YIL 2666: Kıyamet Günü

Ertan ARSLAN
1
Free sample

Avrupa’da bir grup soylu, Süleyman Tapınağında insanoğlunun ruhani sırlarının gizlendiğini düşünmektedir. Haçlı seferleri ile Kudüs’ün haçlıların eline geçmesi, Kudüs’te bulunan Süleyman Tapınağında kazı çalışmaları yapmak için harika bir fırsat doğurmuştur. Bu fırsatı değerlendiren on şövalye, tapınakta buldukları gizli ruhani sırlar ve Tapınağa hapsedilmiş Şeytan ile birlikte, insanoğlunun bundan sonraki geleceğini yakından ilgilendirecek müthiş bir plan kurarlar. 

Mason Tarikatları, Modern dünyanın kuruluşu, İnsanın ruhani güçlerinin yok edilişi ve Tanrı'nın yerini almak isteyen ölümsüz insanlar...

Read more
Collapse

About the author

ADI VE SOYADI : Ertan ARSLAN

TELEFON : 506 399 23 17

E-POSTA : psk.dan.67@gmail.com

ESER ADI : YIL 2666


KISA YAŞAM ÖYKÜSÜ:

1986 yılında Zonguldak’ta doğdu.

2008 yılından itibaren Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık mesleği yanında hobi olarak webmasterlık, yazarlık, kısa metraj film yönetmenliği, Tiyatro ve film senaristliği, Uygulama yazılımcılığı işlerini icra etmektedir.

Read more
Collapse
5.0
1 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Ertan ARSLAN
Read more
Collapse
Published on
Dec 17, 2019
Read more
Collapse
Pages
358
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best For
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Art / Subjects & Themes / Science Fiction & Fantasy
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
“Bir gün elinize muazzam bir güç geçse ve dünyayı değiştirme şansınız olsa, bu gücü nasıl kullanırdınız?”


Platon, insanın eline fırsat geçtiğinde her zaman kötülüğe yöneleceğini düşünmüş, Rousseau ise, insana mutluluk veren en büyük şey, iyilik etmektir diye düşünmüştü.


Farabi ise insanın doğası gereği, kendi ihtiyaçlarını tek başına karşılayamayan bir varlık olduğu için bir topluma ihtiyaç duyduğunu, Machiavelli ise insanı; nankör, değişken, içten pazarlıklı, korkak ve çıkarcı olarak görmüştü.


Bacon ise insan doğasının aslında her şeye müsait olduğu, mevcut koşullarla değiştirilebileceği ama buna uygun zamanda müdahale edilmesi görüşündeydi.


Benjamin Franklin’in dediği gibi, “Çok zor üç şey var: çelik, elmas ve kişinin kendini tanıması.”


Romanın adı olarak “Exodus”: Evvel zaman içinde yazılan bir kehanetin, antik ve dini metinleri etkilemesiyle anlatıla gelen hikâyeleri ve gelecek zamanda yaşanacak olayların kurgusal bir hikâyesidir. Tarihte ve mitlerde birçok mucize vardır. Bu hikâyede bazı mucizelerin nasıl gerçekleştiklerini görecek ve şaşıracaksınız.


Üçlemenin başlangıç bölümü olan, “Exodus: Denizden Gelen”, özel yetenekleriyle en önemli kristal olan Omnia’nın açığa çıkması ve ona sahip olmak isteyen kişi ve toplulukların mücadelesini anlatmaktadır. Dünyada özel yeteneği olan on iki kristal daha var ve her biri, sahibinin isteklerini yerine getirdi ve getirmeye devam edecek.


Başlangıçtaki soruya, her okuyucunun kendine göre bir cevabı vardır. Bu cevapların bazılarını hikâyedeki karakterlerin gözünden; böyle bir güce sahip olanların yapmak istediklerini ve aralarındaki çatışmayı göreceğiz.


Bilgi güçtür. Güç ise; sorumluluk, kararlılık, deneyim ve fedakârlık ister. Belki de bu gücün size verilmesini hiç istemeyeceksiniz.

©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.