Ім'я Тіні

· Aya Neia
4.6
419 reviews
Ebook
120
Pages
Eligible

About this ebook

«Вирви аркуш із зошита. Краще в клітинку, посередині. Розгорни та намалюй велике коло. Поділи коло на частини, наче годинник. Розкидай всі літери абетки по секторах кола. Тепер візьми голку та червону нитку. Краще червону. Встав голку в центр кола. Далі маєш тричі покликати: «Гість прийди, гість прийди, гість прийди!»


Паперова версія доступна https://www.ayaneia.com/product-page/shadowsname

Ratings and reviews

4.6
419 reviews
Airi
March 27, 2023
Історія про подолання себе та своїх страхів. Сни і духи химерно переплітаються з реальністю, поки ти думаєш, що все добре...
Did you find this helpful?
Adriana Stetsenko
May 17, 2024
Цікава, захоплююча історія. Кінець зрозуміє не кожен, тільки той хто уважно читав можливо уявляв себе на місці Лесі. Книзі поставлю 4/5. Щоб прочитати та розслабитися саме те.
Did you find this helpful?
Diana Sholomko
May 22, 2024
історія мені сподобалась, проста, цікава, але відчувається легка незакінченість та в деяких моментах було складно читати та візуалізувати картинку, яка описувалась
Did you find this helpful?

About the author

Любі читачі, вітаю Вас у Химерному світі. Тут володарюють дива, чудеса й таємниці, магія, кохання і пригоди, химерні почвари та міфічні істоти!

Айя Нея — моє альтер его. Я авторка інді новел, колекціонер, що колекціонує міфи та казки, містичні історії, що трапилися зі мною, моїми друзями та знайомими.

Зараз працюю над трилогією «Норд» і над циклом «Нетжеру», «Селестіал», «Проєкт Азура». Розповідь «Подвійник», можна також знайти на сторінках Альманаху «Скіфія 2019». «Звиродніння», опубліковано у «Антології сучасної новелістики та лірики України-2019». У 2020 році казку «Плюшеве серце» було опубліковано у збірці «Різдвяний шепіт». У 2021 разом з БукБандою створено збірку «Місто спогадів», де можна знайти твір «Карма».  

В Інстаграмі шукайте @aya.neia

Пишіть також: ayamineya@gmail.com

Мій сайт тут: www.ayaneia.com

Завжди зрадію гостям!


Rate this ebook

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.