Čas krmení

Tomáš Sekerka
155
Free sample

Představte si planetu Zemi zpustošenou Velkou válkou, vyprahlou z nedostatku vody, sužovanou extrémním a nevypočitatelným podnebím... a ano, samozřejmě, osídlenou hrůznými bytostmi z vesmíru, neustále dychtícími po čerstvé krvi. Dá se v takovém světě normálně žít? Dá se v takovém světě vůbec přežít? Dá se dělat něco jiného, než existovat den za dnem a čekat na smrt?
Jistěže ne. Není žádné světlo na konci tunelu.

Jenže jeden z nás má na to jiný názor...

---------------------

Buď dostanu odpověď na svoje otázky, nebo skončím mrtvý. Jen toho prvního se skutečně bojím.

-- Mark Badluck

---------------------

Klíčová slova:

akční knihy, mimozemšťané, UFO, post-apokalyptický horor, mutanti, příšery, vojenská akce, dystopické dobrodružství, sci-fi horor o přežití, konec časů a světa, fikce, mimozemský kontakt, anti-utopie, silný mužský protagonista, scifi pro dospělé, science fiction, sci-fi, postapokalyptické dobrodružství, cizí invaze, otrokářství, kolonizace, genetické inženýrství, první kontakt, cyberpunk, vesmírný průzkum, apokalypsa, drsný sex, sci-fi romance, akční thriller, velké zbraně, futuristická města, lety do vesmíru, zabíjení příšer, vražda, mor, vězni v izolaci, Jiří Kulhánek, Miroslav Žamboch, Štěpán Kopřiva, Martin Moudrý, Ondřej Neff, František Kotleta, Jiří Procházka, Vilma Kadlečková

Read more

About the author

Narozen oné noci listopadu 1988. Žil na různých místech, ale jako svojí domovinu považuje chudé, malebné město Děčín. 
Neoriginálně inspirován autory jako J. Kulhánek, M. Žamboch, Š. Kopřiva nebo M. Moudrý. Ke knihám ho nenuceně přivedl otec (ty regály sci-fi knih stejně nešly dlouho ignorovat), k psaní pak jedna mimořádně špatná kniha (...tak moment, to i já bych napsal lepší!?).
Momentálně pracuje, ale i navzdory tomuto omezení se snaží cestovat, sbírat životní zkušenosti a neustále se zdokonalovat.

Oficiální web:

http://sekerkatomas.cz 

Goodreads: 

https://goo.gl/5ssw3l

Fan stránky Google Plus: 

https://goo.gl/9LkBsH

nebo na Facebooku: 

https://goo.gl/py1Asy

Read more
4.1
155 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Tomáš Sekerka
Read more
Published on
Mar 1, 2015
Read more
Pages
97
Read more
Language
Czech
Read more
Genres
Fiction / Dystopian
Fiction / Horror
Fiction / Romance / Science Fiction
Fiction / Science Fiction / Action & Adventure
Fiction / Science Fiction / Alien Contact
Fiction / Science Fiction / Apocalyptic & Post-Apocalyptic
Fiction / Science Fiction / General
Fiction / Science Fiction / Hard Science Fiction
Fiction / Thrillers / General
Read more
Content Protection
This content is DRM free.
Read more
Read Aloud
Available on Android devices
Read more

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
Právě vyšel druhý díl Ortel pro Peklo, zde na Google knihách a opět zdarma :) 

EDIT: pro ty,  co nechtějí udávat detaily o kreditní kartě, je v informacích kontakt, dejte vědět a knihu zašlu :) 

Jedná se o mou první knihu, kterou jsem kdy napsal, tudíž, berte ohled na občasnou chybu, která se tam ukáže. Přece jenom, jsem taky jenom člověk. :)

Nově dostupná FB stránka autora: 
https://www.facebook.com/ScriptumTenebris

Kdo by kdy čekal, že apokalypsa začíná v Praze ? Asi každý, kdo četl nějaké urban fantasy. Tak o co tu jde... Trojice podivných hrdinů - flegmatický upír Ersan, jeho učedník Osvald Židský a přítel z dávných dob Matěj Sobek narazí při paranormálním vyšetřování na náznaky prastarých známých Ersana. Jenže, jak už to tak bývá, prastarý sok je to nejmenší, čeho se bude trojice obávat.
Jak bych to shrnul... čeká vás nutriční koktejl brutality a humoru, protřepaný děckem od Playstationu a douškem jahodových Kissek.
To vše v mé knize, která je okořeněná drsnýma a sveřepýma hláškama hlavních hrdinů.
První kniha, kterou jsem kdy napsal, mimochodem. Tudíž doufám, že mé literární schopnosti nebudou na úrovni schopností kulinářských kolegy Ládi Hrušky.
Jedná se o mou první knihu, kterou jsem kdy napsal, tudíž, berte ohled na občasnou chybu, která se tam ukáže. Přecejenom, jsem taky jenom člověk.
Věnováno Františku Kotletovi.

Kontakt k připomínkám nebo volné diskuzi:
https://www.facebook.com/Ivooo4live
remaincz@gmail.com

Doba temna změnila svět k nepoznání.
Tam, kde kdysi tekly řeky, jsou teď vyschlá koryta. Tam, kde bujela civilizace, jsou teď města duchů.
Tam kde bylo nebe, je teď jenom Clona.
Ano, svět už není, co býval. Jste-li slabí, morální, nebo nenosíte brýle s UV filtrem, nepřežijete to.
Ale to jsou všechno věci, které vás nezabijí hned.
Nemáte-li bojový výcvik, od malička nekráčíte cestou smrti a neznáte nic jiného, než boj o holý život, nepřežijete setkání se mnou.
A to rozhodně tak dlouho trvat nebude.

---------------------

Oslava pomalu utichala, poslední opilci zvraceli do ohňů nebo usínali na ženských tělech.

-- Clona

---------------------

Klíčová slova:

akční knihy, mimozemšťané, UFO, post-apokalyptický horor, mutanti, příšery, vojenská akce, dystopické dobrodružství, sci-fi horor o přežití, konec časů a světa, fikce, vir, technologie, kvantové počítače, mimozemský kontakt, anti-utopie, silný mužský protagonista, scifi pro dospělé, science fiction, sci-fi, postapokalyptické dobrodružství, cizí invaze, otrokářství, kolonizace, genetické inženýrství, první kontakt, cyberpunk, vesmírný průzkum, apokalypsa, drsný sex, sci-fi romance, akční thriller, velké zbraně, futuristická města, lety do vesmíru, zabíjení příšer, vražda, mor, vězni v izolaci, Jiří Kulhánek, Miroslav Žamboch, Štěpán Kopřiva, Martin Moudrý, Ondřej Neff, František Kotleta, Jiří Procházka, Vilma Kadlečková

©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.