Prokletý princ

Baronet Publishers a.s.
34

Reed Royal má vše, co by si mohl přát: vzhled, postavení, peníze. Dívky na elitní akademii Astor Park stojí frontu, aby si s ním mohly vyrazit, a kluci mu závidí, jenže Reedovi nikdy nezáleželo na nikom jiném než jeho rodině – dokud mu do života nevstoupila Ella Harperová.

To, co začalo spalující nenávistí a plánem, jak nové otcově chráněnce udělat ze života peklo, se brzy změní v něco silnějšího. Chce ji mít nablízku a zajistit jí bezpečí. Když ji však Reed jedinou hloupou chybou odežene a uvrhne tím rodinu Royalů do chaosu, začne se mu život rozpadat pod rukama.

Ella ho už nechce. Tvrdí, že jeden druhého jen ničí.

Možná má pravdu.

Tajemství. Zrada. Nepřátelé. Nic podobného Reed dosud nepoznal, a pokud chce získat svou princeznu zpět, musí dokázat, že jí za to stojí.

 

Read more
4.5
34 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Baronet Publishers a.s.
Read more
Published on
Jul 26, 2017
Read more
Pages
320
Read more
ISBN
9788026906513
Read more
Language
Czech
Read more
Genres
Fiction / Romance / New Adult
Read more
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Read Aloud
Available on Android devices
Read more

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
Bestsellerowa „Seria królewska” teraz w Polsce!


Życie Elli Harper nie przypomina bajki – dziewczyna nie ma ojca, często przeprowadza się z miasta do miasta, ciężko pracuje i codziennie walczy, by związać koniec z końcem. Jedynie marzenia o lepszym jutrze podtrzymują ją na duchu. Czy jest szansa, aby się spełniły?

Nagle za sprawą członków rodziny Royalów Ella trafia do świata bogactwa i luksusu. Nie wie jednak, że ta piękna otoczka skrywa niewyobrażalne zepsucie. Reed, jeden z pięciu braci, jest „perłą w koronie” rodu Royalów. Dziewczyna nie potrafi się oprzeć jego urokowi, lecz chłopak za wszelką cenę chce zniszczyć jej fascynację.

Stopniowo na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, a Ella uświadamia sobie, że jest w stanie przetrwać wszystko – oprócz życia w pałacu Royalów.


Erin Watt to pseudonim duetu bestsellerowych autorek, które łączy umiłowanie do wspaniałych książek, uzależnienie od pisania oraz twórcza wyobraźnia. Co kochają najbardziej (zaraz po swoich rodzinach i zwierzętach oczywiście)? Wpadać na zwariowane, odjechane pomysły. Czego boją się nade wszystko? Rozstania.


„Matko, to jak rollercoaster, z którego za wszelką cenę nie chcesz spaść. Po jednym rozdziale jesteś szczęśliwa i zachwycona, drugi cię smuci, a przy trzecim płaczesz. Polecam!”

Katarzyna Wojtowicz, lubimyczytać.pl


„To jedna z tych książek, którą żyjesz, oddychasz... z każdą przewracaną kartką coraz bardziej, intensywniej, aby tuż przed zakończeniem zostać bez tchu w zupełnym zaskoczeniu, dezorientacji i... niewiedzy, z pytaniem na ustach: co się, do licha, właśnie stało i dlaczego???”

Joanna Kasprowiak, lubimyczytać.pl

©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.