Via ferraty v ČR

Tomas Kublak - MMPublishing
10
Free sample

Průvodce po via ferratách, které se nacházejí na území České republiky.

Publikace obsahuje popis jednotlivých ferrat, množství fotografií, nákresy, mapky a také popis přístupu k nim a možnosti parkování. Obsah je po stažení v zařízení off-line, takže v terénu nejste závislí na kvalitě signálu.

Via ferraty jsou oblíbené cíle při výleteh do Alp, vedle klasické turistiky, cyklistiky a lyžování jsou ferraty další nejčastější aktivitou, které se lidé v horách při aktivní dovolené věnují. A tento okruh lidí se neustále zvětšuje, lidé, co tam už byli, berou sebou příště další přátele. A je přirozené, že než se poprvé vydáme na nějakou velkou ferratu v Alpách, chceme si to vyzkoušet někde doma a na něčem kratším. Je to logická a správná strategie. Kdo jde touto cestou, nalezne v tomto průvodci základní informace o tom, kde a jaké ferraty se u nás nalézají.

Nechte si průvodce staženého off-line v zařízení, a nemůžete ho zapomenout, ať už pojedete na výlet kamkoliv a kvůli čemukoli, když se najednou situce vyvine, že by se mohlo jít na ferraty, budete mít po ruce informace.
Read more
Collapse
4.2
10 total
Loading…

Additional Information

Publisher
Tomas Kublak - MMPublishing
Read more
Collapse
Published on
Apr 4, 2017
Read more
Collapse
Pages
72
Read more
Collapse
ISBN
9788087715437
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best for
Read more
Collapse
Language
Czech
Read more
Collapse
Genres
Sports & Recreation / Mountaineering
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.