Skradziony pawian

12 posterunek
Free sample

Zbrodnia. Jedni robią to dla pieniędzy, inni dla władzy, a jeszcze inni dla zemsty...

Adnan właśnie skończył odsiadywać wyrok za handel narkotykami. Teraz szybko musi zdobyć kasę, aby spłacić swoje długi wobec jugosłowiańskiej mafii. Magnus jest skorumpowanym gliną, który w swoich działaniach balansuje na granicy prawa. Ma słabość do kobiet.

Amanda jest początkującą policjantką. Wybrała ten zawód z bardzo osobistej przyczyny: samobójstwa siostry. Odkrywa jednak, że jej siostra została zamordowana. I jest gotowa poświęcić wszystko, aby odkryć prawdę i doprowadzić zabójców przed oblicze sprawiedliwości.

W tym niezwykle pasjonującym miejskim thrillerze trzy postaci balansują na krawędzi między dobrem a złem, gdyż ich losy są kunsztownie i zręcznie splecione ze sobą. Seks, kłamstwa i pokaz siły na korytarzach komendy policji i w podziemnym światku Sztokholmu. A wszystko to napisane przez prawdziwą szwedzką policjantkę.

Skradziony pawian to surowy i bardzo mocny debiut.

 

Read more
Collapse

About the author

Anna Karolina urodziła się i wychowała w Finspång i w 2001 roku przeniosła się do Sztokholmu, aby wstąpić do policji. W 2010 przeniosła się do Malmö, gdzie zaczęła swoją karierę pisarską wstępując do Akademii Pisarzy na Uniwersytecie w Lund. W chwili obecnej pracuje również w Departamencie Policji w Malmö i mieszka tam z mężem i dwójką dzieci. Skradziony pawian jest jej debiutancką powieścią. Książka została oficjalnie uznana za najciekawszy debiut literacki w Szwecji w 2014 roku. 

Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Publisher
12 posterunek
Read more
Collapse
Published on
May 1, 2017
Read more
Collapse
Pages
479
Read more
Collapse
ISBN
9788363737375
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Polish
Read more
Collapse
Genres
Fiction / Thrillers / Crime
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse
Eligible for Family Library

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.