شهروند جهان: جلد دوم

H&S Media
Loading...

Additional Information

Publisher
H&S Media
Read more
Collapse
Published on
May 10, 2015
Read more
Collapse
Pages
248
Read more
Collapse
ISBN
9781780834955
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best For
Read more
Collapse
Language
Persian
Read more
Collapse
Genres
Literary Collections / Essays
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Eligible for Family Library

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
این کتاب اثری جدی درباره جامعه شناسی ایران و آداب و عادات ایرانیان و جامعه شناسی سیاسی ایران است. بخش اول کتاب با عنوان «خاله بازی بزرگان» تلاش کرده است ریشه های روانی و اجتماعی واقعی دعواهای سیاسی از مشروطه به بعد و بخصوص از انقلاب به بعد را بررسی کند و نقش دو عامل دروغ و نهان روشی و ریاکاری و حسادت را در دعواهای سیاسی کشور پیدا کند. در بخش دیگری از کتاب نقش ناکارآمدی به عنوان موضوع اصلی دعواهای سیاسی و تاثیر این ناکارآمدی بر زندگی مردم ایران بررسی شده است. ناکارآمدی به عنوان عامل اصلی افزایش آسیب های اجتماعی که باعث فروپاشی جامعه امروز ایران شده است، ارزیابی شده. در بخش سوم کتاب به موضوع نقش زبان در تفکر ایرانیان پرداخته شده، و وجود زبان در نافهمی یکدیگر ارزیابی شده است. همچنین زبان به عنوان علت العلل دعوای ایرانیان داخل و خارج دیده شده است. در بخش چهارم، به روندهای فرهنگی ایران در فاصله ۱۳۵۷ تا ۱۳۹۵ پرداخته شده است. نقش هنر ایدئولوژیک در این دوران دیده شده است. در بخش پنجم با عنوان « وودوکراسی» به اتفاقات جهانی دنیای پیرامون ما پرداخته شده است. رابطه اسلامیسم و تروریسم از طالبان تا دولت اسلامی و اسلام اروپایی بررسی شده و در فصل ششم کتاب هم به تعارض میان اروپا و آمریکا و تاثیر آن بر سرنوشت جهان پرداخته شده است.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.