OKUL SEÇİMİ: ETAP ETAP OKUL KARARI

CANA MELTEM YÖNEY
3
Free sample

“Özel okul mu devlet okulu mu? Butik okul mu, birçok şubesi olan okul mu? Okul mu seçmeliyim, öğretmen mi? En iyi okul, eve en yakın okul mu? O kadar çok seçenek arasından en iyi okulu nasıl seçeceğim? Hangi okul daha iyi? Eğitim sistemi sürekli değişiyor, bu karışıklık içinde en doğru kararı nasıl verebilirim? Çocuğumu onun için hayal ettiğim o güzel geleceğe en iyi hazırlayacak okul acaba hangisi?” ile başlayan ve ardı arkası kesilmeyen sorular yağmurunda boğulurken diğer taraftan da “Çocuğumun sınav kaygısı yaşamasını ve tüm hayatını sınavlara göre yönlendirmesini ve hatta o dağ gibi ödevler içinde boğulmasını da istemiyorum.“ diye içiniz içinizi mi kemiriyor?

Adım adım ilerleyerek en doğru kararı verebilir, bu zorlu sürecin üstesinden gelebilirsiniz.

Önemli olan en iyi okulu seçmek değil, çocuğunuzun mutlu olacağı, severek gideceği okulu bulmak! 

Read more
Collapse

About the author

CANA MELTEM YÖNEY

Psikolojik Danışman ve Eğitimci

Cana Meltem YÖNEY 1978 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Özel Kalamış̧ Lisesi’nde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünü dereceyle bitirdi.

Yüksek lisansını Yeditepe Üniversitesi’nin Eğitim Yönetimi ve Denetimi bölümünde tamamladı, “Eğitimde Bilgi Yönetimi” konusunda tez çalışmasını yaptı.

Profesyonel hayatına 2000 yılında Saint Joseph Lisesi Eğitim Vakfı Özel Küçük Prens Anaokulu’nda rehber öğretmen olarak başladı; aynı kurumda altı yıl rehber öğretmenliğin ardından iki yıl müdür yardımcılığı ve dört yıl okul müdürlüğü yaptı.

2012 yılında kurduğu YAVRUCAK.NET sitesi ile anne-babalara çocuk eğitimi hakkında kısa, net, kolay anlaşılır bilgiler vererek bu konudaki püf noktaları paylaşmayı ayrıca; Avrupa’dan getirdiği çocuk kitapları ve interaktif kitap uygulamaları ile eğitime katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Institut De Communothérapie De Paris üyesi olan Cana Meltem YÖNEY; çocuk gelişimine ve eğitimine yönelik çalışmalarına 2012 yılından beri Paris’te devam etmektedir.

Cana Meltem YÖNEY’in Google Play’de satışı devam eden Yavrucak.Net Annelik Kitapları serisinden “Çocuğum Neden Yemek Yemiyor?” ve Yavrucak.Net Eğitim Kitapları serisinden “TEOG1 Fransızca Soru Bankası” adlı iki kitabı bulunmaktadır. 

Read more
Collapse
5.0
3 total
Loading...

Additional Information

Publisher
CANA MELTEM YÖNEY
Read more
Collapse
Published on
Apr 11, 2015
Read more
Collapse
Pages
39
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best For
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Education / Administration / Elementary & Secondary
Education / General
Education / Preschool & Kindergarten
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.