Sol gözüm ne diyor doktor bey: Kalorisi azaltalmış psikoloji

candan esin

 Kitap günlük yaşamı psikoloji bilgisi dahilinde inceliyor. Kendi kişilik ve aile gelişimini merak edenler için kaynak kitap olarak kullanılabilir. Ayrıca insan kaynakları konusunda çalışanlar için mülakat yaparken yardımcı kitap olarak değerlendirebilirler.

Kitabı satın alanlar alım belgesini e-mail ile yayamcı/yazara iletirlerse, güncelleşmiş versiyonlar kendilerine ücretsiz iletilecektir.

Read more
Collapse

About the author

Dr. Candan Esin: Tıp doktorudur. Psikoterapi ve hipnoterapi uygulamaktadır. Aynı zamanda eş ve çift ilişkileri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu konuda İngilizce He Goat: Product Manial and User Guide isimli yayınlanmış bir kitabı vardır. Ayrıca yayıma hazırlanan yine İngilizce Hypnosis and Hypnotherapy in Fear of Death ve Schizoid Person isimli kitabları üzerinde çalışmaktadır.  

Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Publisher
candan esin
Read more
Collapse
Published on
May 2, 2016
Read more
Collapse
Pages
1407
Read more
Collapse
ISBN
9786056655005
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best for
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Psychology / Developmental / General
Psychology / Education & Training
Psychology / General
Psychology / Movements / Humanistic
Psychology / Movements / Psychoanalysis
Psychology / Psychopathology / Personality Disorders
Psychology / Psychotherapy / General
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.