Şehitlerin Kanı Yerde Kalmayacak

Cinius Yayınları
1
Free sample

Yalnız bir adamın şehit düşen kardeşlerinin intikamını almak ve şehit arkadaşı Sivaslı Alevi Ali’nin spastik küçük kızı Bahar’ı korumak için Irak’ın kuzeyinden Marsilya’ya, Çeçen dağlarından Suriye’ye uzanan, eşkıyalar ve hainler ile amansız kanlı savaşlarını ve mapushane çilelerini gözler önüne seren destansı romanını siz de elinizden bırakamayacaksınız.

Yüreği ve Bedeninde, 

Her Türlü Yaradan Bulunan, 

Küçük Bir Çocuğum Ben Aslında

Her Duygudan Önce Tattım Açlığı, 

Acıyı ve İşkenceyi

Deli Diyorlar Bana, Agresif, Gözü Kara ve Psikopat

Peki Söyleyin O Zaman Bana. 

Ben Böyle Olmasaydım ve Yapmasaydım, 

Nasıl Koruyacaktım Sevdiklerimi, Kutsal Değerlerimi, Vatanımı ve 
Bayrağımı

Ve

İçimdeki Masum ve Mazlum Çocuğu… 

Yayınevi: Cinius Yayınları

Read more
5.0
1 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Cinius Yayınları
Read more
Published on
May 1, 2012
Read more
Pages
250
Read more
ISBN
9786051274591
Read more
Read more
Best For
Read more
Language
Turkish
Read more
Genres
Fiction / Fantasy / Epic
Read more
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
ROMAN HAKKINDA
29 Temmuz 2018 tarihinden itibaren ingilizce olarak da uluslararası yayınlanan bu roman, Dünyanın ve de Türkiye’nin en fazla kullanılan elektronik kitap platformlarından biri olan “Google Play” de 2016 yılının en popüler Türkçe Kitapları arasında yer almış ve “Tarihi Kurgu” türünde halen bu unvanı taşımaktadır.

“Kutsal Düşler” adlı bu romanda, yetenekli ve cesur bir gencin (Gujan) gördüğü düşlerde tanıdığı Şira’ya olan tutkusunun peşinden gitmesi ve bu uğurda yaşadığı efsanevi, duygusal ve aynı zamanda trajik olayların gizemli hikayesi anlatılmaktadır.

Yazar, bu romanı “Okuru yormadan, sıkmadan ve değerli vakitlerini gereğinden fazla kullanmadan; Onları kısa bir süreliğine gerçek zamanın stresinin dışına taşımak istediğim bir kurgu” diyerek tanımlamıştır. 

İyi okumalar ve düşlediğiniz gibi yarınlar yaşamanızı dileriz.

GENEL TANITIM

Birbirlerini hiç tanımayan Şira ile Gujan'ın gördükleri sır dolu düşler, onları Rus kralı Andrey'in sarayına kadar sürükler... Bitmek bilmeyen saray entrikaları, kokuşmuş saray aristokrasisi ve sonu gelmeyen kanlı savaşlar arasında ölümsüz bir aşk filizlenir...

Dinler arası çatışmaları körükleyerek ikbal peşinde koşanlar, zehirli yılanlara bile taş çıkartacak kadar acımasız insanlar, barış uğruna can veren bir kral ve tüm bu keşmekeş içinde tertemiz bir gelecek düşüyle kılıcına sarılan Gujan...

Müslümanlar, Yahudiler ve Hristiyanlar tek bir ortak bayrak altında toplanabilecekler mi? Kutsal düşler gerçeğe dönüşecek mi?
Onca kavganın, kötülüğün ve entrika girdabının içinde Şira ile Gujan kavuşabilecekler mi? Nefeslerinizi tutarak okuyacağınız, fantastik bir roman...
---------------------------
D&R ve benzeri bir çok online kitap satış sitesinden basılı materyalini de sipariş verebilirsiniz...

©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.