19 AMCA: seks itiraf liseli kızlar hikaye

Banu AYDAN
5

Bu kitap +18 Yaş ögeler içermektedir. 

Gülün maceraları devam ediyor             


Googleplay'de yayınlanan tüm ürünler Google'ın kendi teknolojisiyle taranır ve kontrolden geçer.

Bu yüzden içlerinde zararlı yazılım ve programlar barındırmamaktadır.

Yorumlara bu tür uyarıları yazanların çoğunluğu "ticari" ya da "ahlaki" kaygılarlar taşımaktadır. Aslında 18 yaşını geçtikten sonra kendi parası, iradesi ve isteği ile satın aldıkları kitap için insanlara yalan söyleyip kandırmanın ne kadar ahlaklı olduğu da tartışılır elbette.

Sevgilerle Banu...

 

 

Read more
Collapse
4.8
5 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Banu AYDAN
Read more
Collapse
Pages
27
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Fiction / Erotica / BDSM
Fiction / Erotica / General
Fiction / Romance / Erotica
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read Aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
Sıradan bir gündü….Vahşi hayat çemberinin içerisinde bir hamster gibi pedal çevirdiğini düşündü genç kadın. Ama her günün değişik olması, yarınların bugünkünden farklı bir heyecana gebe olması mümkün müydü? Rutin hayat, monotonluk bu hayatın bir parçası değil miydi? İnsanların farklı seçenekleri var mıydı? Kimsenin yok diye geçirdi aklından. Herkes bir monotonluğa köle, herkes birer hamster, herkes birer Sysiphus diye geçirdi aklından. Her günün bir diğerinden farklı olması, mümkün müydü!? Olabilir miydi öyle bir şey? Sonra kafasında farklı farklı günler yaşamaya çalışıp başarılı olamadı. "Hayal gücüm körelmiş, bitmişim ben" diye geçirdi aklından. Her gün farklı olmasa dahi arda monotonluğu, tekdüzeliği kıracak, hayatına renk ve heyecan getirecek bir şeyler yaşamayı kim istemezdi? Hatta bu tür şeyleri daha sık yaşamak. İnsanların anormal, ya da inanılmaz diye nitelendirecekleri bir şeyler yaşamak istedi, birilerine anlatsa dahi inanmayacakları ama aslında doğru olan bir şey. Ya da herkesin yaşamaya can atıpta cesaret edemediği bir şey. Hayat böyle şeylerle dolu diye geçirdi kafasından. Kim bilir şu anda dünyada kaç insan bu durumda, kendi düşündüklerini düşünüyordur diye düşündü. Sonra aslında insanların aptal olduklarını, yada bir şekilde uyuşturulup bu vahşi çemberin içine atıldıklarını, ve bir mutluluk yalanıyla aldatılıp kullanıldıklarını geçirdi kafasından. 


anahtar kelimeler: seks, sex, erotik, tahrik, fantezi

©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.