Демократична Сокира

4.8
556 reviews
10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Керуйте «Демократичною Сокирою» за допомогою унікальної системи голосування в вашому смартфоні. Голосуйте тут і зараз – прийняті рішення стануть офіційною позицією і реальними планами дій.

Всі голосування в додатку відбуваються відкрито і прозоро, кожен голос фіксується в базі даних з відкритим доступом, щоб уникнути фальсифікацій і контролю за результатами підрахунку голосів.

Вибирайте головні напрямки діяльності, затверджуйте ініціативи і програми, плани дій і протидій, впливайте на склад керівництва «Демократичної Сокири», голосуйте за виключення і домовленості з іншими силами, погоджуйте реакцію на важливі події, законопроекти, ініціативи і зашквари влади, політичних сил і окремих фігур.

Керуйте своєю політичною вагою і прокачайте свій статус. Вплив вашого Голосу на результат голосування прямо пропорційний вашому внеску в розвиток і діяльність «Демократичної Сокири». За участь в наших акціях, донати на розвиток, професійну і волонтерську допомогу вам нараховуються одиниці Ваги Голосу. Вага Голосу – це числовий вимір розміру вашого вкладу в розвиток і поточну діяльність «Демократичної Сокири».

Через додаток можна миттєво збільшити свою Вагу Голосу, відправивши благодійний внесок, а також поділитися своєю Вагою Голосу з іншими користувачами програми.
Updated on
Jan 31, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available
4.8
556 reviews
Andrew Melnikov
June 10, 2020
Rather high tech requirements, seriously limiting possible number of users (And9 AFAIK, although some users reported successful work on And8 and And7). Unstable login (I have to relog EVERY time I switch back to app from any other). Crashes on devices without a camera when trying to validate account. Work with device memory is unstable (can't pull photos in my case). Overall: a cool idea but still pretty raw at this point. PS. To any users stuck at splash screen: set up screen lock (NOT swipe).
3 people found this review helpful
Did you find this helpful?
ГО "ДЕМОКРАТИЧНА СОКИРА"
July 16, 2020
Дякуємо за розгорнутий опис проблем, нам відомо про них і ми намагаємось їх поступово правити. Також, якщо є якісь питання пишіть на appmanager@sokyra.party.
Viktor Halitsyn
June 19, 2020
І like the ideas this app has around information and voting. The login is a bit confusing: you an email but not the pwd. Instead you're sent a looong code you need to enter. Yet they really want your passport and address. That's a bit much IMHO. Like, I trust you guys will do your best to keep my info secure, but can't you hire a third party to do verification? Or come up with an innovative way to do so? How about at the next election you physically verify people who actually show up to vote ;)
3 people found this review helpful
Did you find this helpful?
ГО "ДЕМОКРАТИЧНА СОКИРА"
July 16, 2020
Вітаю вас. Дякуємо за розлогий аналіз. Так, для верифікації в додатку ми просимо світлину людини разом з паспортом, але це потрібно лише, щоб не допустити верифікації ботів, чи громадян РФ. Одразу після верифікації світлина видаляються, а ми не зберігаємо жодних паспортних даних, а тому вони в безпеці.
Andrii Ukrosaurus
June 19, 2020
The app works as intended. The party doing good and protecting our country.
Did you find this helpful?
ГО "ДЕМОКРАТИЧНА СОКИРА"
July 16, 2020
Дякуємо за вашу підтримку!

What's new

виправлення помилок