Mentaikido: Obrona przed atakiem słownym

Laudo Ltd
9
Free sample

MENTAIKIDO, to sztuka walki stworzona dla obrony przed atakiem mentalnym, czyli napaścią słowną, naciskiem psychicznym, szantażem, manipulacją.
Podobnie jak w klasycznym aikido, istota Mentaikido polega przede wszystkim na wyrobionej wewnętrznej postawie, a nie tylko na technikach, jak w aikido sportowym.
Read more
Collapse

About the author

Julian Brudzewski to współczesny człowiek renesansu, który na dodatek wymyślił sztukę walki doby internetu.

Read more
Collapse
4.4
9 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Laudo Ltd
Read more
Collapse
Published on
Jan 11, 2016
Read more
Collapse
Pages
65
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best For
Read more
Collapse
Language
Polish
Read more
Collapse
Genres
Education / Philosophy, Theory & Social Aspects
Psychology / Developmental / Lifespan Development
Psychology / Emotions
Sports & Recreation / Sports Psychology
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Eligible for Family Library

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
W naszym Domu... Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych wczoraj i dziś to monografia przygotowana przez Przemysława P. Grzybowskiego i Katarzynę Marszałek z okazji obchodów jubileuszu najstarszej bydgoskiej instytucji, której zadaniem od początku jej istnienia jest udzielanie wsparcia dzieciom i młodzieży w potrzebie.

W książce przedstawiona została historia miejskiego sierocińca im. Henryka Dietza założonego w 1907 r. oraz kolejnych instytucji mieszczących się w budynku przy ul. Traugutta 5 w Bydgoszczy, a także charakterystyka placówek współtworzących obecnie Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych (m.in. Domu Małego Dziecka „Filipek” przy ul. Stolarskiej 2). Czytelnik znajdzie w publikacji wspomnienia ich pracowników i wychowanków, wypisy z kronik, archiwalne fotografie, zestawienia dawnych i obecnych pracowników oraz przyjaciół Domu.

Opracowanie to może zainteresować nie tylko osoby bezpośrednio związane z opisanymi tu placówkami, specjalistów i studentów zajmujących się edukacją dzieci i młodzieży (m.in. w kontekście resocjalizacji oraz opieki i wychowania), ale także miłośników historii miasta nad Brdą i jego mieszkańców. Jest to pierwsza książka o tym niezwykłym Domu, może więc być źródłem nowych tropów i inspiracji.

Projekt został zrealizowany pod patronatem Prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy prof. dr hab. Jacka Woźnego oraz Pracowni Dziedzictwa Kulturowego Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy. Jego realizacja była współfinansowana ze środków Miasta Bydgoszczy na zasadach zadania publicznego.

 

©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.