iMeteo.sk Počasie: Blesky & Radar

8,758
Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Slovenská appka iMeteo.sk Počasie prináša TOP funkcie pre Vás:
• Varovania na nebezpečné poveternostné javy
• Detektor bleskov
• Notifikácia a upozornenie ak Vo Vašom okolí udrie blesk
• iRadar s pohybom zrážok a búrok v strednej Európe
• Aktuálny stav počasia
• Predpoveď po hodinách
• Predpoveď až na 10 dní
• Množstvo widgetov a personalizácii celej aplikácie

V jednej aplikácii získate tie NAJkomplexnejšie a NAJpodrobnejšie informácie o počasí na Slovensku.

❗️Výstrahy na počasie
Ak vo Vašom okrese sa nebezpečný poveternostný jav, pred ktorým vydáme výstrahu, tak Vás na to aplikácia upozorní a vy tak budete včas pripravení.

🌩Detektor bleskov
V prípade, že sa nad Slovenskom vyskytujú búrky, tak Vám aplikácia na domovskej stránke zobrazí mapku, kde v uplynulých 30 minútach udreli blesky. Na mape si môžete pozrieť, aký druh blesku udrel, kedy presne a kde udrel a s akou silou.

⚡️Notifikácia na úder blesku
Ak Vo Vašom okolí (predvolene v okruhu 30 km) udrie blesk, tak Vám aplikácia pošle notifikáciu s informáciou ako ďaleko od Vás blesk udrel. Vy sa tak môžete včas ukryť do bezpečia.

💧iRadar - presný zrážkový radar
V aplikácii môžete sledovať postup zrážok od Nemecka po Ukrajinu a od Baltského mora po Jadran. Viete tak zistiť, kde sú zrážky, kedy dorazia ku Vám alebo naopak, kedy ustanú.

🌞Aktuálny stav počasia
Samozrejmosťou je aktuálny stav počasia. Stav počasia je meraný na reálnej meteorologickej stanici SHMÚ alebo na tzv. PWS staniciach, čo sú osobné meteostanice pripojené do siete internet.

🌤Predpoveď počasia
Kvalitná predpoveď európskeho numerického modelu ECMWF od nórskej meteorologickej služby po hodinách až na 10 dní vopred.

🌈Widgety a personalizácie
Aplikácia obsahuje veľké množstvo widgetov a osobných nastavení. Widgety aj prostredie aplikácie si môžete nakonfigurovať podľa vlastného štýlu. Vybrať si môžete jednotky, pozadia aplikácie, svetlú alebo tmavú tému aplikácie, fonty alebo ikony počasia. Nič Vám nenútime. Aplikáciu si môžete personalizovať tak, ako sa Vám bude páčiť.

PODPORA NONSTOP
Zariadení je mnoho a nemusí na každom naša aplikácia fungovať správne. Je tu však pre Vás podpora, kde s Vami radi problém vyriešime. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom aplikácie, pádov alebo jej nefunkčnosti nás preto neváhajte urýchlene kontaktovať na adrese: support@meteoidata.com
Slovak Appku iMeteo.sk Weather TOP provides features for you:
• Warnings for hazardous weather phenomena
• lightning detector
• Notification and alert when in your area struck by lightning
• iRadar with the movement of precipitation and storms in Central Europe
• Current weather status
• Forecast for hours
• Forecast to 10 days
• Many widgets and personalization across applications

In one application, you get the most comprehensive and most detailed information about the weather in Slovakia.

❗️ Warnings of weather
If you are in your district is a dangerous meteorological phenomenon, before which we head alert and to warn the application and so you will be ready in time.

🌩 lightning detector
In the event that the Slovak storms occur, so you use the home page shows a map where in the last 30 minutes, struck by lightning. On the map you can see what kind of lightning struck exactly when and where to hit and with what force.

⚡️ Notification to lightning
If in your area (default within 30 km) lightning strikes, the application will send a notification informing you how far from the lightning struck. You be you in time to hide in safety.

💧 iRadar - Collision precision radar
The application can monitor the progress of precipitation from Germany to the Ukraine and the Baltic Sea to the Adriatic. Can you find where collisions when they arrive to you or vice versa, when ustanú.

🌞 Current Conditions
Of course there is the current weather conditions. Conditions are measured at fair weather station SHMI or so. PWS stations, which are personal weather station connected to the Internet.

🌤 Forecast
Quality forecast European ECMWF numerical model from the Norwegian Meteorological Services after hours to 10 days in advance.

🌈 Widgets and personalization
The application contains a lot of widgets and personal settings. Widgets and application environment you can configure to your own style. You can choose units, background applications, light or dark theme applications, fonts or icons weather. We do not force anything. App to personalize the way you like it.

Support NONSTOP
There are many devices and not on any our application to work correctly. However, there is for you support where you love to solve the problem. If you have any questions about the application falls or malfunction of us quickly so do not hesitate to contact at: support@meteoidata.com
Read more
4.3
8,758 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

NOVINKA: Detekcia bleskov a varovania pred búrkami.
Ak vo Vašom okolí udrie blesk, tak appka Vás na to upozorní a polohu búrky môžete potom ďalej sledovať. Taktiež si môžete pozrieť detaily na detektore bleskov. Dozviete sa aký druh blesku a s akou intenzitou udrel.
Prepracovali sme aj základnú obrazovku, ktorá je ešte prehľadnejšia a taktiež sme upravili sekciu spravodajstva.
Read more

Additional Information

Updated
August 11, 2018
Size
15M
Installs
100,000+
Current Version
11.5
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
In-app Products
$0.99 - $7.49 per item
Permissions
Offered By
meteoIdata
Developer
Mikšová 152 01401 Bytča Slovenská republika
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.