Freelance Yaşam tarzı: 💰Herkese Uyarlanabilen Online Para Kazanma Fikirleri💰

Ömer Fidan
Free sample

📣Corona Salgını Nedeni Evlerimize Kapandık. Bu süreci iyi değerlendirmek adına geçici olarak (27 Nisan'a Kadar) %50'den fazla fiyat indirimi yapılmıştır.


💰SIFIR'dan Başlayarak 30 Günde, Ayda 1.000 ila 5.000 Dolar Kazanarak Finansal Özgürlüğü Keşfetmek İstemez misiniz?💰

Son yıllarda her dakikada bir insanlar mevcut işini kaybediyorlar veya mevcut giderleri artıyor. En önemlisi ise 8 - 18 cenderesinde sıkışıp kalıyorlar.

Belki siz de onlardan birisiniz veya olmaya adaysınız. Peki size başka bir yol bulmanızı sağlayacak seçeneklerin olduğunu söylesem!


👉🏻 Doğru yöntemler ile siz de kendi online işinizi kurabilirsiniz. Zaman veya mekan bağımlılığı olmadan dilediğiniz yer ve zamanda çalışabilirsiniz. Böylece finansal özgürlüğünüze giden yolda ilk adımı atmış olursunuz. 


👉🏻 Freelance Yaşam Tarzı ile adım adım doğru stratejileri ve en önemlisi kanıtlanmış yöntemleri siz de öğrenebilir ve kısa sürede uygulayabilirsiniz.


📚Freelance Yaşama Tarzı Kitabı📚

✅ Tüm işe yaramaz bilgilerden sıyrılmış yalın, kanıtlanmış stratejileri ve online başarının sırlarını yani size freelance yaşam tarzını keşfetmenizi sağlayacak altın anahtarı sunar.


✅ Freelance çalışma sistemi için size gerekli olan site kurma sisteminden ödeme almaya kadar birçok bilgiyi içerir.


✅ Böylece Pinterst, Twitter, Facebook, YouTube, Instagram ve diğer Sosyal Medya siteleri yardımıyla da dileyen herkes haftada 500-2,500 $ kazanabilir.


✅ Özellikle döviz geliri elde ederek daha çok kazanç elde etme yöntemini gösterir.


✅ Evde veya dilediğiniz yerde çalışabileceğiniz ek iş ve pasif gelir yöntemlerini öğretir. Size hayalini kurduğunuz iş modelini kurmanıza yardımcı olur.


🔊 Unutmayın size çalışmadan para kazanmayı değil sistemli çalışarak para kazanmayı sağlayacağımızı söylüyorum...


Bu eserim size kesinlikle çalışmadan veya bu eseri aldığınız zaman anında zenginlik vaadinde bulunmuyor. Aksine size interneti ve yardımcı kaynaklarını kullanarak nasıl para kazanılacağı hakkında önemli bilgiler sunan yararlı bir kaynaktır.

Saygılarımla...


Sık Kullanılan Kelime Öbekleri


#parakazanma #parakazanmadolar #enkolayparakazanma #evdeparakazanma #parakazanmafikirleri #parakazanmagercek #parakazanmagoogle #hızlıparakazanma #ınternettenparakazanma #parakazanmak #parakazanmakistiyorum #nettenparakazanma #parakazanmaücretsiz #öğrenciykenparakazanmayolları #parakazanmaprogramı #parakazanmasiteleri #parakazanmataktikleri #parakazanmayolları #parakazanmaücretli

Read more
Collapse

About the author

2003 yılında hobi olarak başladığı internet alanındaki çalışmalarına profesyonel olarak yönelme kararı alarak internet hizmetleri ve pazarlama stratejileri üzerine kendini geliştirdi ve hala geliştirmeye devam ediyor. Birçok blog ve web sitesinde çeşitli yayıncı isimleri ile eğitimler ve içerikler oluşturdu, teknik konularda destek sundu.

Günümüzde sahip olduğu web siteleri ve network ağları ile kişi ve kurumlara freelance olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda affiliate marketing konusunda da çalışmalarını sürdürmektedir.

Read more
Collapse
Loading...

Additional Information

Publisher
Ömer Fidan
Read more
Collapse
Published on
Dec 9, 2019
Read more
Collapse
Pages
109
Read more
Collapse
ISBN
9786050313574
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best For
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Business & Economics / Accounting / General
Business & Economics / E-Commerce / Online Trading
Business & Economics / Management
Business & Economics / Personal Finance / Money Management
Computers / Online Services
Cooking / Courses & Dishes / Soups & Stews
Education / Vocational
Juvenile Nonfiction / Concepts / Money
Political Science / Political Economy
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
 Sosyalizmin Alfabesi, sosyalizmle yeni tanışanlar, sosyalizme dair derli toplu bilgi edinmek isteyenler ve sosyalizm hakkındaki bilgilerini tazeleme ihtiyacı duyanlar için temel bir başvuru kaynağıdır. Sağlam mantığı, güçlü kanıtları ve duru anlatımıyla parlak ve zihin açıcı bir sosyalizme giriş kitabıdır. İlk olarak 1953’te ABD’de yayınlanan bu değerli çalışma, kısa sürede sosyalist düşüncenin klasik metinleri arasına katılmış, dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de yarım yüzyıldır en çok okunan giriş kitaplarından biri olagelmiştir. Çıkarları gereği sosyalist olması gereken ama sosyalizm hakkındaki iftiraların ve ideolojik bombardımanın etkisi altında kalarak sosyalizme uzak duran emekçilerin önyargıları göz önünde bulundurularak yazılmış olması, kitabın hitap alanını hayli genişletmektedir. Yetkin Amerikalı sosyalist Leo Huberman’a göre, iyi veya kötü olsun, karşısında ya da uğrunda savaşılacak bir şey olsun, her şeyden önce sosyalizmin ne olduğunun anlaşılması gerekir. Kitabın amacı, sosyalizmin anlaşılmasına yardımcı olmaktır. Kitabın ilk yarısı, kapitalizmin sosyalist açıdan ekonomik çözümlenmesine ayrılmıştır. İkinci kısmında ise sosyalist teori ele alınmıştır. Sosyalizm öğretisinin gelişmesinde rol oynamış olan en önemli ve etkili iki isim Karl Marx ve Friedrich Engels olduğu için, Sosyalizmin Alfabesi onların anlayışı üzerine kurulmuştur. Sosyalizmin Alfabesi’nin bu basımı, yazarlarının yaptığı son basıma uygun olarak, Leo Huberman ve Paul Sweezy’nin tamamlayıcı yazılarıyla zenginleştirilmiştir.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.