Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

Turkcell Hesabım

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Turkcell Online İşlemler Uygulaması sizin için yenilendi! Yenilenen uygulamamız yeni adı "Turkcell Hesabım" ile kullanımınıza hazır.

Hattınızın kontrolü, Turkcell Hesabım uygulamasıyla cebinizde! Turkcell Hesabım'ın yenilenen tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde, hattınızı cebinizden yönetmek artık çok daha kolay! Turkcell Hesabım ile mobil uygulama kolaylığını internete erişebildiğiniz her yerde yaşayabilirsiniz!

Hesabım uygulaması sayesinde faturalı veya Hazır Kart hattınızı, iletişim ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi biçimlendirebilirsiniz. üstelik Turkcell Hesabım'ı akıllı telefonunuza kurarak fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. TL Yükleme, Nar ve İnternet paketi satın alma gibi işlemlerinizi anında yapabilir, tarife veya paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Hesabım uygulaması ile size özel avantaj ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Kullanım alışkanlıklarınıza göre sizin için seçilen servis ve kampanyalardan haberdar olabilir, uygulama üzerinden anında yararlanabilirsiniz. Turkcell.com.tr'den yaptığınız alışverişleri Siparişlerim bölümünden takip edebilir, teslimat sürecindeki paketlerinizin son durumunu öğrenebilirsiniz. Turkcell Hesabım'da fatura detaylarınızı ve ayrıntılı fatura analizini görebilir, paket veya tarifenizden kalan kullanımlarınızı takip edebilirsiniz. Hat ayarlarınızı gerçekleştirebilir, 3G internet hizmetini, yurt dışında kullanımı, rehber işlemlerini, kullandığınız servislerle ilgili seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Sadece en Yakın Turkcell sorgulama, Turkcell Canlı Hizmet gibi dış linklere olan bağlantınız ücretlendirilecektir. Turkcell 3G üzerinden uygulamayı açmanız durumunda, uygulama telefonunuza takılı olan hattınızı algılayacak ve işlemlerinizi GSM Numranızın Son İki Hanesini girerek yapabileceksiniz. Uygulamayı kablosuz ağ bağlantısı ile açmanız durumunda ise GSM Numaranız ve Turkcell filtreniz ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Turkcell şifrenizi bilmiyor ya da hatırlamıyorsanız 2222'ye sifre yazıp göndererek yeni şifre alabilir ve kullabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell Hesabım uygulamasına özel olarak hazırlanmış widget ile sahip paket, tarife ve kampanyalarınızdan kalan kullanımlarınızı dilediğiniz zaman, telefonunuzun ekranından kolayca takip edebilirsiniz.

Turkcell Telefon Yedekleme

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Telefon rehberinizi Turkcell Telefon Yedekleme'de yedekleyin, telefonunuzun başına ne gelirse gelsin, bilgilerinizi kaybetmeyin. Uygulamayı hemen ÜCRETSİZ indirin!

Turkcell Müzik

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Turkcell Müzik ile 3 Milyondan fazla şarkıyı keşfedin, dinleyin arkadaşlarınızla paylaşın. Ne zaman ve nerede isterseniz Turkcell Müzik ile müzik keyfini yaşayın.

Turkcell Müzik Uygulaması ile;

- İstediğiniz sanatçı, şarkı veya albümü arayabilir,
- Pop, Rock, Caz, Rap, Elektronik vb. 16 radyo türünden seçim yaparak Turkcell Müzik’in size önerdiği şarkıları dinleyebilir,
- Sevdiğiniz bir sanatçı adını kaydederek benzer sanatçılardan şarkılar dinleyebilir,
- Dinlediğiniz şarkıları cep telefonunuza indirebilir.
- SoundHound ile uygulama içerisinde birkaç saniye içerisinde çalan şarkının ne olduğunu öğrenebilir ve hemen dinleyebilir,
- Sevdiğiniz şarkılardan liste yapabilir veya turkcellmuzik.com’da oluşturduğunuz listelere erişebilir,
- Beğendiğiniz şarkıları Facebook'ta paylaşabilir veya standart bip tonu yerine arkadaşlarınıza dinletmek için ÇalarkenDinlet yapabilirsiniz.
“Turkcell Müzik” uygulaması standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Eğer İnternet paketiniz varsa, kullanımınız internet paketinizden düşülür.
Bu uygulamayı Türkiye’deki tüm Android kullanıcıları indirebilir ve kullanabilir.

Turkcell Video

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Turkcell Video, internetteki çeşitli video siteleri içerisindeki içeriklere tek bir noktada ulaşmayı ve arama yapmayı sağlayan bir Turkcell uygulamasıdır.
Turkcell Video uygulaması ile kullanıcı en popüler videoları izleyebilir, video arayabilir ve birçok kategori altından ilgisini çeken videolara ulaşabilir. Beğendiği videoları paylaşabilir ve favorilerim listesine ekleyerek kendisine ait video listesini oluşturabilir.
Turkcell Video Uygulaması'na EDGE/3G üzerinden bağlanıldığında kullanılan data standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Uygulama hem wi-fi’den hem 3G’den bütün operatör kullanıcılarına açıktır. Turkcell 3G şebekesi dışından gelen kullanıcılar, Turkcell Şifre ile uygulamayı kullanabilirler.

Turkcell En Yakın

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Turkcell En Yakın uygulaması ile size en yakın Eczane (arama yapılan saate göre Nöbetçi Eczane), Hastane, İbadet Benzinlik, Banka Atm Polis, Banka Şubesi, Taksi, Otopark, Yeme&İçme, Sinema ve Eğlence noktalarının konumlarını bulabilirsiniz. Bu konumların detaylarını bulabilir ve ilgili noktaya nasıl ulaşacağınıza dair alternatif yol önerilerini görebilirsiniz.

Turkcell En Yakın uygulamasından EDGE/3G ve Wi-Fi üzerinden kullanıcı ismi girmeksizin tüm operatör kullanıcıları yararlanabilir. Turkcell En Yakın servisi (EDGE/3G üzerinden bağlanıldığında) mobil internet paketi olmayan kullanıcılarımız için standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Mobil internet paketi olan kullanıcılarımız için ise kullanım paket üzerinden düşülür.

Turkcell En Yakın uygulamasının kullanımı sırasında abonenin konumuna (lokasyonuna) dair sağlanan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Abonenin konumu, hava ve yer koşullarına göre değişiklik göstermektedir. Konum bilgisi, GPS servisi üzerinden alınmaktadır ve kapalı mekanlarda hassasiyeti düşük olabilir. Uygulamadaki konum bilgileri referans amaçlı olduğundan konum bilgisinin noktasal hassasiyet ve kesinliğini garanti ve taahhüt etmemektedir. Konum bilgisi ile birlikte iletilen en yakındaki kurumların telefonunun kapalı olması, numarasının değişmiş olması, telefonun açılmaması ya da sistemsel hatalardan ve transmisyon kesintilerinde yaşanacak servis aksaklıklarından dolayı hizmet verilememesi durumunda Turkcell sorumluluk kabul etmemektedir. Servisi kullanan abonelerimiz tüm bu koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.

Turkcell En Yakın identifies your position and allows you to locate the nearest Pharmacy, Hospital, Police Pray Place, Station, Bank, Taxi, Hotel, Bank Atm, Theatre, Restaurant, etc. For every listing, you can choose to see its location on a map, view the route from where you are.

Turkcell En Yakın application requires an internet connection to operate and data charges may be applied to your statement by your service provider. If the customer owns an internet data plan, the data usage is deducted from the available quota. If the customer does not own an internet data plan, the data usage is billed through standard internet plan. On cellular network (EGDE or 3G) or Wi- Fi application is available for all operators’ customers.

Turkcell Güncel

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Turkcell Güncel ile gündemi mobil uygulamanızdan takip edin! Ekonomi, spor, magazin, kültür-sanat gibi birçok kategoriden son dakika haberlerine ücretsiz ulaşabileceğiniz Turkcell Güncel uygulaması ile haber kaynaklarını ve kategorilerini özelleştirebilir, ilgi alanlarınıza göre seçtiğiniz kaynakları takip edebilirsiniz.

Ayrıca telefonun ana ekranına eklenebilen Güncel Widget sayesinde manşet haber başlıklarına ulaşabilir, ilginizi çeken haberlerin detaylarına erişebilirsiniz. Bununla beraber bulunduğunuz ilin 4 günlük hava durumu bilgisini takip edebilirsiniz.

Turkcell Güncel uygulamasından EDGE/3G ve Wi-Fi üzerinden tüm operatör kullanıcıları yararlanabilir, mobil internet paketi olmayan kullanıcılarımız standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Mobil internet paketi olan kullanıcılarımız için ise kullanım paket üzerinden düşülür.

Turkcell BiP

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
BiP ile ailenize, arkadaşlarınıza ya da rehberinizdeki tüm tanıdıklarınıza mesajlarınızı hiçbir yerde olmayan Türk usülü yerel ikonlar ile daha eğlenceli ve size özel haliyle anında iletebilirsiniz.

BiP uygulaması ile;

 Rehberinizdeki kişilerle anlık mesajlaşabilir
 Konumunuzu paylaşabilir
 Birden fazla kişiye aynı anda ileti gönderebilir
 Kişilerin uygulamayı en son ne zaman kullandığını görebilir
 Sınırsız sayıda mesaj gönderebilir
 Gönderdiğiniz mesajın okunup, okunmadığını anlayabilir
 Yazdıklarınızı özel ikonlarla daha eğlenceli kılabilirsiniz.

BiP, TURKCELL ve diğer operatör abonelerinin kullanabildiği anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

BiP mobil uygulamasını indirmek ücretsizdir.

Detaylı bilgi için turkcell.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Via BiP, you can send instant messages to your family, friends or to anyone on your contact list in a funnier and a more personal way.

Via BiP, you can

 Message, instantly, with your contacts
 Share your location
 Send messages to different contacts simultaneously
 See your contacts’ last seen dates
 Send unlimited number of messages
 See if your messages are sent or read
 Make your messages funnier with specialized icons

BiP is an instant messaging application used by TURKCELL and other operator subscribers

Downloading BiP is for free.

For detailed information, please visit turkcell.com.tr.

Turkcell Cüzdan

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Turkcell Cüzdan'ınızı kullanmaya başlamak için Cüzdan’ınıza Turkcell İletişim Merkezleri'nden nakit para yükleyebilir veya MasterCard ya da Maestro logolu kredi kartınızı ekleyebilirsiniz. Turkcell Cüzdan'a ekleyebileceğiniz kartları Turkcell Cüzdan uygulamasında görüntüleyebilir ve istediğiniz kartı cüzdanınıza ekleyebilirsiniz.

Turkcell Cüzdan’a 3G veya Wi-fi ile bağlanabilirsiniz. Cüzdanınıza Wi-fi ile bağlanmak için güvenliğiniz gereği Turkcell şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Ayrıca Turkcell Cüzdan’ın NFC (Temassız Ödeme) özelliğini NFC uyumlu bir cihazınız ve 256K SIM kartınız ile kullanabilirsiniz.

Turkcell Cüzdan'ın hayatınızı birçok farklı alanda kolaylaştıracak özellikleri bulunmaktadır:
o Para Gönderme: Turkcell Cüzdan’ı kullanarak istediğiniz zaman istediğiniz yerden dilediğiniz kişinin cep telefonuna para gönderebilirsiniz.
o TL Yükleme: Nerede olursanız olun; saniyeler içerisinde dilediğiniz Turkcell hattına TL yükleyebilirsiniz.
o Turkcell Paket Satın Alma: Turkcell’in avantajlarla dolu birçok SMS, internet ve Nar paketini satın alabilirsiniz.
o Fatura Ödeme: Çok yakında Turkcell Cüzdan’ı kullanarak birçok farklı kurumun faturasını ödemek mümkün olacak.
o Fırsat ve Kuponlar: Birçok özel alışveriş ve günlük fırsat sitesinin size özel tekliflerini cep telefonunuzdan takip edip satın alabilirsiniz.
o Internette Ödeme: Anlaşmalı internet sitelerinde sadece cep numaranızı kullanarak kolay ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
o Temassız İşlem: NFC özellikli telefonunuzla temassız ödeme noktalarında tek bir dokunuşla cep telefonunuzla hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
* Güvenliğiniz gereği, Wi-Fi ile bağlanmak için uygulamaya Turkcell Şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Turkcell şifrenizi 2222’ye SIFRE yazıp SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Eğer kendi cihazınız dışında, başka bir cihazdan Cüzdan’a giriş yapmak isterseniz; işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için cihaza kendi SIM kartınızı taktığınızdan emin olunuz. Aksi takdirde giriş yapabilir, ancak güvenliğiniz gereği işlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz.
** NFC uyumlu bir cihazınız ve 256K SIM kartınız ile; MasterCard ve Maestro logolu VakıfBank kartlarınızı Temassız Ödeme özelliği ile Turkcell Cüzdan’da kullanmaya başlayabilirsiniz. VakıfBank kartları sadece fiziki mağazalarda Temassız Ödeme yapmak için kullanılabilmektedir; E-Ticaret sitelerinde Turkcell Cüzdan gerçekleştireceğiniz ödemelerde şu an için kullanılamamaktadır.

Bavul.com

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Ücretsiz kişisel seyahat asistanınız Bavul.com’un Android uygulaması ile artık seyahat etmek cepten de çok kolay. Bavul.com Android uygulaması ile
• Yurt içi ve yurt dışı farklı hava yolu firmalarının uçak biletlerini sorgulayabilir, tek ekranda detaylıca karşılaştırarak rezervasyon, satın alma, kesinleştirme işlemlerini kolayca indirimli olarak yapabilirsiniz. (Uygulamamızdan uçak bileti alabileceğiniz hava yolu firmalarından bazıları: Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Sun Express, Atlas Jet, KLM, Lufthansa, Delta, Qatar, Air France, Olympic Air, Alitalia, Royal Air, Condor, British, Aerosvit, Emirates, Etihad, Gulf Air)
• Nerede olursanız olun, dünyadaki 20.000 noktadaki 250.000 otelden rezervasyon yapabilirsiniz.
• Turkcell’lilere özel indirimler ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
• Detaylı filtreleme özelliği ile her türlü kritere göre uçak biletlerinizi ve otelleri listeleyebilirsiniz.
• Biletinizi nereden alırsanız alın, THY ve Anadolu Jet uçuşları için Online Check-In yapabilirsiniz.
• Uçuş monitörü özelliği ile dilediğiniz bir uçuşun bilgilerine anlık olarak erişebilirsiniz.
• Seyahat edeceğiniz şehirlerin güncel hava durumuna, yerel saatine, şehir rehberine ve merak edip öğrenmek istediğiniz tüm bilgilere kolayca ulaşabilir, seyahatiniz boyunca uygulamadan faydalanabilirsiniz.
• Uçağınızın iniş durumunu, bilgilendirme grubuna ekleyeceğiniz kişilere otomatik olarak SMS ile bildirebilirsiniz.

Bavul uygulaması (EDGE/3G üzerinden bağlanıldığında) standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Mobil internet paketiniz varsa kullanımınız paketinizden düşülür.
Uçuş Sorgulama ve Monitör bölümünde verilen konumlarda sapmalar ve gecikmeler olabilir. Bu verilerin kesinliği garanti edilmemektedir.
Yazılım Lisans ve Hizmet Sözleşmesini okumak için lütfen ziyaret ediniz. (http://www.bavul.com)
Yazılımcı Firma: Matriks Bilgi Dagitim Hizmetleri A.S. www.matriks.web.tr

Her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz için bize aşağıdaki e-mail adresinden ulaşabilirsiniz:
iletisim@bavul.com

Statune

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Telefonun senin yerine konuşsun ister misin? Statune, seni arayan kişilere sıradan çalma tonu dııt dıt yerine, o an ne yaptığını, nerede olduğunu, otomatik olarak söyleyebilen bir uygulamadır.

Sen daha telefonunu açmadan, Statune uygulaması seni arayanları karşılıyor ve toplantıda, tatilde, sinemada, yemekte olduğunu ve daha birçok şeyi söyleyebiliyor.

Bazen öyle durumlar olur ki, arkadaşın arar açamazsın. Arkadaşın merak eder, bazen de sinirlenir. Statune sayesinde seni arayanlar, telefonunu açmana gerek olmadan senin meşgul olduğunu öğrenebilecekler. Ama telefon o esnada çalmaya devam edecek, senin tercihin, istersen açabilirsin de. Kısacası, artık telefonunu açamadığın için üzülmene gerek yok.

Statune’ü indirdikten sonra, sana özel hazırladığımız 400’den fazla statü içinden o anki durumunu yansıtan statü'yü seçebilirsin. Telefonuna tanımlamak istediğin statü mesajının farklı seslendirmelerini dinleyebilir, hangi arkadaşlarının bu statüyü sevdiğini görebilir ve istediğin süre boyunca geçerli olacak şekilde bu statü’yü telefonuna tanımlayabilirsin.

Yaptığın statü güncellemelerini otomatik olarak Facebook ve Twitter hesaplarına yansıtabilir ya da sadece istediğin statüleri Facebook ve Twitter’da paylaşabilirsin.

Statune uygulamasının özellikleri:

* 400’den fazla statü arasından istediğini seçip seni arayanların duyması için telefonuna tanımlayabilirisin.
* İstersen kategorilerin arasında gezinebilir, istersen arama çubuğuna durumunu girerek sana uygun statüyü kolayca bulabilirsin.
* Statü detayları sayfasından bu durumun erkek / kadın / komik / ciddi gibi farklı seslendirmelerini dinleyebilir, aralarından istediğini seçebilirsin.
* Seçtiğin statü’yü ne kadar süre boyunca arayanlara dinletmek istediğini zaman seçeneklerinden belirlersin. Süresi dolan statü ise telefonundan otomatik olarak kalkar, seni arayanlar tekrar standart “dıt dıt” sesini dinlerler. Sınırsız olarak atarsan, sen yeni bir statü tanımlayana kadar telefonun seçtiğin tonu çalar.
* Beğendiğin statüleri “Ekle” butonuna basarak kendi “Statülerim” sayfana ekleyebilirsin. “Statülerim” sayfandan seçtiğin tüm statülere kolayca ulaşabilir, anında statü güncellemesi yaparsın.
* Telefon rehberin, Facebook ve Twitter’daki arkadaşlarının güncel statülerini görebilir, istersen onları uygulama içerisinden arayabilirsin.
* Beğendiğin statüleri Facebook ve Twitter’da arkadaşlarınla paylaşabilir, onlara dinletebilirsin.
* Tüm statü güncellemelerini otomatik olarak Facebook ve Twitter üzerinden de paylaşabilirsin.
* Hatırlatma seçenekleri sayesinde zamanlı tanımladığın tonlar bittiğinde bilgilendirilir, arkadaşlarının yaptıkları statü güncellemelerinden haberdar olabilirsin.
* İstediğin an tek bir buton ile hattındaki statüyü kaldırabilirsin.


Statune uygulamasından yararlanabilmek için Turkcell abonesi olmanız gerekmektedir. Statune’nin haftalık kullanım ücreti 1 TL’dir, ücret otomatik olarak Turkcell hattınıza yansıtılır.

Statune is an application which communicates with your callers before you answer the call. You can pick the most suitable ring back tone for your current mode from Statune, then people who call you will listen that, instead of the standard beep beep tone.

Features:
* You can pick a tone that suits your need from the 300 different tones categorized in the Statune library.
* From “Suggestion” menu, you can check out the tunes????? we picked for you.
* With search bar, you can easily find the specific tone you are looking for.
* You can listen all the tones directly, before assigning them. There are different tone options for each status.
* Assignment of a selected tone can be actived for a limited time period, depending on your choice. After the time is off, your caller will start to listen the standard beep beep tone again.
* You can connect to Facebook and Twitter, see your friends status updates in application.
Statune is an exclusive application only for Turkcell subscribers. Statune users are charged 1 TL per week by Turkcell.

Turkcell Güvenlik

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Turkcell ile artık daha güvendesiniz.

Turkcell Güvenlik uygulaması ile acil yardıma ihtiyaç duyduğunuzda yakınlarınızı haberdar edebilir veya İLK YARDIM, POLİS İMDAT gibi acil numaraları kolayca arayabilirsiniz. Uygulamanın en önemli özelliği, her iki arama tipinde de konum bilginizin karşı tarafa otomatik olarak iletilebilmesidir.
Konum bilginizi ister pratikçe oluşturacağınız SMS/MMS/e-posta ile yakınlarınıza iletebilir ister tüm acil numaraları aradığınızda paylaşabilirsiniz. Facebook ve/veya Twitter hesabınız varsa, acil durumunuzu bu sosyal ağlarda da duyurabilirsiniz.
Paylaşılan konum bilgisinin içeriği şu şekildedir :
• Acil numara aramalarında coğrafi koordinatlar (enlem,boylam, hassasiyet) iletilir.
• SMS gönderiminde – coğrafi koordinatlar (enlem,boylam) iletilir.
• MMS gönderiminde – üzerinde güncel konumun işaretlenmiş haliyle harita görseli iletilir.
• E-posta ve sosyal ağ paylaşımında gönderiminde, Google Maps bağlantısı yer alır. Bu bağlantıya tıklandığında, eğer kullanıcının aktif bir internet bağlantısı varsa ilgili konum harita üzerinde gösterilir.


Konum bildirimi sadece yurtiçinde geçerlidir. Turkcell aboneleri yurtdışında çıktıklarında uygulama üzerinden çağrı gerçekleştirebilir ama herhangi bir konum bilgisi iletemez.
Uygulamayı daha etkin kullanabilmek için acil durumda haberdar edilecek yakınların önceden uygulamaya eklenmiş olması gerekmektedir.
Sadece Turkcell aboneleri, uygulama içinden 112,155 gibi acil numaraları aradığında, konum bilgisi ilgili kuruma otomatik bildirilir; diğer operatör aboneleri için bu durum geçerli değildir.
Turkcell Güvenlik uygulamasıyla beraber gelen Turkcell Cebim Güvende servisiyle, http://cebimguvende.turkcell.com.tr adresine Turkcell Şifre’nizle girerek Android tabanlı cep telefonunuzun konumunu öğrenebilir, telefonunuzu uzaktan kilitleyebilir, hafızasını tamamen silebilir, alarm çaldırabilir, ekranına mesaj gönderebilir ve uygulamaları kilitleyebilirsiniz.

Tüm abonelerin uygulama içinden gerçekleştireceği SMS/MMS/e-posta kullanımları, mevcut tarifeleri üzerinden ücretlenecektir.
Uygulama içinden, Turkcell’in dört farklı odak alanındaki güvenlik servisine başvurmak ve bu servislerden faydalanmak mümkündür. Bu odak alanları şunlardır: KİŞİSEL GÜVENLİK, ÇOCUĞUM, CEBİM ve ARABAM.
Turkcell Guvenlik uygulaması ücretsizdir ve kullanım için abonelik şartı yoktur.
Uygulama’yı Turkcell aboneleri dışında diğer GSM operatörü aboneleri de indirebilir ve acil durumda konum bilgisini SMS/MMS/e-posta/sosyal ağ ile yakınlarıyla paylaşabilir.
Uygulama içinden sunulan ve sadece Turkcell aboneleri tarafından ücretsiz olarak kullanılabilen servisler şunlardır:
• Cebim Güvende
• Deprem Bilgi
• Güvenli Internet
• Telefon yedekleme

Turkcell Resmi İşlerim

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Turkcell ile resmi işlerinizin takibi artık daha kolay!

Turkcell Resmi İşlerim uygulaması ile resmi kurumlarda takip etmeniz gereken işlerle ilgili bilgileri sadece TCKN’nizi bir defa girerek çok basit bir şekilde cebinize alabilirsiniz. Çocuğunuzun Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı okul notlarını, sınav sonuçlarını takip edebilir, mahkemede adınıza açılmış bir dava varsa bilgilerine ulaşabilirsiniz. Yıllardır çalıştığınız halde sigorta primleriniz düzgün ödeniyor mu emin değilseniz prim tutarlarınızı bu uygulama ile görebilir hatta her ay düzenli olarak bildirim alabilirsiniz.
Bunların dışında istediğiniz 2. el aracın hasar durumunu, elektrik faturanızın borç tutarı ve son ödeme tarihi, aile hekiminizin kim olduğunu, ne zaman emekli olacağınızı, emekli iseniz gözlük ve diş haklarınızı ve daha pek çok kişisel bilgiyi Resmi İşlerim uygulaması ile öğrenebilirsiniz.
Resmi İşlerim uygulaması içindeki hizmetleri tek tek kullanabileceğiniz gibi birden çok hizmeti basitçe seçerek bütün bilgileri aynı anda alabilirsiniz.
Resmi İşlerim uygulamasından sadece Turkcell 3G aboneleri faydalanabilmektedir.
Uygulamayı indirmek ücretsizdir. Servisleri tekil sorgulama ya da üye olarak kullanabilirsiniz.
Tüm abonelerin uygulama içinden gerçekleştireceği servis kullanımları ilgili servisin kendi ücret tarifesinden ücretlendirilecektir.

Turkcell facilities follow up on your governmental transactions!
Entering your social security number on your ‘Turkcell and My Governmental Transactiions’’ app enables the follow-up on your governmental transactions’ status. Examples include monitoring your child’s examination scores reported to Turkish Ministry of Education by the school and follow-up on the phases of your lawsuit case, if any. Furthermore, you can ensure if your social security payments are done by your corporation to the government in a timely manner by using this app.
More examples include second-hand vehicle history report, electricity bill and last payment date, information on social healthcare doctor, your retirement date and all other governmental acknowledgements.

Turkcell Goller Cepte

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Hibrid uygulama sayesinde artık içeriklere gerçek zamanlı erişebilir ve sorunsuzca izleyebilirsiniz.
Turkcell GollerCepte uygulaması ile bir çok farklı ligden goller, özetler, haberler, canlı skorlar, canlı maçlar ve daha fazlasına erişebilirsiniz.
Takımınıza özel haberler cep telefonunuza gönderilirken Süper Lig maçlarının özetlerini de maçlardan sonra keyifle izleyebilirsiniz.
Ayrıca taraftarı olduğunuz takımın gollerini nerede olursanız olun kaçırmazsınız, cep telefonunuzdan keyifle izlersiniz.

With Turkcell GollerCepte, users can watch video content from several leagues. Easy to use and user friendly version helps users to follow their teams’ matches.
In this version some features were addd to the application such as; live scores, comments, live match review and commentetary function.

YDS

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Turkcell’liler YDS’ye hazır!

Yabancı Dil Sınavı’na (Kamu Personeli Dil Sınavı) hazırlanmanız için çıkmış sorulara ve yanıtlarına ulaşabileceğiniz, YDS’de çıkan konularda kavrama testleri çözebileceğiniz, Kelime Oyunu ile kelime haznenizi geliştirebileceğiniz, test ya da deneme sınavları oluşturup çözebileceğiniz bir mobil uygulamadır. Uygulama ücretsiz indirilebilir. Uygulamanın kullanımı sırasında oluşan veri trafiği, data paketiniz yoksa mevcut tarifenizden; data paketiniz varsa paketinizden ücretlendirilecektir.
Turkcell YDS is a preparation tool for foreign language examination for public employees in Turkey. The application has four modules. “Kelime Oyunu” is designated to improve users’ vocabulary by word play. In “Çıkmış Sorular” module, YDS exams of previous years are available. “Konu Kavrama Testleri” contains a number of tests each of those is about a different topic appearing in YDS. Users can create and solve their own tests in “Test Oluştur” module.

Turkcell Seyahat

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Şehir rehberlerinden, seyahat önerilerine, uçuş monitöründen vize bilgilerine; seyahatiniz için ihtiyacınız olan her şey bir arada Turkcell Seyahat uygulamasında!
Turkcell Seyahat neler sunar?
Yurt içi ve yurt dışı 80’den fazla şehirde görülmesi gereken yerleri, yemek ve alışveriş mekanlarını, şehre ulaşım bilgileri ve daha fazlasını keşfetmeniz için Şehir Rehberleri,
• Uçuşların kalkış, varış, gecikme ve iptal durumlarına anlık olarak ulaşabilmeniz için Uçuş Monitörü,
• A’dan Z’ye tarzınıza göre ve tatil dönemlerine özel hazırlanan Seyahat Önerileri,
• Bavulunuzu hazırlarken en büyük yardımcınız olacak Seyahat Listem,
• Vize isteyen/istemeyen ülkeler ve gerekli evrak listelerine ulaşabilmeniz için Vize Bilgileri,
• Yurt dışı konuşma, internet, mesajlaşma paketlerini inceleyip, satın alabileceğiniz Turkcell Yurt Dışı,
• Düzenli olarak güncellenen içeriğiyle özel rota önerilerini bulabileceğiniz Keşfet,
• İhtiyacınız olan her para birimine uygun Döviz Çevirici,
• İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca ve Almanca dilleri için Hazır Sözlük
• Türkiye ve Dünya’daki etkinlik ve festivalleri aylık olarak takip edebileceğiniz Etkinlik Rehberi,
• THY ve AnadoluJet uçuşlarında kullanabileceğiniz Online Check-in,

Turkcell Seyahat uygulaması tüm Turkcell kullanıcıları için özel olarak hazırlanmıştır ve tamamen ücretsizdir. Uygulamayı kullanabilmek için Turkcell Şifre ile giriş yapmanız gerekmektedir.
Turkcell Seyahat, bir Turktell Bilişim Servisleri Anonim Şirketi uygulamasıdır. Tüm hakları Turktell Bilişim Anonim Şirketi’ne aittir. Uygulama sadece Turkcell aboneleri tarafından kullanılabilir. GSM hat numarası Turkcell olmayan kullanıcılar uygulamayı kullanamazlar. Uygulama indirilirken, uygulama içerisinde iken veya uygulama içerisinden herhangi bir içerik indirilirken kullanılan internet datası için ücretlendirme, kullanıcının Turkcell hattına ait olan tarife üzerinden ücretlendirilir.
Keyifli seyahatler.

From city guides to travel suggestions, flight monitor to visa information; everything you need for your travel is combined in Turkcell Seyahat (Travel) application!
Turkcell Seyahat (Travel) is designed specially for travelers and here are some features you will enjoy:
• City guides which consists more than 80 cities around the world to explore what is around, what to eat, transportation, etc. and all other information,
• Travel Suggestions, Explore and Event Schedule sections have rich and updated contents in order to inspire you about where to plan travel,
• Flight tracking to track changes on planned departure or arrival times of the planes,
• Check-in feature for your Turkish Airlines and AnadoluJet flights,
• It is also possible for Turkcell subscribers to buy roaming packages in the application,
• Other features of the application are as follows: Packing List, which helps you to pack your luggage before going travel, Visa information for Turkish Citizens, Currency Converter and Dictionary

Turkcell Dergilik S

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Turkcell Dergilik, zengin dergi seçeneklerinden dilediğinizi Android telefonunuzdan okumanızı sağlayan bir Turkcell servisidir. Zengin içerikleri ve kullanımı kolaylaştıran ekstra özellikleri ile, Turkcell Dergilik sayesinde en sevdiğiniz dergileri okumak şimdi çok daha keyifli.

Turkcell Dergilik’te dergilerin hem güncel hem de eski sayılarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz dergileri hep yanınızda taşıyabilirsiniz.
Dilediğiniz dergiyi uygun kategoriden ya da arama özelliği ile kolayca bulabilir, aldığınız dergileri kütüphanenizde saklayabilirsiniz.

Ekstra özellikler:
• Turkcell Dergilik'in benzersiz "Text Only" özelliği sayesinde dergilerin içindeki metinleri ayırabilir, sadece yazılı bölümleri son derece rahat bir şekilde okuyabilirsiniz.
• Dergilik'te aradığınız dergileri "Arama" bölümü ya da Kategoriler yardımıyla bulabilirsiniz.
• Dergileri Android akıllı telefonunuza indirdikten sonra internete bağlı olmanıza gerek olmadan, istediğiniz an, istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.
• ‘Sakladığım Sayfalar’ özelliği sayesinde dergi içinde beğendiğiniz sayfaları kütüphanenizde saklayabilirsiniz.
• Dergi içinden istediğiniz bölümleri arkadaşlarınızla e-mail ya da facebook yoluyla paylaşabilirsiniz.

Turkcell TV Tablet

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Turkcell TV ile en sevdiğiniz TV kanallarını izleyin, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz dizileri takip edin. En popüler, güncel ve yeni yüzlerce film ile ne zaman ve nerde isterseniz size özel film keyfini Turkcell TV ile doya doya yaşayın.
Turkcell TV Android Uygulaması ile istediğiniz an istediğiniz yerde;
- 57 TV kanalını canlı olarak izleyebilir,
- Yüzlerce popüler, güncel ve yeni filmi dilediğiniz zaman hiçbir pakete abone olmaksızın izleyebilir,
- Kaçırdığınız ya da tekrar izlemek istediğiniz dizi ve programların son bölümlerine erişebilir,
- TV kanallarının yayın akışlarını ve sıradaki programları görebilir,
- İzlerken programları başa sarabilir veya izlemeye ara verebilir,
- Filmleri ve tekrar seyret kategorisi altındaki dizi ve programları durdurabilir, ileri-geri sarabilir ve daha sonra kaldığınız yerden, istediğiniz cihazdan (cep telefonu, tablet veya bilgisayar) devam edebilirsiniz.
Önemli noktalar:
- Turkcell TV Uygulamasını sadece Türkiye'de bulunan Turkcell ve Turkcell Superonline aboneleri kullanabilmektedir. Turkcell kullanıcıları Turkcell Şifrelerini kullanarak, Turkcell Superonline kullanıcıları müşteri numaraları ve şifreleri ile uygulamaya giriş yapabilirler.
- Turkcell’li olarak uygulamaya cep telefonu numaranız ve Turkcell şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Turkell Şifrenizi SIFRE yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj atarak veya http://turkcellsifre.turkcell.com.tr adresinden alabilirsiniz.
- Turkcell Superonline’lı olarak uygulamaya müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Turkcell Superonline Müşteri Numaranız, faturanızın sol üst köşesinde yer almaktadır. Müşteri numaranızı bilmiyorsanız MUSTERI, şifrenizi bilmiyorsanız SIFRE boşluk Müşteri numaranızı yazarak 05327522000’e SMS gönderebilirsiniz.
- Turkcell TV servisini, Android tablet cihazınızın yanı sıra Turkcell TV web sitesinden de (www.turkcelltv.com.tr )Turkcell numaranız ve şifrenizle veya Turkcell Superonline müşteri numarası ve şifreniz ile kullanabilirsiniz.
- Turkcell TV uygulaması sadece Android versiyonu 3.X Honeycomb ve üzeri cihazlarda çalışmaktadır.
- Turkcell TV uygulaması, internet ve wap erişim noktaları (apn) ile kullanılırken data ücreti alınmaz. Turkcell TV uygulaması; tablet, 3G netbook, notebook, USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları ve kurumsal APN ler üzerinden yapılan Turkcell TV kullanımlarda standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, data paketi varsa paketten düşülür. Bilgisayarınızdan Turkcell TV servisini kullanırken ise data miktarı Turkcell Superonline Fiber İnternet kullanıcılarının kotasından düşmez, yani internet kullanımı için ücret yansıtılmaz. Turkcell Superonline ADSL kullanıcıları için kullanılan data miktarı mevcut kotalarından düşer. Bu nedenle kotalı ADSL paketi kullanan müşterilerimize, Limitsiz Paket’e geçiş yapmaları önerilir.
- Yayın kalitesi, açılıştan kısa bir süre sonra bağlantı hızına göre otomatik olarak ayarlanmaktadır ve kullanıcının o anki internet bağlantı hızına göre alabileceği en yüksek yayın kalitesi verilmektedir.
- Uygulama sadece Türkiye’de kullanılmaktadır. Wi-Fi bağlantısı bağlanıldığında uygulamanın başında sorgulanan lokasyon bilgisi bu kontrol için yapılmaktadır.
- Mobil yayın hakları doğrultusunda yayın kuruluşlarının talebi ile bazı TV kanallarında karartma uygulanabilir.
- Cihazınızın ayarlar (settings) altından bildirimler (notifications) özelliği Turkcell TV için ON (açık) konuma getirilerek; uygulama tarafından gönderilen tanıtım/bilgilendirme amaçlı mesajlar alınabilir.
- Sıkça sorulan sorulara Android tablet uygulamanızın Yardım bölümünden ya da http://www.turkcelltv.com.tr/help.html adresinden ulaşabilirsiniz.

Turkcell Müzik HD

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Turkcell müzik ile 3 Milyondan fazla şarkıyı keşfedin, dinleyin ve arkadaşlarınızla paylaşın. Ne zaman ve nerede isterseniz Turkcell Müzik ile müzik keyfini yaşayın. Turkcell müzik ile istediğiniz şarkıyı anında satın alabilir, ya da paket satın alarak müzik indirebilirsiniz. Yerli, yabancı ve karışık şarkı seçenekleri ile radyo dinleyebilir, dinlediğiniz şarkıyı facebook, twitter ya da e-posta ile paylaşabilir, “Beğen” şeklinde işaretleyebilir ya da özel kullanıcı listelerinize ekleyebilirsiniz. SoundHound ile uygulama içerisinde birkaç saniye içerisinde çalan şarkının ne olduğunu öğrenebilir ve hemen dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz şarkılardan liste yapabilir veya turkcellmuzik.com’da oluşturduğunuz listelere erişebilirsiniz.
Sadece Android Tablet uygulamasında bulunan özellikler;
☆ Yeni Paylaş: Uygulamada seçtiğiniz bir şarkıyı iki tablet arasında paylaşabilirsiniz. Bunun için carousel de şarkı görselini seçin, tabletleri uygulama açıkken sallayın. Bump teknolojisi kullanarak hazırlanan Salla&Paylaş ile paylaştığınız şarkı diğer tabletteki Turkcell müzik uygulaması tarafında aktarılacak ve otomatik olarak çalmaya başlayacak.
☆ Yeni Arama: Akıllı arama ile sesli arama yapabilirsiniz. Şarkı, sanatçı ile albüm adlarını sesli olarak arayabilirsiniz. Konuş&Çal ile bulunan en yakın sonuçlar otomatik olarak çalmaya başlayacak
☆ Yeni Oynat: Müzik uygulamalarında en çok aranan özelliklerden olan equalizer özelliği ile sesi kendi isteğinize göre filtreleyin.

Turkcell Dergilik

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Turkcell Dergilik, zengin dergi seçeneklerinden dilediğinizi Android Tablet’inizden okumanızı sağlayan bir Turkcell servisidir. İnteraktif sayfaları, zengin içerikleri ve kullanımı kolaylaştıran ekstra özellikleri ile, Turkcell Dergilik sayesinde en sevdiğiniz dergileri okumak şimdi çok daha keyifli.

Turkcell Dergilik interaktif sayfaları ve zenginleştirilmiş içeriği ile size basılı dergilerden fazlasını sunar. Turkcell Dergilik’te dergilerin hem güncel hem de eski sayılarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz dergileri hep yanınızda taşıyabilirsiniz.
Dilediğiniz dergiyi uygun kategoriden ya da arama özelliği ile kolayca bulabilir, aldığınız dergileri kütüphanenizde saklayabilirsiniz.

Ekstra özellikler:
- Aradığınız dergiyi arama özelliği ile kolayca bulabilir,
- Aldığınız dergiyi indirip internete bağlı olmadığınız zamanlarda okuyabilir,
- HTML5 desteği sayesinde interaktif sayfalarda eğlenceli vakit geçirebilir,
- Dergi içi arama yapabilir,
- Dergideki konular için özel hazırlanan videoları izleyebilir, müzikleri dinleyebilir,
- Derginin basılı halinde bulunmayan ekstra fotoğrafları görüntüleyebilir,
- Okuduğunuzu arkadaşlarınızla e-mail ve facebook yoluyla paylaşabilir,
- 3 boyut özelliğine sahip sayfaları 3D gözlükle görüntüleyebilir,
- Hareketli sayfalarda eğlenceli vakit geçirebilir,
- 360 derece özelliğini destekleyen fotoğraflarda mekanları ve ürünleri her açıdan inceleyebilirsiniz.

TURKCELL ONLINE KAMERA

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Turkcell Online Kamera uygulaması Turkcell Online Kamera servisi kapsamında Turkcell T-CAM kamera modelleri ile birlikte çalışır. Turkcell Online Kamera servisi ev ve işyerlerinin izlenmesi, çocuk, bakıcı ve evcil hayvanların gözetimi için kullanılabilir.
Uygulama kameraların Turkcell bulutuna ilettiği görüntülerin canlı veya geriye dönük olarak izlenmesini sağlar. Kameraların hareket tespit etmesi durumunda uygulamaya alarm bildirimi gönderilir ve kullanıcı hareket tespiti anında Turkcell bulutuna iletilen görüntüleri izleyebilir.

Turkcell Online Camera application is used with Turkcell T-CAM camera models within the Turkcell Online Camera service. Turkcell Online Camera service can be used for monitoring home and office environment and tracking children, babysitters and pets.
The application allows users to watch live and recorded video streams which are delivered to Turkcell cloud by the Turkcell T-CAM cameras. In case of motion detection, alarm notification is sent to the application and the user can watch the motion detection video recorded in Turkcell cloud.

VideoKonferans

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Turkcell Video Konferans ile her an, her yerde, her cihazdan istediğiniz kadar kişiyle toplantı yapabilirsiniz. Yapılan görüşmeler kayıt edilebilir ve kayıt edilen görüşmeler Turkcell Akıllı Bulut ortamında saklanır. Ayrıca yapılan görüşme webcasting özelliği ile yayınlanabilir.
Servisi kullanabilmek için tanımlanmış bir hesabınız ve şifreniz olmalıdır.
Turkcell Video Konferans’ın noktadan noktaya veya birden çok noktaya bağlantıları Mac amp, Windows masaüstü ve dedike oda sistemleri gibi farklı platformları desteklemektedir. Daha fazla bilgi için lütfen Turkcell Superonline web sitesin(www.turkcellsuperonline.net)ziyaret ediniz.

Turkcell Video Konferans makes you can meet everybody via any kind of devices. You can record and webcast your meetings or speeches. You need to have an account and password to be able to use Turkcell Video Konferans.
Different kinds of platforms such asİ Mac amp, Windows desktop and dedicated room systems, are supported by Turkcell Video Konferans. For further information, please visit www.turkcellsuperonline.net

Turkey Travel Guide

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Turkey Travel Guide will be your travel assistant in Turkey
Turkey Travel Guide is built to issue all necessary information and sources to a visitor coming to Turkey for business, leisure, work or any other reason that might be needed in Turkey. We aim to serve our visitors with a wide range information database, easy to use products and free assistance and travel planning support.
With Turkey Travel Guide Application:
- Search various points of interests (Accomodation, Art&Culture, Banks&ATM, Entertainment, Restaurants, Shopping, etc…) and find detailed information including phone number, address and route.
- Learn what is around you
- Get directions to get to the desired location
- Hotel Booking over otel.com
- Check the currency and emergency information
- Have an idea about the places you can visit in Turkey

Turkcell Mobil Santral

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Mobil Santral uygulaması, Turkcell’in Kurumsal Müşterilerine sağladığı Mobil Santral hizmetinden faydalanan şirket çalışanlarının faydalanabileceği bir uygulamadır. Kullanıcılar uygulama üzerinden Şirket Çalışan Rehberine erişebilir, Çalışanların Kısa ve Uzun Numaralarını görüntüleyebilir ve Çağrı başlatabilirler. Şirket çalışanına mobil santral servisi üzerinden çağrı gelmesi durumunda, Çağrıyı uygulama üzerinden başka bir mobil santral abonesine Transfer edebilir.

This is a Mobile Client application for Turkcell Corporate Wireless PBX service subscribers. Subscribers may use this application to access and download the Company’s Corporate Directory and to initiate a call to a Mobile PBX subscriber.

Turkcell Müzik T40

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Turkcell Müzik ile 3 Milyondan fazla şarkıyı keşfedin, dinleyin arkadaşlarınızla paylaşın. Ne zaman ve nerede isterseniz Turkcell Müzik ile müzik keyfini yaşayın.
Turkcell Müzik T40 Uygulaması ile;
- İstediğiniz sanatçı, şarkı veya albümü arayabilir,
- Pop, Rock, Caz, Rap, Elektronik vb. 16 radyo türünden seçim yaparak Turkcell Müzik’in size önerdiği şarkıları dinleyebilir,
- Dinlediğiniz şarkıları cep telefonunuza indirebilir,
- T40 için özel olarak tasarlanan widget sayesinde telefonunuzun ekranına widget olarak ekleyip kullanabilirsiniz,
- Sevdiğiniz şarkılardan liste yapabilir veya turkcellmuzik.com’da oluşturduğunuz listelere erişebilir,
- Beğendiğiniz şarkıları Facebook'ta paylaşabilir veya standart bip tonu yerine arkadaşlarınıza dinletmek için ÇalarkenDinlet yapabilirsiniz.
“Turkcell Müzik” uygulaması standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Eğer İnternet paketiniz varsa, kullanımınız internet paketinizden düşülür.
Bu uygulamayı Türkiye’deki tüm T40 kullanıcıları indirebilir ve kullanabilir.