iMeteo.sk Počasie: Blesky & Radar

8,973
Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Android 9...UPOZORNENIE: Ak máte operačný systém Android 9, tak nás prosím kontaktujte na support@meteoidata.com pre podporu aplikácie. Plná podpora sa očakáva na konci februára.

Slovenská appka iMeteo.sk Počasie prináša TOP funkcie pre Vás:
• Varovania na nebezpečné poveternostné javy
• Detektor bleskov
• Notifikácia a upozornenie ak Vo Vašom okolí udrie blesk
• iRadar s pohybom zrážok a búrok v strednej Európe
• Aktuálny stav počasia
• Predpoveď po hodinách
• Predpoveď až na 10 dní
• Množstvo widgetov a personalizácii celej aplikácie

V jednej aplikácii získate tie NAJkomplexnejšie a NAJpodrobnejšie informácie o počasí na Slovensku.

❗️Výstrahy na počasie
Ak vo Vašom okrese sa nebezpečný poveternostný jav, pred ktorým vydáme výstrahu, tak Vás na to aplikácia upozorní a vy tak budete včas pripravení.

🌩Detektor bleskov
V prípade, že sa nad Slovenskom vyskytujú búrky, tak Vám aplikácia na domovskej stránke zobrazí mapku, kde v uplynulých 30 minútach udreli blesky. Na mape si môžete pozrieť, aký druh blesku udrel, kedy presne a kde udrel a s akou silou.

⚡️Notifikácia na úder blesku
Ak Vo Vašom okolí (predvolene v okruhu 30 km) udrie blesk, tak Vám aplikácia pošle notifikáciu s informáciou ako ďaleko od Vás blesk udrel. Vy sa tak môžete včas ukryť do bezpečia.

💧iRadar - presný zrážkový radar
V aplikácii môžete sledovať postup zrážok od Nemecka po Ukrajinu a od Baltského mora po Jadran. Viete tak zistiť, kde sú zrážky, kedy dorazia ku Vám alebo naopak, kedy ustanú.

🌞Aktuálny stav počasia
Samozrejmosťou je aktuálny stav počasia. Stav počasia je meraný na reálnej meteorologickej stanici SHMÚ alebo na tzv. PWS staniciach, čo sú osobné meteostanice pripojené do siete internet.

🌤Predpoveď počasia
Kvalitná predpoveď európskeho numerického modelu ECMWF od nórskej meteorologickej služby po hodinách až na 10 dní vopred.

🌈Widgety a personalizácie
Aplikácia obsahuje veľké množstvo widgetov a osobných nastavení. Widgety aj prostredie aplikácie si môžete nakonfigurovať podľa vlastného štýlu. Vybrať si môžete jednotky, pozadia aplikácie, svetlú alebo tmavú tému aplikácie, fonty alebo ikony počasia. Nič Vám nenútime. Aplikáciu si môžete personalizovať tak, ako sa Vám bude páčiť.

PODPORA NONSTOP
Zariadení je mnoho a nemusí na každom naša aplikácia fungovať správne. Je tu však pre Vás podpora, kde s Vami radi problém vyriešime. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom aplikácie, pádov alebo jej nefunkčnosti nás preto neváhajte urýchlene kontaktovať na adrese: support@meteoidata.com
Android 9 ... WARNING: If you have an Android 9, please contact us at support@meteoidata.com for app support. Full support is expected at the end of February.

The Slovak app iMeteo.sk Weather brings TOP features for you:
• Warnings about dangerous weather phenomena
• Lightning Detector
• Notification and alert if there is a flash in your area
• iRadar with precipitation and storms in Central Europe
• Current weather conditions
• Prediction by Hours
• Prediction up to 10 days
• Widgets and personalization of the entire application

In one app, you get the most comprehensive and up-to-date weather information in Slovakia.

❗️ Weather warnings
If there is a dangerous weather phenomenon in your district, we will warn you about it and you will be ready in time for it.

🌩 Flash Detector
If there are storms over Slovakia, the application will show you a map on the home page where lightning has struck in the past 30 minutes. On the map, you can see what kind of lightning struck, when exactly and where it hit and with what strength.

⚡️ Lightning strike notification
If there is a lightning strike in your area (within 30 km), the application will send you a notification with information as far away as you can. You can safely hide yourself in time.

💧 iRadar - accurate rain radar
In the application, you can track the precipitation process from Germany to Ukraine and from the Baltic Sea to the Adriatic. You can find out where there are crashes when they arrive at you or vice versa, when they will stop.

Current weather
Of course, the current weather conditions are obvious. The weather is measured at a real meteorological station SHMÚ or the so-called " PWS stations, which are personal weather stations connected to the internet.

🌤 Weather Forecast
A good prediction of the European numerical model ECMWF from the Norwegian Meteorological Service to hours up to 10 days in advance.

🌈 Widgets and Personalization
The application contains a large number of widgets and personal settings. You can customize widgets and application environments according to your own style. Choose your units, application backgrounds, light or dark theme, fonts, or weather icons. I do not mind you. You can customize the app as you like it.

NONSTOP SUPPORT
There is a lot of equipment and it does not have to work properly for each of our applications. However, there is support for you, where we want to solve the problem with you. In case of any questions about application, crash, or malfunction, please do not hesitate to contact us at support@meteoidata.com
Read more
Collapse
4.3
8,973 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Aktualizácia opravuje niektoré chyby a zlepšuje notifikácie na úder bleskov.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 30, 2018
Size
15M
Installs
100,000+
Current Version
11.6
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
In-app Products
$0.99 - $7.49 per item
Permissions
Offered By
meteoIdata
Developer
Mikšová 152 01401 Bytča Slovenská republika
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.