Zapomniana Moc Postu: Uzdrowienie, Uwolnienie, Radość...

· Children of Medjugorje. Inc
Ebook
163
Pages
Eligible

About this ebook

„Przeczytałem twoją książkę od deski do deski. Twoje słowa całkowicie mnie urzekły i przekonały o wadze postu. Znałem już jego korzyści, ale nie byłem świadomy wszystkich jego właściwości, które tak dobrze wyjaśniasz.

Dzięki tej książce odkrywamy praktykę postu. Jak wiemy, Nasza Matka w Medjugorie nieustannie przypomina o istocie poszczenia, W praktyce, często unikamy jednak stosowania tego, co wymaga od nas poświęceń. Walczymy, aby przekonać samych siebie do podjęcia postu.

Argumenty, które przedstawiasz oraz przykłady, które przytaczasz w tej książce, bardzo jasno wskazują powód, dla którego Matka Boża nalega tak wytrwale na coś tak dobroczynnego nie tylko dla duszy i ciała, dla apostolstwa na ziemi, ale i dla pomocy duszom czyśćcowym. Dziękuję ci za podjęcie tak ważnego tematu, bardzo często wspominanego w Piśmie Świętym, cennego dla żywych i umarłych.

Końcowa część twojej książki – wskazówki Świętych – przekona nawet najbardziej niechętnych. Ta książka będzie prawdziwym odkryciem praktyki postu dla każdego czytelnika”.

Ojciec Amorth

About the author

Siostra Emmanuel Maillard urodziła się we Francji, w 1947 roku. Jest członkiem Wspólnoty Błogosławieństw i mieszka w Medjugoriu od 1989 roku. Podróżuje po całym świecie, aby ewangelizować.

Rate this ebook

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.