Pamfleti Mobile

Contains Ads

“Media që s’e dorëzon pavarësinë e saj, i paraprin një qeverisje të ndershme”.
“Pamfleti” është një platformë mediatike analitike që u “lind” si domosdoshmëri e një tribune pa kompromis, si një zë i fuqishëm në luftën pa ekuivok ndaj krimit dhe korrupsionit politik në Shqipëri.
Read more
Collapse
5.0
12 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Bugs Fixed
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 18, 2019
Size
7.2M
Installs
500+
Current Version
1.0.7
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Pamfleti Mobile
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.