Nebezpečná láska

Fragment, Albatros Media a.s.
121
Free sample

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?
Read more
Collapse

About the author

Narodila se v roce 1982 v Pardubicích. Společně s manželem vychovává dvě dcery. Pracuje na infolince jednoho velkého českého telefonního operátora. Ve volných okamžicích se věnuje psaní. Pro zábavu začala tvořit přibližně ve svých patnácti letech různé povídky, básničky a později články na internet. Její vášeň se naplno projevila, když společně s několika podobnými nadšenci spustila povídkový web Bez hranic. V roce 2012 vyšla její prvotina Nebezpečná láska, která původně vznikla jako román na pokračování Malí kluci vousy nenosí na webu BH. Příběh tvořila v době, kdy uložila své děti k odpolednímu spánku a po večerech. Další informace o autorce můžete najít na webových stránkách www.katerinapetrusova.cz
Read more
Collapse
4.5
121 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Fragment, Albatros Media a.s.
Read more
Collapse
Published on
Feb 21, 2017
Read more
Collapse
Pages
310
Read more
Collapse
ISBN
9788025317136
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Czech
Read more
Collapse
Genres
Fiction / Crime
Fiction / Romance / General
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read Aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.