Ćwiczenia jogi w domu dla początkujących

Ania Brzegowa
5

Praktyczny poradnik, który zawiera 10 przydatnych zestawów ćwiczeń jogi dla początkujących, m.in. praktyka poranna i wieczorna, joga dla biegaczy, czy specjalny zestaw dla kobiet.
Joga dla każdego, proste i bezpieczne ćwiczenia do praktyki w domu. 
Na ponad 200 stronach znajdziesz 250 zdjęć z opisami pozycji. 
Read more
Collapse

About the author

Ania Brzegowa – jestem instruktorką jogi – a raczej jogi fusion, ponieważ łączę różne inspirujące mnie style jogi i ruchu jako takiego. Zajmuję się ćwiczeniem świadomości ciała i oddechu, w płynnym ruchu, jak i bezruchu jogicznych sekwencji, rozpoznawaniem miejsc zastygłych i bez życia, aby ruchem i oddechem udrażniać je i nawilżać. Szukam w praktyce zrównoważenia między kontrolą ciała i oddechu a swobodą tworzenia i wolnością. Używam intuicji, eksperymentuję i nie trzymam się sztywnych reguł.
Prowadzę przede wszystkim zajęcia indywidualne, dopasowane na miarę potrzeb do uczestnika, za pomocą wideokonferencji Skype i na żywo. Ponadto regularnie organizuję weekendowe warsztaty i wyjazdy wakacyjne z praktyką jogi. Zapraszam na moją stronę internetową http://aniabrzegowa.pl/, gdzie regularnie publikuje artykuły i filmy dotyczące praktyki jogi.
Doświadczenie zdobywałam przez wiele lat w szkołach jogi w Krakowie – zaczynając w 1994 roku; tam też kończyłam kurs nauczycielski, dwukrotnie byłam w Indiach na praktyce w instytucie jogi B.K.S. Iyengara, prowadziłam siedem lat szkołę jogi w Zakopanem. Gdy zaczynałam jogę, kończyłam też studia magisterskie na AWF w Krakowie. Wciąż uczę się i szukam inspiracji – praktykując, wyjeżdżając na warsztaty do doświadczonych nauczycieli i od uczniów na swoich zajęciach.

Read more
Collapse
3.4
5 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Ania Brzegowa
Read more
Collapse
Published on
Oct 21, 2014
Read more
Collapse
Pages
215
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Polish
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM free.
Read more
Collapse
Read Aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.