Абсолютно нецілована

Видавництво Старого Лева
21
Free sample

 «Абсолютна нецілована» – друга книжка норвезької письменниці Ніни Елізабет Ґрьонтведт, написана у формі щоденника дівчинки-підлітка, який авторка сама й проілюструвала. Героїня Уда Андреа Стоккгейм – вже знайома українським читачам за книгою «Привіт, це я!» – знову пише про себе, свою найближчу подругу Геллє, молодшу сестричку Ерле, тата й маму, шкільних друзів. І… про свої перші закоханості. Словом, про всі-всі найпотаємніші таємниці, про які можна писати в чудовому новенькому записнику-щоденнику, який замикається на ключик.

Read more

About the author

 Ніна Елізабет Ґрьонтведт - норвезька письменниця та художниця. Народилася в містечку Тронгейм (Норвегія), де і вивчала графічний дизайн. Також навчалася у Саутгемптоні (Великобританія) та Норвезькому Інституті Дитячої Книги. Спершу працювала ілюстратором.  А у 2006 році видала свою першу книгу. Серед книг авторки – твори для дітей «Маленький герой», «Маленький герой і кіт-викрадач»,«Привіт, це я!», «Абсолютно нецілована».

Наталя Іваничук - відома українська перекладачка. Перекладає з норвезької, німецької та шведської мов. Художні переклади Н. Іваничук вирізняються мовним багатством та глибоким відтворенням духу творів зарубіжних письменників. Вона органічно вводить в українську культуру сучасних актуальних авторів та їхні ориґінальні твори, розширюючи знання українського читача про європейську літературу та європейський світ. Член Національної спілки письменників України (1993).

Анастасія Стефурак -  українська художниця. Народилась 1 березня 1990 року в с. Микуличин Івано-Франківської області.  З дитинства мріяла ілюструвати книжки, з семи років займалась в художніх гуртках. Навчалась в Івано-Франківській ДХШ ім. О. Сорохтея. У 2007 році вступила до Львівської національної академії мистецтв на кафедру графічного дизайну. Під час навчання брала участь в конкурсах станкової графіки (техніка суха голка). 2013 року закінчила магістратуру в ЛНАМ. На даний момент працює графічним дизайнером в студії дизайну, співпрацює  з «Видавництвом Старого Лева». Працює в техніках комп'ютерної графіки, колажу. 

Read more
5.0
21 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Видавництво Старого Лева
Read more
Published on
Oct 23, 2015
Read more
Pages
320
Read more
Read more
Best For
Read more
Language
Ukrainian
Read more
Genres
Juvenile Fiction / Love & Romance
Read more
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.