OneCar

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Otomobil Sahibi Olmanın Yeni Olayı, En Kolayı
Operasyonel kiralamanın avantaj ve kolaylıklarını tüm bireylere sunan OneCar, Türkiye’nin yerli sermayeli en büyük kiralama markası olan DRD’nin bireylere yönelik yıllık araç kiralama markasıdır.
Türkiye’de bir ilk olan bu yenilikçi sistem ile artık bireyler de tıpkı şirketler gibi büyük bütçeler ayırıp araç satın almak yerine; her marka ve model araca, 24 aydan 48 aya kadar, kendilerine en uygun kiralama seçeneği ile ulaşabiliyor. Üstelik sigorta, lastik, periyodik bakım, hasar yönetimi, yedek araç, 7/24 yol yardım ve MTV gibi operasyonel ve finansal tüm yükleri de OneCar sizin yerinize üstleniyor.

Bilgi teknolojilerine ve müşteri odaklı yeni pazarlama uygulamalarına yaptığı yatırımlarla öne çıkan OnceCar, “Mobil Yol Yardım Uygulaması”nı hizmetinize sunuyor. Uygulama ile arıza / kaza gibi acil müdahale gerektiren durumlarda yol yardım hizmetlerine tek bir tuş yardımıyla erişebilirsiniz. Ayrıca periyodik bakım şifresi veya lastik talebi gibi ihtiyaçlarınızı da zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Üstelik tamamen acil bir durumda oluşabilecek tüm ihtiyaç ve içinde bulunabileceğiniz durumun yaratacağı kısıtlar düşünülerek tamamen "kullanıcı odaklı" uygulamalarla geliştirilmiş olan "Mobil Yol Yardım Uygulaması", size büyük kolaylık ve hız kazandırıyor.

Uygulamayı akıllı telefonlarınıza indirdikten sonra “üyelik menüsü” üzerinden araç ve profil bilgilerinizi tanımlayarak;

• Aracınız ile ilgili kaza ve arıza bildiriminde tek tuş yardımıyla kolaylıkla bulunabilir,
• Kaza ve arıza anında ilk yapılması gereken müdahaleler ve alınması gereken önlemleri öğrenebilir,
• Beyana dayalı hasarlarda aracınızla ilgili OneCar Müşteri Hizmetleri’ne beyanda bulunmanız için gerekli fotoğraf, olay mahalli detayı vb tüm detayları kolaylıkla bize iletebilir,
• Çekici ve yedek araç taleplerinizi anında ulaştırabilir,
• Adres tarifi yapmaya gerek duymadan akıllı telefonunuzun GPS sistemiyle konumunuzu kolaylıkla bildirebilir,
• En yakın anlaşmalı servis noktasının irtibat bilgilerine ulaşarak arzu ederseniz lokasyonu ile ilgili sistem üzerinden yol tarifi de alabilir,
• Örnek doldurulmuş ve boş kaza tutanağı örneklerine erişebilir,
• Polis, Ambulans, İtfaiye, Jandarma vb acil durum telefonları ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.
New Car Owner Event of Being, the Easiest
Offering the benefits and convenience of their operational leasing all individuals onec is Turkey's domestic capital is the annual car rental brand for the individual drd'n the largest rental brands.
With this innovative system, a first in Turkey now individuals are also taking the car instead of buying big budgets, like companies; every make and model of vehicle, 24 months to 48 months, you can reach them with the most suitable rental options. Moreover, insurance, tires, periodic maintenance, damage management, replacement vehicles, roadside assistance all operational and financial burdens such as 7/24 and MTV also undertakes onec you.
 
Information technology and customer-focused marketing new applications with its investments to Cr highlights, "Mobile Roadside Assistance Application" is at your disposal. with application malfunction / accident cases that require immediate intervention, such as using a single button you can access to roadside assistance services. You can also effortlessly perform periodic maintenance on your needs such as passwords or tire demand.

Moreover, all of our needs completely and totally mind the constraints created by the state can be found in an emergency situation that may occur in the "user-centric" applications that have been developed with "Mobile Roadside Assistance Application", provides you with great ease and speed.

Once you download the app to your smart phone "membership menu" by defining your car out and profile information;

• fault in the accident and notification about your vehicle can easily be found with the help of a single button,
• Accidents and malfunctions can learn the measures to be taken immediately intervene and the first to be done,
• onec is necessary to make the statement for your photo Customer Services in damage to your vehicle based on the declaration, scene details, etc. can easily send us all the details,
• Attractive and can deliver immediate and demand a replacement vehicle,
• Landmark GPS systems can report your location with your smartphone without needing to do easily,
• negotiated reaching the nearest service point of contact information you wish about the location of the directions through the system can also receive,
• You can access the minutes of the accident Example filled and empty sample,
• Police, Ambulance, Fire Brigade, etc. You can reach the Gendarmerie emergency phones and contact information.
Read more
Collapse
3.7
14 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

- Profil Ekranı Km bilgisi güncelleme
- Yeni Müdürlükler ekranı
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 12, 2019
Size
5.6M
Installs
1,000+
Current Version
1.0.56
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
DRD Yazılım Ekibi
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.