Bez východiska: Klaun

· Radek Bálint
4.5
74 reviews
Ebook
542
Pages

About this ebook

Akční sci-fi thriller s příměsí lovestory, cyberpunku a politiky. Blízká budoucnost se na první pohled od současnosti příliš neliší. Geopolitické mapy se mění, technokracie je na vzestupu. Dereka v životě moc štěstí nepotkalo. Po návratu z vězení hlídá úklidové roboty a souhrou náhod se dostane k experimentální technologii. Příležitost vymanit se z dluhů ho vtáhne do vysoké hry, kterou nemá šanci pochopit, natož vyhrát.

Doplňující informace o příběhu na www.rbvalens.com

Ratings and reviews

4.5
74 reviews
Vojtěch Malínský
February 20, 2023
Skvělé, skvělé. Čtivě rozepsané hlavní dějové linie, nečekané obraty. Jsem pln očekávání pokračování! Děkuji že jsem mohl číst.
Did you find this helpful?
Jana M-C
December 23, 2022
Super! Čtivé a napínavé. Než to půjde do tisku, opravila bych pár překlepů, ale to je fakt detail. Jdu hledat pokračování :-)
Did you find this helpful?
Míša Čermáková
June 20, 2022
Jee, škoda že v tak zajímavé situaci byl konec. 🙂
Did you find this helpful?

About the author

Autor je IT konzultant ve významné mezinárodní společnosti, kde působí na projektech převážně v bankovní sféře jako QA engineer. Vyučil se strojním mechanikem, obsluhoval NC stroje a později se živil i řízením náklaďáku, taxíku a jako prodejce aut. První počítač si pořídil v roce 1989, což ho o mnoho let později a oklikou dovedlo ke k tvorbě grafiky, webových stránek a návrhům informačních systémů.

Je velkým fanouškem moderních technologií, především z oblasti týkajících se umělé inteligence, zajímá se o politické dění doma i ve světě a rád přemýšlí nad souvislostmi. K rozhodnutí napsat vlastní příběh ho přivedla láska k sci-fi filmům, seriálům a také náhoda.

Tuto knihu psal téměř sedm let.

Více informací najdete na stránkách rbvalens(tečka)com.

Rate this ebook

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.