Smrtka Vol.1: budoucnost pod kontrolou

Rostislav Prchlik
96

Třetí díl se připravuje! Předpokládané zveřejnění je v prosinci 2019.

...definitivně začíná moje služba u Guard Unlimited Corporation – jedné z největších státních bezpečnostních agentur, která střeží poslední ropné plošiny, jejichž počet by se dal spočítat na prstech jedné ruky. Jeden jediný krok. Krok, který vzhledem k povaze objektu, který budu střežit, může být mým posledním kontaktem s pevninou. Službu díky častým návštěvám nezvaných hostů nemusím přežít – ostatně jako hromada kluků přede mnou...

Podaří se hlavnímu hrdinovi ubránit ropnou plošinu od útoků novodobých pirátů, toužících po ropě? Nebo se něco podělá ještě dříve, než k útoku stačí dojít?


Volné pokračování - Smrtka Vol.2: Bestie útočí naleznete na https://play.google.com/store/books/details/Rostislav_Prchl%C3%ADk_Smrtka_Vol_2?id=M4V-DwAAQBAJ


Klíčová slova:

akční knihy, nemoc, pandemie, mor, tréning, výcvik, boj, válka, mutanti, mimozemšťané, UFO, příšery, vojenská akce, dobrodružství, sci-fi, o přežití, konec časů a světa, fikce, mimozemský kontakt, anti-utopie, silný mužský protagonista, scifi pro dospělé, science fiction, cizí invaze, otrokářství, kolonizace, první kontakt, akční thriller, velké zbraně, zabíjení příšer, vražda,

Read more
Collapse

About the author

Kontakt na autora:

https://www.facebook.com/Smrtka12/

E-mail:

prijdu@smrtka.eu

Nestyďte se mě kontaktovat!😉 V uvedeném odkazu postupně najdete veškeré informace o mně a dalších připravovaných knihách.

Read more
Collapse
4.6
96 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Rostislav Prchlik
Read more
Collapse
Pages
177
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best For
Read more
Collapse
Language
Czech
Read more
Collapse
Genres
Fiction / Fantasy / Action & Adventure
Fiction / Horror
Fiction / Superheroes
Fiction / Thrillers / General
Juvenile Fiction / Thrillers & Suspense
Literary Collections / European / General
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.

Další osudy J. Laszczewskiho ve volném pokračování knihy Smrtka - budoucnost pod kontrolou, kterou najdete na https://play.google.com/store/books/details/Rostislav_Prchl%C3%ADk_Smrtka_Vol_1?id=ITlDDwAAQBAJ

Pro úplné pochopení knihy je potřeba přečíst první díl.

Nic jiného než paradox. Já, který jsem se naučil zacházet se zbraní omylem, navíc jenom několik málo týdnů nebo maximálně měsíců před začátkem mého působení na ropné plošině, jsem dostal odznak elitního střelce jednotky. Já, který jsem byl kvůli své střelecké premiéře odsouzen na doživotí. Já, který mám nejhorší střelecké výsledky z naší skupiny, jsem jako jediný oficiálně elitní střelec.

„Kdyby tu informaci někdo vyhodnotil, tak zatím co tady vykecáváme, by se dávno otevřely dveře a někdo by se přišel přesvědčit, co se tady děje. Nebo by nás viděl na nějakých kamerách, nebo tak něco. Ale někdo by nás nějak kontaktoval. Když se o to doteď nikdo nepokusil, může to znamenat, že tu informaci, tu hlášku o tom, že se nějaký modul připojil k základně, prostě jenom neměl kdo vyhodnotit. To tedy může znamenat, že tady nikdo živý nezůstal.“ Ucítil jsem, jak mi po těle vyskákala husí kůže. „Jak jsem říkal – nechci malovat čerta na zeď, ale osobně si myslím, že moc vědátorů tady nezbylo.“


Klíčová slova:

akční knihy, nemoc, pandemie, mor, tréning, výcvik, boj, válka, mutanti, mimozemšťané, UFO, příšery, vojenská akce, dobrodružství, sci-fi, o přežití, konec časů a světa, fikce, mimozemský kontakt, anti-utopie, silný mužský protagonista, scifi pro dospělé, science fiction, cizí invaze, otrokářství, kolonizace, první kontakt, akční thriller, velké zbraně, zabíjení příšer, vražda,

 “Musím přiznat, že před ARÉNA JEDNA, jsem předtím nikdy nečetl apokalyptickou knihu. Nikdy jsem si nemyslel, že to bude něco, co by se mi líbilo .... No, byl jsem velmi příjemně překvapen, jak návyková tato kniha byla. ARÉNA JEDNA byla jedna z těch knih, které čtete pozdě do noci, dokud se vaše oči nezačnou zavírat, protože ji nechcete odložit  .... Není žádným tajemstvím, že mám rád silné hrdinky v knihách, které čtu .... Brooke byla tvrdá, silná, vytrvalá, a zatímco v knize existuje romantika, Brooke se jí neřídila .... vřele doporučuji ARÉNA JEDNA.“
-- Magazín Dallas Examiner

Nejprodávanější série! ARÉNA JEDNA je kniha číslo jedna v nové sérii dystopické fikce.

Město New York. Rok 2120. Američané byli zdecimováni, vyhlazeni během druhé občanské války. V tomto apokalyptickém světě, jediní kdo přežili, jsou roztroušeni široko a daleko od sebe. A většina z těch, kteří přežili jsou členy násilných gangů, dravci, kteří žijí ve velkých městech. Hlídkují v krajině a hledají otroky, čerstvé oběti k převezení do města na jejich oblíbený smrtící sport: ARÉNA JEDNA. Stadion smrti, kde soupeři bojují proti sobě na život a na smrt v těch nejvíce barbarských způsobech. Existuje pouze jedno pravidlo v aréně: nikdo nepřežije. Nikdy.

Hluboko v divočině, vysoko v horách Catskill, 17-letá Brooke Moore se podaří přežít a skrývá se svou mladší sestrou, Bree. Jsou opatrné a vyhýbají se gangům otrokářů. kteří pročesávají krajinu. Ale jednoho dne, Brooke není tak opatrná, jak by měla být a Bree je zajata. Otrokáři ji unesou pryč a míří do města, a pro to, co bude jistá smrt.

Brooke, dcera vojáka námořní pěchoty, byla vychována být pevná, a nikdy neustupovat z boje. Když je  její sestra zajata, Brooke zmobilizuje a využívá vše, co se má k dispozici k pronásledování otrokářů a získat její sestru zpět. Cestou potká Bena, 17, dalšího přeživšího jako je ona, a jehož bratr byl také zajat. Spolu spojí své síly na jejich záchranné misi.

Co bude následovat, je apokalyptický, akční napínavý příběh, jak dva z nich budou pronásledovat otrokáře na nejnebezpečnější cestě jejich života, a následovat je hluboko do srdce New Yorku. Cestou, mají-li přežít, budou muset udělat některé z nejtěžších rozhodnutí a oběti jejich životů, setkávat se s překážkami, které žádný z nich nečekal, včetně jejich nečekaných pocitů vůči sobě. Podaří se jim zachránit své sourozence? Podaří se jim vrátit zpět? A budou muset sami bojovat v aréně?

ARÉNA JEDNA je kniha číslo 1 v trilogii přežití, a obsahuje 85000 slov.

“Upoutala mou pozornost od začátku a nepustila ji .... Tento příběh je úžasné dobrodružství, které je rychlé a akční od samého začátku. Nelze nalézt žádný nudný okamžik.”
-- Magazín Paranormal Romance Guild { týkající se Obrácená}

“Skvělý děj, a to je typ knížky, se kterou budete mít problémy ji odložit v noci před spaním. Konec byl jako útes, který byl tak nádherný, že budete okamžitě chtít koupit další knihu, jen proto, aby jste viděli, co bude následovat.”
-- Magazín The Dallas Examiner { týkající se Milovaná}

“Morgan Rice opět sama dokazuje, že je velmi talentovaný vypravěč .... To osloví širokou veřejnost a čtenáře, včetně mladších fanoušků žánru upír/fantazie. Skončilo to neočekávaným zakončením, který vás zanechá v šoku.”
--Magazín The Romance Reviews {týkající se Milovaná}

Třetí díl (rukopis) knih Smrtka: budoucnost pod kontrolou a Smrtka: Bestie útočí


Pro úplné pochopení knihy je potřeba přečíst první a druhý díl.


Jako by toho všeho nebylo málo.

Nejdřív ryby, prasata a raci. Potom roboti. Ne úplně přátelští roboti. Ještě před několika málo hodinami jsem si myslel, že už je všechno za mnou. Že už je nikdy neuvidím. Tedy roboty. A ryby už vůbec ne. Ale podle informací z rádiového spojení je opak pravdou. Měly jich tam na nás čekat spousty. Stovky, možná tisíce. Nevím. Hlas z vysílačky nám toho víc povědět nestačil. Spojení jsme opět ztratili prakticky ihned potom, co jsme slyšeli, že tady rozhodně přistát nemůžeme. Znovu se navázat nepodařilo. Měli jsme jen několik hodin na to, abychom se rozhodli, zda změníme přistávací souřadnice nebo přistaneme tam, kde jsme za normálních okolností přistát měli. Tedy přímo do první linie.

Normální okolnosti. Skoro už jsem na ně zase začal věřit. Skoro jsem si myslel, že bude všechno zase jako dřív. Tedy alespoň jako předtím, než jsme vyrazili na Měsíc. To bych ale nesměl být já. Málem bych zapomněl, že komplikace jsou prakticky mé druhé jméno.

Podaří se zbytku jednotky Bestií vyhrát nad přesilou v podobě chodících vodních nestvůr nebo se zase něco zvrtne?


Klíčová slova:

akční knihy, nemoc, pandemie, mor, tréning, výcvik, boj, válka, mutanti, mimozemšťané, UFO, příšery, vojenská akce, dobrodružství, sci-fi, o přežití, konec časů a světa, fikce, mimozemský kontakt, anti-utopie, silný mužský protagonista, scifi pro dospělé, science fiction, cizí invaze, otrokářství, kolonizace, první kontakt, akční thriller, velké zbraně, zabíjení příšer, vražda,

“Představivost Riceové skutečně nezná mezí. V sérii TRŮN PRO SESTRY, která slibuje, že bude stejně zábavná, jako ty předchozí, nám předkládá příběh dvou sester (Sophie a Kate), sirotků bojujících o přežití v krutém a nebezpečném světě sirotčince. Naprostý úspěch. Nemůžu se dočkat, až se mi do rukou dostane druhá a třetí kniha!”

--Books and Movie Reviews (Roberto Mattos)

 

Autorka bestsellerů číslo 1, Morgan Rice, přichází se zbrusu novou fantasy ságou.

 

V knize TRŮN PRO SESTRY sedmnáctiletá Sophia a její patnáctiletá sestra Kate zoufale touží opustit strašlivý sirotčinec. Byť jsou sirotky, nechtěné a nemilované, přesto touží po dospívání někde jinde, po lepším životě, dokonce i kdyby to znamenalo žít v ulicích brutálního Ashtonu.

 

Sophia i Kate jsou si vzájemně nejlepšími přítelkyněmi, dávají na sebe pozor, a přesto chtějí od života odlišné věci. Sophia je romantická, elegantní a sní o tom, že se dostane ke dvoru a najde šlechtice, který se do ní zamiluje. Kate je bojovnice, sní o mistrovském šermu, o bojích s draky a o tom, že se stane válečnicí. Obě je ale spojuje společné tajemství, paranormální moc číst myšlenky jiných. To jediné je zachraňuje ve světě, který jako by se je snažil zničit.

 

Když obě vyrážejí na cestu za dobrodružstvím, každá z nich řeší nebezpečné situace po svém. Čelí hrozbám, které si ani nedokázaly představit a jejich volby je mohou dostat k moci – nebo svrhnout do nejhlubšího utrpení.


TRŮN PRO SESTRY je první knihou nové ohromující fantasy sérii plné lásky, zlomených srdcí, tragédií, akce, kouzel, čarodějnictví, předurčení a napětí. Kniha, od které se neodtrhnete. Nabitá postavami, do kterých se zamilujete, pohybujících se ve světě, na který jen tak nezapomenete.


Kniha druhá – DVŮR PRO ZLODĚJE – je již také k dispozici!


“TRŮN PRO SESTRY je skvělé zahájení série, která obsahuje kombinaci uvěřitelných postav a překážek, se kterými se musejí vyrovnat. Neosloví jen mládež, ale i dospělé fanoušky fantasy, kteří hledají epické příběhy o přátelství a dobrodružství.”

--Midwest Book Review (Diane Donovan)

©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.