Kültür Çıkmazı Dergisi 15. Sayı: İnternetten Yayınlanan Aylık Edebiyat ve Kültür - Sanat Dergisi

İlker Ardıç

Kasım sayımızda, Yeşilçam’ın kötü adamı olarak bilinen Erol Taş’ı sizler için sayfalarımıza taşıdık. Ünlü oyuncunun hayatını, keşke bütün kötü adamlarımız böyle olsa diyeceğiniz bir yazıyla Selin Sabcıoğlu inceledi.

Her ay olduğu gibi bu ay da çok keyifli röportajlar gerçekleştirdik. Oyuncu Serdal Genç ve Tiyatronun üstadı Hilmi Bulunmaz bizi kırmayıp sorularımızı yanıtladı.

Sadece bu kadar değil tabi ki. Red Special bölümümüzde, 2000 yılında kurulmuş ve son zamanlarda birçok dinleyicinin dikkatini çekmiş bir grup var, Alcest! Ayrıca yeni yazı dizilerimiz de bu ay görücüye çıkıyor.

- “Mektup Ritüeli” öykü dizisinin 5. bölümü.
- “Gau” yazı dizisinin ilk bölümü.
- “Samanyolu Ekspresi” yazı dizisinin ilk bölümü.

Ve daha birçok şiir, deneme, öyküyle zengin bir sayı daha hazırladık. Lütfen okuduktan sonra #kulturcikmazi etiketiyle görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın :)

 

Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Publisher
İlker Ardıç
Read more
Collapse
Pages
56
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best for
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.