Podniková alchymie

Baronet Publishers a.s.
6Jste inspirujícím šéfem? Chtěli byste změnit svůj styl vedení? Chcete vědět,
jak rozšířit svůj vliv ve vaší společnosti? Chcete nastolit prostředí plné
otevřenosti a upřímnosti při vašich každodenních úkonech?Top leadership koučka Pilar Godino sděluje v této knize své postřehy,
skutečné příběhy a tipy posbírané během své rozsáhlé spolupráce
s nejlepšími profesionály v podnikání. Představuje cestu
k základu opravdového a inspirujícího vedení, k základu podnikové
alchymie.Naučíte se, jak: • posílit svůj osobní vliv
 • vytvořit pro lidi
  organizační strukturu a bezpečné prostředí, jejichž součástí chtějí být
 • pochopit vlastní manažerský
  styl a vzorce chování při plnění každodenních úkolů, abyste s menším
  úsilím dosáhli více
 • inspirovat ostatní a stát
  se leaderem, jakým chcete být
 • rozvíjet efektivní
  komunikaci a umění zpětné vazby.
 


Read more

About the author

Pilar Godino je mezinárodně uznávanou koučkou leadershipu (vůdcovských schopností či dovedností), jejíž rozsáhlé zkušenosti a úspěchy ji ustanovily jako jednu z předních představitelek oboru, ve kterém se pohybuje už přes 20 let.

Jejími klienty jsou významné společnosti jako Diageo, Accenture, Danone, PepsiCo, Heineken, Vesuvius a ING, stejně jako i Evropská unie a také nejrůznější nevládní organizace. Pilar pracuje jako senior manažerka a specializuje se na transformační leadership a práci manažerského týmu v multikulturních prostředích. Pilařina unikátní metodika Personal Impact Coaching kombinuje leadership koučink s metodou neurolingvistického programování (NLP) takovým způsobem, který umožňuje rychlou a opravdovou změnu. Její metody byly popsány mnoha klienty jako „alchymie v akci“.

Pilar je jedna z prvních kouček v Evropě, která získala titul Master Certified Coach od ICF (Mezinárodní federace koučů). Nedávno pracovala jako poradce v Centre of Expertise on Coaching (CEC) na Vlerick Leuven Gent Management School v Belgii a byla pozvána, aby spolupracovala s kreativním programovacím týmem.

Pilar pořádá i mezinárodní semináře o metodě NLP a někdy spolupracuje s dalšími profesionály, jako je třeba Robert Dilts. Pilar také vyvinula nové modely a metody na poli NLP a koučinku.

Má za sebou více než sedm tisíc hodin koučování a přes dvanáct tisíc hodin v oblasti osobního rozvoje. Podle svých klientů je to dynamická, inspirující podnětná, přímá, bystrá osoba a má skvělý smysl pro humor.


 

Read more
3.0
6 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Baronet Publishers a.s.
Read more
Published on
Feb 13, 2014
Read more
Pages
192
Read more
ISBN
9788073848064
Read more
Features
Read more
Read more
Language
Czech
Read more
Genres
Business & Economics / Leadership
Self-Help / General
Read more
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Read Aloud
Available on Android devices
Read more

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.