20 Adımda %100 Matematik: Matematik Öğrenmeyen Kalmayacak...

Mustafa BARDAK
40
Free sample

 Matematik öğrenmekte zorluk çekenler, Matematiği sil baştan öğrenmek isteyenler ve KPSS, YGS, ALES, DGS'e hazırlananlar için doğru başlangıç

20 ADIMDA %100 MATEMATİK  Kitabının Tablet ve Akıllı Telefon İçeriğidir.

Read more
Collapse

About the author

1984 KOLONYA/ALMANYA doğumlu olan Yazar 

Öğrenim hayatına Türkiye'de başlar. İlk, orta ve lise yıllarından sonra

Dumlupınar Üniversitesi Matematik Bölümünde okurken, İktisat üzerine yandal yaparak 2006 Yılında Matematik ve 2009 Yılında İktisat Lisansını tamamlar. Adnan Menderes Üniversitesi'nde Uygulamalı Matematik üzerine Yüksek Lisans çalışmasını tamamlayıp, 2010 da Uzman ünvanını almıştır. Bu sıralar çeşitli eğitim kurumlarında Matematik ve Geometri dersleri vermiş, Çözüm, Sınav, Final Dergisi Dershaneleri gibi bir çok eğitim kurumunda çalışırken öğrencilerle yakından ilgilenme fırsatı bulmuştur. 2011 de Ege Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde Orta Öğretim Matematik Öğretmenliği Yüksek Lisansını tamamlarken Açı Yayınlarının İlköğretim Modüler Konu Anlatım Fasiküllerini yazmıştır. Kendine ait kişisel web sitesi ve Türkiye'nin en büyük Matematik sayfasının admini, yazarlık ve yayıncılık hayatına Lise yıllarında yaptığı internet ve yazılım çalışmalarıyla başlayan Mustafa BARDAK, Matematik - Bilgisayar konusunda teknolojik ve kendini geliştirmeyi seven bir vizyona sahiptir. Son günlerde grafik, dizgi ve tasarımını da kendi yaptığı 20 Adımda %100 Matematik adlı, görmüş olduğunuz bu kitabı ile Matematik öğretiminde farklı bir başlangıç yapmayı amaçlamaktadır. Tüm meslektaşlarına ve sevgili öğrencilere faydalı bir kitap olması dilekleriyle ilgilerinize teşekkürler. 

 20 Adımda %100 Matematik için iletişim :

www.20AdimdaYuzdeyuzMatematik.com

Read more
Collapse
4.0
40 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Mustafa BARDAK
Read more
Collapse
Published on
Sep 14, 2014
Read more
Collapse
Pages
389
Read more
Collapse
ISBN
9786058713512
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best For
Read more
Collapse
Genres
Juvenile Nonfiction / Mathematics / General
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.