Gidecek Var

Tolga Erbak
2
Free sample

Hayattan fazla beklentisi kalmayan Rico, tam her şeyi arkada bırakıp gidecekken babası James Edward’ın sahibi olduğu ve birçok hayatın etkisiyle şekillenen dergileri September’da işler yolunda gitmemeye başlar. Uzun süre bir şeye karışmadan kendi halinde yaşayan Rico’nun dergiyi kurtarabilecek tek kişi olduğunu anlaması uzun sürmez. Zyta ile başlamadan biten ilişkisi, yakın dostu Aaron, Aaron’ın eşi Ana, herkese bir sürprizi olan avukat Helen ve hikayeye hiç beklenmedik bir şekilde dahil olan Carla’nın nefes kesen hikayesi Gidecek Var’da!
Read more
Collapse

About the author

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden yazar, üniversite yaşamının ardından İngiltere’nin Bournemouth ve Londra şehrinde dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı filmler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga Erbak aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Halen İstanbul’da yaşayan Tolga Erbak, Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünde yüksek lisans eğitimi görüyor.

Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı.

Read more
Collapse
5.0
2 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Publisher
Tolga Erbak
Read more
Collapse
Seller
Google LLC
Read more
Collapse
Published on
Dec 1, 2012
Read more
Collapse
Pages
260
Read more
Collapse
ISBN
9786051275512
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Genres
Fiction / Thrillers / Crime
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.