Mutluluk Madeni: Cevher Burada, Çıkar, Al Onu!

Motivaspirin
1

Mutluluk arayışı ilk nefes alışverişle başlar. Farkındalıkların ortaya çıkmasıyla sahip olma hevesiyle mutluluk yakalanır zannedilir. Fakat her alışveriş mantığında alınan her mutluluk, top yakalamaya çalışan çocuk gibi tam topu yakalayıp tutacağı an tekrar elden kaçar. Bireysel farkındalık mutluluğun keşfine yolculuk sağlar. Her ne kadar mutluluk bireysel tatmin gibi olsa da mutluluk iletişimi olmadan sosyal bir varlık olan insan gerçek anlamda huzuru bulamaz. İletişim sadece yazılı sözlü mesaj iletmek değildir. Duyguların iletişimi ile mutlu insanların mutluluk saçtığı bilinir. Mutlu insanlarla birlikte olmak herkesin arzusudur. 

Bulunması zor olan mutluluk, maden gibi derinlerde gizlidir. O keşfedildiğinde bulunup çıkarılması sonrasında da işlenmesi gerekir. Cevherlerinden mücevherat üretip, sürdürülebilir mutluluğun keyfini sürmek gerekir. Mutluluk madenini keşfedip sürdürülebilir mutluluğu sağlamak en güzeli. 

Varlığın mutluluk getirmediği, parayla saadetin olmadığı şarkılara konu olmuştur. Siz de zenginlikle mutluluğun bir arada olamayacağını düşünüyorsanız, durun bir kez daha düşünün deriz. Mutluluk Madeni, hem zenginlikte, hem de fakirlikte var. Sadelik ile keyifli bir mutluluk, paylaşım ile de mutluluğun zaman ve mekan tanımaz varlığını tadacaksınız.

#MutlulukMadeni 'ninden Mutluluğa Katkı:

“Mutluluk Madeni” okuyucuları, dijital baskılarından edindiği her bir kitap ile BM çatısı altında “WFP” kuruluşu kapsamında projelendirilen yetersiz beslenen çocuklara bir öğün yemek sağlamakta. sharethemeal.org/ içinde #MutlulukMadeni takımı olarak “1 kitap 1 öğün” ile geleceğin dünyasının sahibi olan çocuklara bir mutluluk paylaşıyorlar. Dilerseniz siz de " https://goe.gl/MutlulukMadeni " okur bilgisi ile mutluluğunuzu özgünleştirebilirsiniz. Mutluluk paylaşmak için #MutlulukMadeni okuru olmak yeterli. Hem okurun kendisi, hem de dünyanın bir yerinde, bir çocuk mutlu oluyor.

Read more
Collapse

About the author

Eğitimini; Boğaziçi Üniversitesi’nde Önlisans, Selçuk Üniversitesi’inde Arap Dili ve Edebiyat’nda ise Linans, R.F.D. Devlet Pedagoji Üniversitesi’nde Türk Dili bölümünde doktorasını tamamladı.

Marmara Üniversitesi'nde Türk Dili, Türk Lehçeleri ile birlikte yazılı ve sözlü anlatım kapsamında iletişim becerisi ders ve seminerleri verdi. Dil bilimi ve dilin kullanımına yönelik araştırma ve çalışmalar ile birlikte University of North Texas, Castilla La Mancha University, Vistula University, Vilnuss University vb üniversitelerde misafir öğretim üyesi ve araştırmacı olarak çalıştı.

Eserlerinden bazıları:

Türk dünyasına yönelik Rusça basılan "Zamanlara göre Türk Lehçelerindeki Fillerin Karşılaştırması", "Yabancılara Türkiye Türkçesi Öğretimi" ve Türkçe öğretmenlerine yönelik, Yazılı anlatım, Sözlü anlatım üzerine mesleki alan bilgisi ve kişisel gelişim kitapları

Read more
Collapse
5.0
1 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Motivaspirin
Read more
Collapse
Published on
Jan 27, 2020
Read more
Collapse
Pages
224
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Body, Mind & Spirit / Inspiration & Personal Growth
Self-Help / Emotions
Self-Help / Personal Growth / General
Self-Help / Personal Growth / Happiness
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read Aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.