İlizarov Günlüğü: "Sanıldığının aksine doğa en mükemmele evrilmiyor, en kolaya evriliyor…"

Sezai Yeniay
12

Çocukluğunda geçirdiği bir trafik kazası sonucu bir bacağını kaybetme noktasından vücudundaki fiziki bozukluğun giderebilmek için bugüne kadar geçirdiği onca ameliyata rağmen bir bacağındaki kısalıkla yaşamak durumunda kalan ve bunun sosyal yaşamdaki yansımasını ortadan kaldırması için bu kısalığı ortadan kaldırmak için girişilen son bir ameliyatın hikayesi.

Yaşam; bazılarımız için güzelliklerden ve keyiflerden ibaret, bazılarımız için ise her an kopabilecek bir acı çığlığı ve sonrasında devam edilmesi gereken zorluklarla dolu bir mücadele... İlizarov Günlüğü'nde yaşamın herkese bahşedilmiş harikulade bir ödül olduğu varsayımı yerine sürekli mücadele ile kazanılmak zorunda olunan bir ödül olduğu gerçeği ortaya konulmakta. Bu mücadeleyi kazanmak için silahlarımız fedakarlıklar, acılar, yürek burkuntuları ve dayanmak zorunda olmanın verdiği kuvvet ve en önemlisi hiç bitmeyen umudumuzdan ibaret...

Geçmişimizde aldığımız yaraların bizim yaşamımızı nasıl etkilediği ve bu yaralardan geç de olsa kurtulmak için neleri göze alabileceğimizi 'İlizarov Günlüğü'nde okuyabilirsiniz.

Yazar İlizarov yöntemiyle geçirdiği ameliyat ve bu ameliyattan sonraki zorlu süreci tuttuğu internet günlüğü üzerinden gün be gün yayımlamış ve nihayetinde kitaplaştırmıştır.   

Read more
Collapse
4.6
12 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Sezai Yeniay
Read more
Collapse
Published on
Jun 1, 2014
Read more
Collapse
Pages
122
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read Aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.