Web Sitesi Hazırlama - uCoz CMS: Baştan sona web sitesi hazırlama ve uCoz CMS sistemi

· Mevlüt Baki Tapan
4.4
20 reviews
Ebook
116
Pages

About this ebook

 Baştan sona bir web sitesinin hazırlanması, temel Web site programları ve araçları hakkında detaylı ve görsel anlatımlarla hazırlanmış web site hazırlama kitabıdır. Türkiye'de henüz tanınmayan ve dünyada en gelişmiş online CMS'ler arasında yer alan uCoz CMS hakkında en detaylı Türkçe bilgi ve içeriğe sahip web site hazırlama kitabıdır. Bilinmeyen kavramlar hakkında özgün ve detaylı bilginin yanı sıra uCoz ve İngilizce sözlüğü de yer almaktadır.
4.4
20 reviews

About the author

 Erzurum Atatürk Üniversitesine bağlı olan ve Almanya'nın Jena kentinde DAF eğitimi gören Mevlüt Baki Tapan, 2005 yılından itibaren uCoz & uNet sistemleri hakkında detaylı ve özgün çalışmalar yapmış ve ileri derecede bilgi, birikim ve tecrübe edinmiştir. 2011 yılında TBD ve ERVAK tarafından organize edilen E-Ticaret, Girişimcilik, Web tasarım ve programlama gibi özgün ve özel eğitimlere katılmış ve başarıyla tamamlayıp gerçek anlamda geçerliliği olan sertifikalar almıştır. Ayrıca TTNET ve Google gibi firmaların hazırlamış oldukları Girişimcilik ve Adwords reklamcılığı üzerine de özel eğitimler almış ve tüm dünyada geçerliliği olan sertfikalar almıştır. Yaklaşık 20'den fazla uNet CMS sistemiyle hazırladığı Web sitesi ile uCoz sistemleri sayesinde ticari bir potansiye elde etmeyi başarmıştır. 

Rate this book

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.