Evrim: Fosiller HÂLÂ HAYIR Diyor!

Bu kitap ücretsiz olmasına rağmen Google kredi kart detaylarınızı istiyor. Bunları vermek istemiyorsanız bizim websayfamızdan bu kitabı indirebilirsiniz https://hristiyankitaplar.com/play/117

Google Play'da en son çıkan kitabımız 'Yetkin İmanlı' https://hristiyankitaplar.com/tr/node/137

Evrim: Fosiller HÂLÂ HAYIR Diyor!

“Dr. Gish’in büyük yankı yaratan ve ilk kez 1973 yılında yayınlanan, Evrim: Fosiller HAYIR Diyor! adlı kitabının devamı olan bu kitap, çok daha kapsamlıdır. Fosil kayıtları ve bulguları, Dr. Gish’in 25 yıl önce ilk kitabı için gerekli bilgileri toplamaya çalışırken, evrimi ret etmiş olsa da, aradan geçen 25 yılın yeni keşif ve bulguları (evrimci bilim adamlarıyla yapılan 300’ü aşkın tartışma, geniş araştırma ve çalışmalar), evrime karşı savı daha da sağlamlaştırmaktadır.

Fosil kayıtlarının evrime HÂLÂ HAYIR dediğini vurgulayan güncelleştirilmiş bu yeni kitap, tamamiyle bilimsel verilere dayanmaktadır. Evrimciler, “böyledir” şeklindeki hikayeleri üretiyorlar, ama, büyük öneme sahip fosil kayıtları alanında makro evrim için hiçbir bilimsel kanıt gösteremiyorlar. Dr. Gish’in kitabı bu gerçeği hiçbir tereddüte yer bırakmayacak şekilde gözler önüne sermektedir.”

Henry M. MorrisYaratılış Araştırma Enstitüsü Kurucusu

Daha fazla ücretsiz e-kitaplar indirmek için lütfen https://hristiyankitaplar.com/play/ 'e ziyaret edin.

[Anahtar Kelimeler: GDK, GDK, Peygamber, Kilise, Mezmur, İncil, Turkce, Zebur, Hristiyan, Allah, Turkce, Mesih, Türkçe Kitaplar, İsa Mesih, Tevrat, Fosiller, Tanrı, Mezmur, Evrim, Fosiller, Peygamber, Zebur, Kitap, İsa Mesih, Hıristiyan, Bilim, İncil, Allah, Tevrat, Hıristiyan, Kilise, Kitap, Türkçe Kitaplar, Mesih, Hristiyan, Evrim, Bilim, Tanrı]

Read more
3.0
7 total
Loading...

Additional Information

Publisher
GDK
Read more
Pages
507
Read more
Language
Turkish
Read more
Content Protection
This content is DRM free.
Read more
Read Aloud
Available on Android devices
Read more

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.