UYGULAMALI ÇEKİM YASASI: Sıkça Sorulan Sorular

KURALDIŞI YAYINCILIK EĞİTİM DANIŞMANLIK LTD ŞTİ
1
Free sample

Bu kitapta Nil Gün sizinle Çekim Yasası kitabı okurlarından gelen soruların yanıtlarını, uygulama yollarını paylaşıyor. Kitapta yer alan sorulardan birkaçı:

* Niye başıma gelen kötü şeyleri ben yaratayım ki? Kim kötü şeyleri kendine çekmek ister?

* Çocukların, bebeklerin başına gelenleri de onlar mı çekiyor?

* Tecavüze uğrayanlar, aile meclisi kararıyla öldürülen kızlar, savaşta öldürülenler, depremde ölenler böyle bir deneyimi kendileri mi istiyorlar?

* Ne istersem tam tersi oluyor. Bunu da mı ben çekiyorum?

* Bir insanın olumlu düşünmesine rağmen, arka arkaya gelen şanssızlıkları nasıl açıklıyorsunuz?

* Çekim Yasası ile piyangodan büyük ikramiyeyi kazanabilir miyim?

* İşyerinde iki insan aynı anda belirli bir pozisyona talipse ve ikisi de bu işi çok istiyorsa ne olur?

* Aynı işyerinde birlikte çalıştığım iş arkadaşım olumsuz düşünen ve enerjimi düşüren biriyse kendimi nasıl koruyabilirim?

* Çekim Yasası?nı kullanarak kilolarımdan kurtulabilir miyim?

* Ruh eşi var mıdır? Ruh eşimi nasıl bulabilirim?

* Neden genellikle hayatımıza yanlış insanları çekiyoruz?

Read more
Collapse

About the author

Kaliforniya Transpersonal Hipnoterapi Enstitüsü'nden sertifikalı klinik hipnoterapist ve Nöro Linguistik Programlama Birliğinden onaylı sertifikalı NLP eğitimcisi olan yazar, 1989 yılından beri, NLP, iletişim, ilişkiler, özsaygı gibi konularda bireysel gelişim eğitimleri vermektedir. Ayrıca Bireysel Gelişim ve Bütünsel Kinesiyoloji (PiKi) eğitmenleri yetiştirmektedir. Yayınlanmış çok sayıda kitabının ve çevirisinin yanı sıra bireysel gelişim alanında hazırladığı DVD ve CD'leri vardır.
Read more
Collapse
5.0
1 total
Loading...

Additional Information

Publisher
KURALDIŞI YAYINCILIK EĞİTİM DANIŞMANLIK LTD ŞTİ
Read more
Collapse
Pages
264
Read more
Collapse
ISBN
9789752752023
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Self-Help / Communication & Social Skills
Self-Help / General
Self-Help / Personal Growth / General
Self-Help / Personal Growth / Happiness
Self-Help / Personal Growth / Memory Improvement
Self-Help / Personal Growth / Self-Esteem
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read Aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
Google’ın İş ve Yaşam Kursu Kitap Oldu Yaratıcı ve farklı çalışma kültürüyle yeni bir çığır açan Google 2007 yılından beri çalışanlarını yedi haftalık bir kurstan geçiriyor. Google’ın ilk mühendislerinden Chade-Meng Tan’in bir Zen ustası, bir CEO, bir Stanford Üniversitesi öğretim üyesi ve Duygusal Zekâ kitabının yazarı Daniel Goleman’le birlikte ürettikleri Kendini İçinde Ara kursu Google’ın başarısının sırrını da büyük ölçüde açığa çıkarıyor. Google mühendisleri gibi iş dünyasının en parlak, en yaratıcı beyinlerinin yaşamlarını dönüştüren bu kurs herkesin yaşamını değiştirebilir. Kursun içeriğinin anlatıldığı kitapta zekâ ve duygu, verimlilik ve mutluluk, yaratıcılık ve huzur, başarı ve özgüven birlikte sahne alıyor. Daha doyumlu ve üretken ilişkiler oluşturmak, daha geliştirici ve güvenli iletişim kurmak için değerli bilgi ve beceriler sunuluyor. İyi bir liderliğin empati ve şefkatten, duygusal zekâyı geliştirmekten, özfarkındalığı derinleştirmekten, özgüveni güçlendirmekten geçtiği kanıtlanıyor. Bir başka deyişle, bu kurs işteki başarının ve doyumun yanı sıra gündelik yaşamdaki mutluluk ve huzuru da arttırmanın yollarını gösteriyor. Duygusal zekâyı geliştirmek ve farkındalığı arttırmak için bir dizi pratik araçlar ve beceriler seti sunan, egzersizler öneren Chade-Meng Tan şöyle diyor: “Bazı insanlar nasıl sevileceklerini öğrenmek için kitap alır; bazıları ise nasıl başarılı olacaklarını öğrenmek için. Bu kitap her ikisini de öğretiyor. Ne kadar şanslısınız.” Ve işte bu özel Google kursu artık bu kitabın içinde…
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.