Eğitsel Uygulamalar

Hikmet Tutaysalgır
4
Free sample

 Günümüzde eğitimcilerin en büyük yardımcılarından biri olan internet, yaygınlaşan eğitim teknolojileri donanımları ile birleşince eğitimde çok önemli bir güç haline geldi. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından faaliyete geçirilen Fatih Projesi ile öğretmenlerin kullanımına sunulan etkileşimli tahtalar, doküman kameralar ve sosyal öğrenme platformu EBA’ da ( Eğitim Bilişim Ağı ) eğitim süreçlerine çok önemli destek sağladı. İnternetin ve eğitim teknolojisi donanımlarının sağladığı gücü eğitimci adaylarının ve eğitimcilerinin çok daha etkili kullanabilmesini sağlamak amacıyla hazırladığım bu kitap birçok çeşitli kategorilerin en çok kullanılan Eğitsel Uygulamalarını içermektedir. 
Read more

About the author

Gazi Üniversitesi Kırşehir Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Lisans ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Yüksek Lisans Eğitimini Tamamlamıştır. İntel Öğretmen Programı, Web Tabanlı İçerik Geliştirme, Fatih Projesi Eğitimde Teknoloji Kullanımı ve Fatih Projesi Güvenli İnternet Kullanımı Konularında 2007 – 2014 Yılları arasında öğretmenlere birçok eğitim vermiştir. 2009 yılında aktif olarak başladığı blog yazarlığına halen yöneticisi ve yazarı olduğu www.EgitimTeknoloji.Net bloğunda devam etmektedir. Ayrıca EgitimTeknoloji.Net 2016 yılında Classloom tarafından düzenlenen yarışmada Yılın En İyi Eğitim Bloğu seçilmiştir. Google Certified Educator ve Microsoft Innovative Educator gibi uluslararası geçerliliği olan sertifikalara sahip olan Hikmet Tutaysalgır halen Milli Eğitim Bakanlığı Mersin Yenişehir Belediyesi Bilim ve Sanat Merkezinde Sınıf Öğretmeni olarak çalışmaktadır. 

Read more
4.8
4 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Hikmet Tutaysalgır
Read more
Published on
Feb 12, 2018
Read more
Pages
118
Read more
ISBN
9786056763502
Read more
Read more
Best For
Read more
Language
Turkish
Read more
Genres
Computers / Desktop Applications / General
Education / Computers & Technology
Education / Learning Styles
Read more
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.