KTN NEWS

1 099
Contains Ads
·
Ofron blerje përmes aplikacionit

دنيا جو سڀ کان پهريون سنڌي سيٽلائيٽ چئنل ڪي ٽي اين نيوز ميڊيا جي دنيا جي اهڙي ڪامياب ڪهاڻي آهي، جنهن جي سڃاڻپ سندس بي لوث، باصلاحيت ۽ ذهين ٽيم آهي، سنڌ ۾ هڪ اهڙي پروفيشنل ماحول جو بنياد وجهندڙ هي گروپ جنهن ۾ ميرٽ ۽ شفافيت کي اوليت رهي آهي
Lexo më shumë
Palos
4,3
1 099 në total
5
4
3
2
1
Po ngarkohet...

Ç'të reja ka

New Talkshows Added
UI fixes
Bugs Fixes
Permissions Updated
Lexo më shumë
Palos

Informacione shtesë

Përditësuar
16 maj 2018
Madhësia
9,8M
Instalimet
100.000+
Versioni aktual
1.9
Kërkon Android
4.0 e lart
Vlerësimi i përmbajtjes
Të gjithë
Produktet brenda aplikacionit
1,09 US$ për artikull
Autorizimet
Ofruar nga
KTN TV
©2018 GoogleKushtet e shërbimit të sajtitPrivatësiaZhvilluesitArtistëRreth Google|Vendndodhja: SHBAGjuha: shqip
Duke blerë këtë artikull, hyn në transaksion me Google Payments dhe pranon që Kushtet e shërbimit dhe Njoftimin e privatësisë së Google Payments.