Internetoví vizionáři: Světoví experti odhalují, jak vydělávat online

Blue Vision, s.r.o.
8
Free sample

Přemýšleli jste někdy o podnikání na internetu, ale chyběla vám motivace nebo inspirace k prvnímu kroku do neznáma? Pak je kniha Internetoví vizionáři přesně tím, co potřebujete.

Úspěšní internetoví podnikatelé, kteří řídí firmy s ročními obraty v řádech desítek milionů dolarů, vás provedou zákoutími internetového a mobilního marketingu.

Budování firemního a produktového brandu, nízkonákladové strategie, zvyšování konverzních hodnot, cílení na správně vybranou skupinu zákazníků. V těchto a mnohých dalších termínech vás velmi srozumitelným a jasným způsobem vyškolí pětadvacet ikon online marketingu a obchodu, jako kdybyste seděli u nich v pohodlí kanceláře.

Díky knize Internetoví vizionáři získáte užitečné tipy a rady jak používat ty nejlepší nástroje, procesy a strategie tak, abyste dosáhli úspěchu a zisku ve svém online podnikání.

Pokud právě zvažujete svou budoucnost, teď je ta správná příležitost, kdy ji můžete změnit, být úspěšní a žít svůj ideální život. Změňte své podnikání - změňte svůj život.

Více o knize na http://www.bluevision.cz/internetovi-vizionari/Read more

About the author

Steve Olsher se ve světě obchodu aktivně pohybuje od začátku 90. let. Za tu dobu si vybudoval renomé předního amerického experta na obchod, marketing a budování značky. Je pravidelným a vyhledávaným hostem mnoha konferencí a televizních show, kde se dělí o své letité zkušenosti nasbírané z praxe. Pomůže i vám objevit a rozvinout váš obchodní potenciál.

Read more

Reviews

3.9
8 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Blue Vision, s.r.o.
Read more
Published on
Dec 9, 2013
Read more
Pages
308
Read more
ISBN
9788087672075
Read more
Language
Czech
Read more
Genres
Business & Economics / Development / Business Development
Business & Economics / E-Commerce / Internet Marketing
Business & Economics / E-Commerce / Online Trading
Business & Economics / General
Business & Economics / Marketing / General
Read more
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Read Aloud
Available on Android devices
Read more

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
Vít Vojta
Pojednání Mistra Suna Umění války je nejstarší knihou o strategii boje v dějinách lidstva. Už dva a půl tisíce let představuje pramen inspirace jak pro generály a politiky, tak pro manažery a podnikatele. Ve světě byznysu je přece vítězství (podobně jako ve válce) vždy až na prvním místě. Vydání, které držíte v rukou, je výjimečné tím, že starobylé pojednání přímo z čínského originálu přeložil sinolog Vít Vojta a každou kapitolu doplnil aktuálním komentářem zaměřeným na to, jak strategie Umění války využít v podnikání. Kniha obsahuje i čínský originál. Velikost díla Mistra Suna spočívá v jasné a komplexní metodě, spojující politickou a ekonomickou strategii, pravidla budování týmu a obchodní soutěže. Má hluboký přesah a nečekanou aktuálnost. Proto se dnes Mistr Sun stává nástrojem harvardské výuky MBA a vzdělávání úředníků a lidí aktivních ve společenské organizaci. Jeho učení totiž opravdu funguje. Vít Vojta je sinolog a právník. Vlastní společnost VIT Consulting, která poskytuje právní a ekonomické poradenství zaměřené na čínský a asijský trh. Má dlouholeté zkušenosti se zakládáním a vedením obchodních zastoupení a společností v Číně a Hongkongu. V minulosti organizoval obchodní a poznávací mise do ČLR a východní Asie, vedl průzkumy trhu a přípravy obchodních strategií. Jako znalec jazyka a prostředí doprovází státní návštěvy a tlumočí vrcholným státním představitelům České republiky.
Steve Olsher
YOU CAN JOIN THE 1% MAKING A FORTUNE ONLINE! In this industry-defining book by award-winning author and Reinvention expert, Steve Olsher, you’ll discover the seldom-revealed, proven tools, strategies, and shortcuts leveraged by the world’s leading Internet and Mobile marketing experts to cut through the clutter, reach the masses, and profit online; hundreds of no- and low-cost tactics to cultivate leads, dramatically increase conversion rates, and generate immediate and long-term cash flow; the specific answers and steps you must take to dominate your niche, establish significant brand awareness, and foster a loyal, border-line fanatic following. Internet Prophets provides the exact blueprint you need to create your ideal lifestyle. The time is NOW to build your future. Transform your business--reinvent your life. "Internet Prophets" is arguably the most comprehensive Internet and Mobile marketing resource ever assembled and features seldom-revealed details from 25 business icons who have changed the game, including Armand Morin: World-renown online expert with sales of over $85M, Mike Filsaime: Online legend and creator of well-known products such as Butterfly Marketing, Mike Koenigs: Mastermind behind Traffic Geyser, Instant Customer, and Cross Channel Mojo, Yanik Silver: Maverick entrepreneur and creator of the Underground Online Seminar, Marc Ostrofsky: Sold Business.com for $7.5M. Annual online sales of $80+M, Dan Hollings: Mobile marketing aficionado and Internet marketing strategist for The Secret, And, many others. When every dollar spent comes out of your pocket, it is imperative to realize the maximum return on your investment while avoiding unnecessary mistakes which cost you time, energy, and valuable resources. To become the best, you must learn from the best. "Internet Prophets" provides the blueprint. The rest is up to you!
©2017 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.