takip edebilirsiniz.

Her türlü üyelik ve giriş sorunlarında bilgi@sonodeme.com adresinden iletişime geçebilir. İrtibat telefonumuzdan destek alabilirsiniz.

Not: Online servislerimizin hizmet süresi 1 yıldır sonraki yıllarda online borç bildirimlerinin size sağlanması için üyeliğinizi premium üyeliğe almanız gerekmektedir.

Premium üyelik için bilgi@sonodeme.com adresinden bilgi alabilirsiniz.
On certain days of the month we can provide our payments follow an important place in our lives. Days from the last payment or natural gas, electricity as essential bills and credit card debts into our calendar insisted on reminding us not forget to consider the application.

In the case of the credit card that can occur daily interest and late payment of bills paid from a side that can not be sourced from forgetfulness or change institutions consider that saved us from an opening price of electricity cut twill what would be nice?

Applications will save you
* Power failure in 15 per opening / closing fee
* Water cut their $ 10 opening / closing fee
* Telecom and GSM cuts in between 8 and 15 per opening / closing fee
* 2% and higher daily interest payments on credit cards
* $ 10 and above on-off fee for the natural gas cuts

Using applications that are aware of your payments as deductions from the final payment of the moment, you can get rid of interest and costs.

How invoices are followed.
Gas, Electricity, Telecom, Water, payments such as MTV and Traffic Fines comes automatically as notifications to your phone.

Credit Card, fees and so on. It is reminded of payments in accordance with the date and period you specify.

First, you must be a member to use the system. Membership is mandatory field during the application areas that you need to enter your correct email address and GSM.

The confirmation code to your phone After a successful member registration statement will come.

If in the meantime or if a problem does not make the automatic confirmation code is entered, the application entry form "Application and off again" advise.

You can make 5 different organizations through the application definition.

to identify 5 or more institutions are required to switch to Premium membership. That way, your workplace, your family and so on. You can also track your bills and other payments.

All kinds of membership and entry problems may contact the bilgi@sonodeme.co address. You can get support directly from our phone.

Note: The duration of your subscription online service of our services to provide you the online debt notification in the next year is 1 year you must purchase a premium membership.

You can get information from bilgi@sonodeme.co address for a premium membership.
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Eligible for Family Library
Eligible if bought after 7/2/2016. Learn More
Updated
February 13, 2016
Size
2.3M
Installs
50+
Current Version
1.0
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Unrestricted Internet
Permissions
Offered By
Ica Teknoloji
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.