Něco skutečného

David
14

Autorská dvojice Erin Watt přináší návykový příběh o slavném rockerovi, jenž si potřebuje trochu vylepšit pověst, a dívce, jejímž úkolem je předstírat, že je jeho přítelkyní.

Seznamte se s Oakleym Fordem – mladou celebritou, známým hudebníkem a synem slavných herců, zpěvákem s miliony fanynek… a věčným potížistou. Na první pohled má vše, co si kdo může přát, soukromý život se mu však rozpadá, jeho hudební kariéra jde z kopce a bulvární plátky nestíhají psát o všech jeho eskapádách. Oakleyho manažeři nabízejí zdánlivě snadné řešení: Oakley musí světu dokázat, že konečně dospěl. A s tím mu má pomoci i jeho nová – a falešná – přítelkyně.

Na scénu vstupuje Vaughn Bennettová – oddaná sestra, servírka na částečný úvazek, naprosté ztělesnění „normálnosti“. Za jiných okolností by na tu nabídku nepřistoupila, její rodina však nutně potřebuje peníze, proto Vaughn nemá na vybranou. A za peníze, které jí Oakleyho tým nabízí, je ochotná přetrpět divoké hollywoodské večírky i novináře na každém kroku. No a co, že je Oakley podle ní jen povrchní sebestředný pitomec? Přece se do sebe nezamilují i ve skutečném životě… že ne?

 

Read more

About the author

Nebylo nic zadáno

Read more
4.8
14 total
Loading...

Additional Information

Publisher
David
Read more
Published on
Jun 20, 2018
Read more
Pages
400
Read more
ISBN
9788026908760
Read more
Language
Czech
Read more
Genres
Fiction / Romance / New Adult
Read more
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Read Aloud
Available on Android devices
Read more

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
Bestsellerowa „Seria królewska” teraz w Polsce!


Życie Elli Harper nie przypomina bajki – dziewczyna nie ma ojca, często przeprowadza się z miasta do miasta, ciężko pracuje i codziennie walczy, by związać koniec z końcem. Jedynie marzenia o lepszym jutrze podtrzymują ją na duchu. Czy jest szansa, aby się spełniły?

Nagle za sprawą członków rodziny Royalów Ella trafia do świata bogactwa i luksusu. Nie wie jednak, że ta piękna otoczka skrywa niewyobrażalne zepsucie. Reed, jeden z pięciu braci, jest „perłą w koronie” rodu Royalów. Dziewczyna nie potrafi się oprzeć jego urokowi, lecz chłopak za wszelką cenę chce zniszczyć jej fascynację.

Stopniowo na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, a Ella uświadamia sobie, że jest w stanie przetrwać wszystko – oprócz życia w pałacu Royalów.


Erin Watt to pseudonim duetu bestsellerowych autorek, które łączy umiłowanie do wspaniałych książek, uzależnienie od pisania oraz twórcza wyobraźnia. Co kochają najbardziej (zaraz po swoich rodzinach i zwierzętach oczywiście)? Wpadać na zwariowane, odjechane pomysły. Czego boją się nade wszystko? Rozstania.


„Matko, to jak rollercoaster, z którego za wszelką cenę nie chcesz spaść. Po jednym rozdziale jesteś szczęśliwa i zachwycona, drugi cię smuci, a przy trzecim płaczesz. Polecam!”

Katarzyna Wojtowicz, lubimyczytać.pl


„To jedna z tych książek, którą żyjesz, oddychasz... z każdą przewracaną kartką coraz bardziej, intensywniej, aby tuż przed zakończeniem zostać bez tchu w zupełnym zaskoczeniu, dezorientacji i... niewiedzy, z pytaniem na ustach: co się, do licha, właśnie stało i dlaczego???”

Joanna Kasprowiak, lubimyczytać.pl

©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.