Jane and the Moon: Anglické pohádky s gramatikou a slovíčky

Sabrina D. Harris
Free sample

Jane je malá holčička, která si ráda povídá s Měsíčkem. Každý večer mu vypráví jednu pohádku. V knížce najdete 10 pohádek v angličtině s vybranými slovíčky a gramatikou. Kniha je určená dětem, ale perfektně se hodí  i pro dospělé jako výuková pomůcka pro začátečníky a mírně pokročilé.
Read more
Loading...

Additional Information

Publisher
Sabrina D. Harris
Read more
Published on
Mar 12, 2016
Read more
Pages
37
Read more
ISBN
9788087597057
Read more
Language
Czech
Read more
Genres
Juvenile Fiction / Fairy Tales & Folklore / General
Read more
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Read Aloud
Available on Android devices
Read more

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
Pohádky H.CH.Andersena č.2

Kniha obsahuje tři krásné pohádky: „Pastýřka a kominíček“ je příběh porcelánových figurek, žijících na staré dřevěné komodě. „Děvčátko se sirkami“ je smutný příběh chudé dívky, prodávající sirky na Štědrý den. „Zrnko hrachu“ je dojemný příběh nemocného děvčátka, který se neočekávaně změní díky malému hrášku. Všechny pohádky jsou doprovázeny krásnými barevnými ilustracemi.


Andersenovy pohádky patří do zlatého fondu pohádek. Jeho příběhy skrývají životní pravdy a morální hodnoty. Andersenův pohádkový svět těší děti dnes, jako kdysi jejich rodiče a prarodiče.PASTÝŘKA A KOMINÍČEK


Hrdinové této pohádky jsou porcelánové figurky. Starý Číňan chce oženit krásnou pastýřku s nehezkým seržantem. Dívka nesouhlasí, protože své srdíčko již dávno dala kominíčkovi.


Co se stane dál? Dozvíte se sami. Příběh je provázen krásnými ilustracemi.DĚVČÁTKO SE SIRKAMI


Velmi dojemný příběh chudého děvčátka, které prodává sirky na Štědrý den. Jen málo lidí si sirky koupí, protože každý v tento den spěchá domů. Jak to s dívkou dopadne se dozvíte sami.


Příběh je provázen krásnými ilustracemi.ZRNKO HRACHU


V malé světničce leží těžce nemocná dívka, která se nemůže pohybovat. Jednoho dne spadne malé zrnko hrachu do trhlinky u okna, kde vyklíčí a začne růst. Dívka Karolínka pozoruje hrášek každý den. Jak to s dívkou dopadne se dozvíte sami. Příběh je provázen krásnými ilustracemi.

©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.