Ben de burdayım

1K+
Downloads
Content rating
Teen
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Ben de burdayım aplikasyonuyla çevreye dair konularda kısa, net ve farkındalık yaratacak içerikler bulabilir, harekete geçmeni sağlayacak challengelera ve bilgi yarışmalarına katılabilirsin. Çöpçek ve Doğa Kaşifleri bölümleriyle yaşam alanlarının güzelleşmesine katkı sağlayabilirsin.

Aşağıda paylaştığımız daha birçok içeriğe erişebilirsin.

Bilgi Köşesi: Doğa ile ilgili farkındalığını artırmak için hazırladığımız içeriklerden faydalanarak bilgini artırabilir, çevrendekiler ile paylaşarak katkı sağlayabilirsin.
Challangelar: Challangelara katılıp, sınırlarını zorlayarak, hem kendin için hem de doğa için bir fark yaratabilirsin.
Alışkanlıklar: Hem kendin hem de doğaya fayda sağlayacak alışkanlıklar kazanmaya ne dersin? Soruları cevaplayarak kendine bir alışkanlıklar listesi hazırlayabilirsin.
Bilgi Yarışması: Bildiklerin ile doğayı güzelleştirebilir, Bilgi yarışmalarına katılarak farkındalığını arttırabilirsin.
Çöpçek: Yaşam alanlarının güzelliğini çöplerle örten yerlerin anlık fotoğraflarını çekerek Çöpçek'te paylaşabilirsin.Temiz bir dünya için sen de bu hareketin bir parçası olabilirsin.
Doğa Kaşifleri: Doğa harikası dediğin yerleri bizimle de paylaşarak keşfedilmesine katkı sağlayabilirsin, çevrendekilere ilham olabilirsin.

Kendimizi geliştirebilmemiz için geri bildirimleriniz çok değerli. Ben de Buradayım ile ilgili her türlü geri bildirimlerinizi team@bendeburdayim.com yazın, Ben de burdayım'ı birlikte geliştirelim.
Updated on
Jun 28, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available