SOSYAL MEDYANIN ETTİĞİ: 'Hariçten görünümlü dahili gazeller'

Mustafa H. Kurt
3
Free sample

Sosyal medya denilen icat, adı üzerinde bir "sosyal iletişim aracı" olarak halihazırdaki kelam edebilme imkanımızı belki hiç olmadığı kadar genişletti. Tabi bunu yaparken, haksızlıklara ve yanlışlıklara karşı ‘hiç olmazsa içimizden tepki gösterme’ alanımızı ise biraz daraltmış oldu.

Ne var ki bu yeni durumun bazı iyi yanları da var çok şükür. Mesela iyiliği yaymayı ve kötülüğe tepki göstermeyi önemseyenlerin (de) böylelikle hayli pratik ve ulaşılabilir bir platforma kavuşmaları gibi..

İşte bu büyük ve sessiz bir devrim aslında!

Hem de hemen herkesin elinde, cebinde, çantasında olup da onlara sınır, mevki, sınıf vs. şartı tanımaksızın kitlelerle/e iletişim ve hitap imkânı sunan, dolayısıyla da ciddiye alınmayı fazlasıyla hak eden bir devrim.

Elinizdeki 'yeni nesil hatıra kitabı', o devrimi hakkıyla görebilme ya da durumun ciddiyetine vâkıf olma iddiasından uzak bir sosyal medya kullanıcısının, dostları ve dostça ruhlular için yaptığı bir kayıt düşme seçkisidir. 

Olay sadece bundan ibarettir :) 

Read more
Collapse
4.7
3 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Mustafa H. Kurt
Read more
Collapse
Published on
Nov 5, 2018
Read more
Collapse
Pages
226
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best For
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.