Prvý raz na Route 66: PODROBNÝ SPRIEVODCA PRE TURISTOV NA ROUTE 66

· Touch Media s.r.o.
4.7
24 reviews
Ebook
208
Pages

About this ebook

 Tento podrobný sprievodca vás dokonale pripraví na váš životný trip po Route 66. Dozviete sa, ako a čo si zbaliť, ako vyjednať cenu za prenájom motorky alebo auta, ako si objednať ubytovanie, ale aj to, ako putovanie po Route 66 vyzerá. Vďaka tejto knižke získate úplný prehľad o tom, čo vás čaká, vrátane podrobného finančného rozpisu nákladov. V knihe nájdete nielen rady, ale aj tipy a triky, ktoré vám ušetria peniaze.

Od autora, ktorý po Route 66 najazdil už viac ako 18 000 kilometrov a stále má dostatok dôvodov, prečo sa na ňu vrátiť. 

Ratings and reviews

4.7
24 reviews
Wizard Freelancer
September 14, 2021
Route 666 way to hell and back to the natural heritage of UNESCO monuments zoo and botanical garden, Comenius University Bratislava Slovakia web cyber magic and cyber armorr with music cosmos creation open for the deep web cyber magick protection of me and my family members and I realized that we can meet on the occasion of the UNESCO World Heritage monuments and attractions from work and services
Did you find this helpful?

About the author

 Marián Pavel (43) pracoval 23 rokov pre najvplyvnejšie médiá v lokálnych aj nadnárodných vydavateľských domoch. Začal ako novinár a postupne sa dostal až do predstavenstva v pozícii riaditeľa digitálnych médií. Rozumie printovému aj digitálnemu publikovaniu, online marketingu, na zelenej lúke vybudoval niekoľko významných digitálnych projektov. Patrí k priekopníkom aplikácií pre mobilné telefóny a tablety na Slovensku.

V súčasnosti sa naplno venuje projektu Route 66 Navigation, riadi jeho vývoj i marketingové a komunikačné aktivity.

Je vášnivý motorkár, čitateľ, cestovateľ. A milovník dobrého piva :)

Rate this book

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.