Papaz Büyüsü: Büyücülük Medyumluk Falcılık Üzerine

Yaşam Kilisesi
2

Bu kitap ücretsiz olmasına rağmen Google kredi kart detaylarınızı istiyor. Bunları vermek istemiyorsanız bizim websayfamızdan bu kitabı indirebilirsiniz https://hristiyankitaplar.com/play/144

Google Play'da en son çıkan kitabımız 'Mesih’in Mesajı' https://hristiyankitaplar.com/tr/node/150

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Nedir Ne Değildir? kitapçığının öyküsü N.Ç. Hanım’ın 2009 yılında yazdığı uzunca bir e-postaya ve ona verilen kısa yanıta dayanır. Bu mektupta N.Ç. hanım “Kendisinin hiç büyü ile ilgilenmediğini; ama kendisine büyü yapıldığı, yapılan büyünün sonucunda da sevdiği insanı, kariyerini kaybettiğini…” söylüyordu. N.Ç Hanım’ın görüşüne göre kendisine papaz büyüsü yapılmış, hayatı mahvolmuş; ama hayattan umudunu yitirmemişti, çare arıyordu. Kendi sözleriyle “Canımın canı da şu an cayır cayır yanıyor. Allah rızası için yardım ediniz; uzatılan elimi geri çevirmeyiniz” diyerek mektubu bitiriyordu.N.Ç Hanım’a verdiğim yanıtta kendisine dua edeceğimizi; ama yaşadıklarının papaz büyüsüyle ilgili olmayacağını tahmin ettiğimi ifade ettim ve: “Geçimlerini büyücülükle sağlayan kişilerin kendilerine gelenlerin bilgisizliğinden yaralanarak “Size papaz büyüsü yapılmış, bunu ancak papaz bozabilir” dediklerini, böylece hem aldıkları paraya makul bir zemin hazırladıklarını hem de kilise ve Hıristiyan din adamlarını karalayarak gözden düşürdüklerini yazdım.” Bu sözlerime karşılık yeniden yazılan uzunca mektuba yanıt olarak da “Sizden ricam konuştuğunuz üfürükçüye, medyuma lütfen gidip sorun ‘Papaz büyüsünü hangi papaz yapmış? Gidin size büyüyü yapan o papazı mahkemeye verin; tanık olarak da sizi yönlendiren üfürükçünüzü, medyumunuzu gösterin.  Kimse sizin hayatınızı karartmasın’” dedim.Papaz Büyüsü konusunda yıllar içerisinde birbirinden çok farklı hayat hikâyelerine tanık oldum. Gelenleri iki gruba ayırmak mümkündür. Birinci grupta kendilerini büyü mağduru görenlerdir; hikayeleri farklı olmasına karşın hepsinde çaresizlik, korku ve acı vardır. İkinci grupta ise büyü yaptırarak amaçlarına ulaşmak için her yolu denemeye kararlı kişiler bulunur (tabi bu durumu fırsat bilip en karlı çıkanlar da toplumda, büyücü, medyum, üfürükçü olarak bilinen kişilerdir). Kitap Ehli bir Hristiyan büyü, medyumluk, falcılıkla uğraşmaz. Çünkü bunları yapmakla Rab olan Allah’ın bunlardan tiksindiğini ve uğraşanları, kendilerine amaç edinenleri de yargılayacağını bilir.  “PAPAZ BÜYÜSÜ Büyücülük Medyumluk Falcılık Üzerine” kitapçığı herhangi bir büyü etkisi altında olduğuna inanıp acı çeken ve esenliği bulanmayan insanlara, en azından bundan sonra ne yapacaklarına karar versinler diye yazılmıştır. 

Daha fazla ücretsiz e-kitaplar indirmek için lütfen https://hristiyankitaplar.com/play/ 'e ziyaret edin.

[Anahtar Kelimeler: Hıristiyan, İncil, Turkce, Peygamber, Cinler, Kilise, Tanrı, Allah, Hristiyan, İsa Mesih, İsa Mesih, Mesih, Hıristiyan, Hristiyan, Turkce, Büyü, Büyü, Kitap, Tevrat, Papaz Büyüsü, Mezmur, Tanrı, Kitap, Mezmur, Zebur, İncil, Türkçe Kitaplar, Cinler, Yaşam Kilisesi, Allah, Zebur, Mesih, Kilise, Fal, Yaşam Kilisesi, Tevrat, Fal, Peygamber, Türkçe Kitaplar, Papaz Büyüsü]

Read more
Collapse
3.0
2 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Yaşam Kilisesi
Read more
Collapse
Pages
37
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Religion / Christianity / General
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM free.
Read more
Collapse
Read Aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
Bu kitap ücretsiz olmasına rağmen Google kredi kart detaylarınızı istiyor. Bunları vermek istemiyorsanız bizim websayfamızdan bu kitabı indirebilirsiniz https://hristiyankitaplar.com/play/75

Google Play'da en son çıkan kitabımız 'Mesih’in Mesajı' https://hristiyankitaplar.com/tr/node/150

Tövbe

İnsan olarak kusurlarımızı görmemeye, örtmeye eğilimliyiz. Yalan söylememizin; kişilerden, değişik inanç gruplarından, aynı ulusal kimliği taşımadığımız insanlardan nefret etmemizin, nefretimizi düşmanlığa dönüştürmemizin kendimize göre önemli bir gerekçesi vardır. Bizler bu gerekçeyi “Haklıyız!” sözüyle özetleriz; hatalarımızı kabul etmeyip haklılık psikolojisi içinde yaşarız. Sanki ne yaparsak yapalım her zaman kendimiz haklıyızdır.

Kişilerin kendilerini değişik nedenlerden ötürü insanlar karşısında haklı görmelerini, katılmamakla birlikte, anlayabilirim. Ama aynı kişilerin kendilerini Tanrı karşısında haklı çıkarmalarını; evrenin fizik kurallarını, toplumun yasalarını kendileri koymuş gibi davranarak gururlanmalarını anlayamıyorum.

Tanrı’yla diri, yaşayan bir ilişkiyi gerçekte var olmayan tanrılara inanmakla, kendi tanrılarımızı yaratmakla ya da kişisel nedenlere bağlayarak yadsıyabiliriz. Sonuç: Gerçekte var olan tek Tanrı’dan kopuk yaşamaktır.

Tanrı’dan kopuk, O’na isyan içinde yaşamak, hem dünyadaki yaşamımızı çölleştiriyor hem de sonsuza dek Tanrı’nın sevgisinden ayrı bırakıyor. Böyle bir durumda tövbe hatalarımızı terk etmek ve diri Tanrı’ya, kurtarıcı İsa Mesih’e dönmektir.

Hedefler

“Kurtuluşa Kavuşmak Ve Daha Temiz Bir Yaşama Sahip Olmak İçin Bir Eylem: TÖVBE” kitabını okuduğunuzda:

Tevrat, Zebur ve İncil’deki ayetlere göre özgün Tanrı’yı tanımlayabilmelisiniz.Tanrı’dan kopuşun, insanın Tanrı’ya ve kendine yabancılaşmasının nedenlerini gösterebilmelisiniz.Mesih’in Rab olarak dünyaya gelişini; İsa Mesih’in insanların günahlarını neden üstlendiğini Tevrat, Zebur ve İncil’deki gerçeklere göre açıklayabilmelisiniz.

Daha fazla ücretsiz e-kitaplar indirmek için lütfen https://hristiyankitaplar.com/play/ 'e ziyaret edin.

[Anahtar Kelimeler: İsa Mesih, Hıristiyan, Peygamber, Mezmur, Mesih, Tanrı, Tevrat, İncil, GDK, Türkçe Kitaplar, Zebur, Hristiyan, GDK, Tevrat, Kilise, Kitap, İsa Mesih, Allah, Tövbe, İncil, Peygamber, Zebur, Mesih, Mezmur, Allah, Tanrı, Kilise, Turkce, Hıristiyan, Türkçe Kitaplar, Hristiyanlığa Tanıtım, Hristiyan, Kitap, Turkce, Tövbe, Hristiyanlığa Tanıtım]

Bu kitap ücretsiz olmasına rağmen Google kredi kart detaylarınızı istiyor. Bunları vermek istemiyorsanız bizim websayfamızdan bu kitabı indirebilirsiniz https://hristiyankitaplar.com/play/134

Google Play'da en son çıkan kitabımız 'Mesih’in Mesajı' https://hristiyankitaplar.com/tr/node/150

Havva ve Ötesi

Kadın neden yaratıldı? Toplumdaki yeri ve rolü nedir? Tanrı’nın kadına bakış açısı nedir? Aslında tüm bu soruların cevaplarını Kutsal Kitap’ta adları geçen kadınların hayatlarında bulabiliriz. Hristiyanlıkla ilgili her konuda çeşitli kitaplar bulunurken, kadınlar ile ilgili pek fazla kitabın bulunmayışı üzücüdür, bu konu hakkında yazmamın en büyük nedeni de budur. Biri çıkıp ta bana ileride bir kitap yazacağımı söyleseydi, kesinlikle inanmazdım, çünkü yazı yazma konusunda iyi olmadığımı düşünüyordum… Günlük bile yazamam! Bu kitabı 2003 yılında yazmaya başladım. O zamanlar büyük kızımız Elçin’e hamileydim. Doğumdan sonra bir süre ara vermek zorunda kaldım. Ardından Barış ve Ezgi’nin doğumlarından dolayı da ara vermem gerekti. Neden bu kadar uzun sürdü derseniz birkaç kez de bilgisayarın azizliğine uğradım ve tekrar yazmak zorunda kaldım. Yani kısacası 14 yılda üç çocuk, bir kitap dersem soruya bir cevap vermiş olabilir miyim acaba?

Kutsal Kitap’ta ister evdeki hizmetçi olsun, ister ülkenin başındaki kraliçe olsun hiçbir kadının ismi tesadüfen geçmez. Tanrı’nın her biri için ayrı amaçları ve bizlere öğretmek istediği dersler vardır. Her birinin yaşadığı olaylardan ve tecrübeden farklı şeyler öğreniriz.  

Bu kitabı yazarken adı geçen her kadını tek tek araştırdım ve kendimi onların yerine koyup iç dünyalarında neler yaşamış ve neler hissetmiş olabileceklerini dile getirmeye çalıştım. Yazarken her bir kadının hayatından bereket ve farklı dersler aldım, okurken sizin de bereket ve teşvik almanız en büyük temennimdir. 

Daha fazla ücretsiz e-kitaplar indirmek için lütfen https://hristiyankitaplar.com/play/ 'e ziyaret edin.

[Anahtar Kelimeler: Mezmur, Mesih, İsa Mesih, Kadın, Hıristiyan, GDK, Tanrı, Kilise, Hristiyan, Kitap, İsa Mesih, Kutsal Kitap, Tanrı, Kadın, Türkçe Kitaplar, Mezmur, Zebur, İncil, Allah, Mesih, Turkce, Zebur, Kutsal Kitap, Kitap, Tevrat, Hristiyan, Peygamber, Peygamber, Allah, Türkçe Kitaplar, Turkce, Kilise, İncil, Hıristiyan, GDK, Tevrat]

Bu kitap ücretsiz olmasına rağmen Google kredi kart detaylarınızı istiyor. Bunları vermek istemiyorsanız bizim websayfamızdan bu kitabı indirebilirsiniz https://hristiyankitaplar.com/play/74

Google Play'da en son çıkan kitabımız 'Mesih’in Mesajı' https://hristiyankitaplar.com/tr/node/150

Aile ve Evlilik Bağları

Aile Rab tarafından oluşturulmuş, Rab tarafından kutsanmış; erkek, kadın ve çocukların birbirinden ayrılmaz bağlarla ilişkilendirildiği ilk kurumdur. Hem Âdem ve Havva arasında hem de insanın çoğalmasıyla gelişen toplumun çekirdeğini oluşturur.

Aile kurumu yalnızlığı kaldırması, çoğalmanın yanında çocuklarla yaşama sevinç katması nedeniyle insanın iç varlığında Rab’den sonra önemli bir boşluğu doldurur. Aile fiziksel ve ruhsal ihtiyaçların karşılanmasında kurum üyelerinin birlikte hareket etmesini içerdiğinden insanın bencilleşmesinin önüne set çeker. Sevgi, değer vermek, fedakârlık, şefkat, sadakat gibi Rab’den aldığımız nitelikleri insan karakterinde ve davranışlarında somutlaştırır.

Yaratılışta Şeytan, Âdem ve Havva’yı Rab’den koparacak, aile kurumunu bozarak çalışmaz duruma getirecek ortamı hazırlamıştır. İlerleyen zaman içerisinde aile kurumunu sağlıklı biçimde işlemez durumda tutmak Şeytan’ın stratejik hedefi olmuştur. Çünkü günah nedeniyle bozulan aile kurumunda eşler birbirleriyle doğru iletişim kuramayıp birbirlerine karşı olumsuz tutumlar alarak ilişkilerini sürdüremez duruma gelirler. Buna bağlı olarak Rab’den kopuk yetişen-yetiştirilen yaralı, acı çeken çocuklarsa sevgi yerine sevgisizliği, değer vermek yerine zorbalığı, fedakârlık yerine bencilliği, şefkat yerine gaddarlığı, sadakat yerine ihaneti görerek büyüyeceklerinden Rab’be ve kendilerine yabancılaşacaklardır.

Günümüzde boşanma oranının hızla artması mutsuz insanların çoğalması anlamına geliyor. Parçalanan aile kurumu yalnız yaralı, acı çeken yetişkinleri değil, anne baba sevgisinden yoksun olarak büyüyen çocukları ortaya çıkarmaktadır. Çocukların anne baba sevgini karşılayacakları ya da yerine koyacakları başka kaynakları yoktur. Böyle bir durumda Kutsal Kitap bizlere kuru bilgi sunmanın ötesine geçer; Rab ile kurulacak doğru, canlı bir ilişkinin önemini gösterir. İsa Mesih’in aile kurumunun merkezinde bulunması tüm aileye esenlik ve bereket sağlayacak; zor durumlarda eşlerin zayıflıklarını üstlenerek onlara ilişkilerini temellendirmeleri için güvenilir ve sağlam ilkeler sunacaktır.

Daha fazla ücretsiz e-kitaplar indirmek için lütfen https://hristiyankitaplar.com/play/ 'e ziyaret edin.

[Anahtar Kelimeler: İsa Mesih, Mesih, Turkce, Yaşam Kilisesi, Hıristiyan, İsa Mesih, Hristiyan, Allah, Tevrat, Türkçe Kitaplar, Mezmur, Tanrı, Kilise, Kitap, Zebur, Peygamber, Mesih, Mezmur, Peygamber, Zebur, Kilise, Aile Hayatı, Yaşam Kilisesi, Hıristiyan, Aile Hayatı, Allah, Türkçe Kitaplar, Tevrat, Kitap, Turkce, İncil, Tanrı, Hristiyan, İncil]

Bu kitap ücretsiz olmasına rağmen Google kredi kart detaylarınızı istiyor. Bunları vermek istemiyorsanız bizim websayfamızdan bu kitabı indirebilirsiniz https://hristiyankitaplar.com/play/128

Google Play'da en son çıkan kitabımız 'Mesih’in Mesajı' https://hristiyankitaplar.com/tr/node/150

Sorgulayan Gelsin!

Soru sormak insanın en temel ihtiyaçlarından biridir. İlk konuşmaya başlayan çocuk genellikle her şeyi sorgulayarak anne babasını neredeyse delirtir: ‘Bu ne?’, ‘Nasıl?’, ‘Ama neden?’... Ne yazık ki bulunduğumuz coğrafyada çoğu zaman açıklayıcı bir cevap almak yerine, ‘Boş ver’, ‘Kurcalama orayı’, ‘Ayıptır!’ ya da ‘Sus!’ gibi yanıtlarla karşılaşmışızdır. Özellikle hayatın en önemli konularına gelince, din ve Tanrı gibi, genellikle ‘Fazla soru sormak iyi değil, yoksa dinden çıkarsın’ denmiştir. Böylece çoğu insanımız sorularını içine atıp bir yerlerde hapsetmiştir duygularını, ama bazılarımız sormadan edemeyiz. Ne var ki soru sordukça da kafamız iyice karıştı ve sağlıklı bilgi edineceğimiz kişiler bulamadığımız için gittikçe yalnızlığa ve karamsarlığa gömüldük. Bu sayede birçok kişi gerçekten dinden çıkmıştır ve Tanrı’dan da vazgeçmiştir. 

Peki soru sormak gerçekten günah mıdır? İnsana akıl veren Allah bu harika armağanı kullanmamıza neden engel olsun ki? Sora sora Bağdat bulunuyorsa, aynı yöntemle Tanrı’ya giden yolu bulamaz mıyız? Elbette buluruz! Aslında soru sormak şarttır. Özellikle hayatın en önemli meselelerini anlamak için birçok şeyi sorgulamak gerek. Sen de sevgili okur soru sormayı sevenlerden isen bu kitap tam sana göredir. Şu anda merak edip irdelediğin konulardan ötürü belki ‘dinden çıkmış’ damgasını yemiş olabilirsin, ama bunun hiç bir önemi yoktur. Kendini deist, kuşkulu, agnostik ya da ateist olarak görüyor olabilirsin, benim için sorun değil, önemli olan aklını kullanıyor olman ve gerçekleri samimiyetle arıyor olmandır.   

Öncelikle, klasik kültürel anlatımlarla yetinmeyip farklı bir bakış açısını okumaya yanaştığın için seni tebrik ederim. Bu davranışın bana hayatın en derin mevzuları olan Tanrı, inanç ve yaşamın esas anlamı hakkındaki sorularının cevaplarını gerçekten bulmak istediğini gösteriyor. Bu önemlidir çünkü birçok insan, ister dindar olsun veya olmasın, sadece ebeveynlerin, öğretmenlerin ve başkaları tarafından söylenenleri pek düşünmeden ve onlara verilen bilgilerin geçerliliğini test etmeden inanmaya razı olurlar. Bu çok yanlıştır!

Hayattaki zor sorularla uğraşmaya cesaret edenlere çok büyük saygı duyarım. Çoğu insana, onlara önceden öğretilmiş olan şeylere gerçeklik boyutunu kontrol etmeden inanmak daha kolay gelir çünkü kurulmuş dengeyi ve düzeni kimse sarsmak istemiyor. Fakat şöyle bir gerçek vardır; hepimiz tatmin edilmeye muhtaç akıllara sahibizdir. Özellikle modern çağda şanslıyız ki bize sunulan iddiaların doğruluğunu değerlendirebilmemiz için ihtiyacımız olan gerçeklere daha fazla ulaşılabilirliğimiz vardır. Böylece eskisi gibi karanlık bir köşede saklanmaya gerek yok, içinde büyüdüğümüz toplumun sınırlarını aşıp gerçeğin ufuklarını keşfedebiliriz. 

Ben, soru sormanın hatta şüphe etmenin bile hayatlarımızda önemli yeri olduğunu düşünüyorum. Çünkü test edilmeyen bir “gerçek iddiasının” kolaylıkla yalan bahanesine dönüşebildiğini hepimiz görmüşüzdür. Belli bir gerçeğin inanılmaya değer olabilmesi için, mantıklı eleştiriye karşı ayakta durabilmesi gerekmektedir. Gerçekçi bir argüman eleştiriden kaçınmamalı, çünkü sağlıklı bir fikir alışverişinden her zaman daha güçlü bir gerçeklik doğar. Zira dürüstçe sorgulamak birinin doğru bildiklerini başta sarsa da eninde sonunda onu daha doğru bir inanca sevk edeceği kesindir. Bu sebeple şüpheci veya ateist arkadaşlarımdan gelen eleştirileri hoş karşılarım çünkü bu diyalogların Tanrı’ya olan imanımı ve güvenimi güçlendirmeye sebep olduğunu fark etmişimdir. 

Daha fazla ücretsiz e-kitaplar indirmek için lütfen https://hristiyankitaplar.com/play/ 'e ziyaret edin.

[Anahtar Kelimeler: Tanrı, Allah, Kitap, Mezmur, Mezmur, İsa Mesih, GDK, Kitap, Kilise, Hristiyan, Tanr'nın Varlığı, Hristiyan, GDK, Türkçe Kitaplar, İncil, Tevrat, Tevrat, Kutsal Kitap, Peygamber, Turkce, Türkçe Kitaplar, Kilise, Zebur, Turkce, İsa Mesih, Zebur, Mesih, Mesih, Tanrı, Kutsal Kitap, İncil, Allah, Tanr'nın Varlığı, Peygamber, Hıristiyan, Hıristiyan]

Bu kitap ücretsiz olmasına rağmen Google kredi kart detaylarınızı istiyor. Bunları vermek istemiyorsanız bizim websayfamızdan bu kitabı indirebilirsiniz https://hristiyankitaplar.com/play/56

Google Play'da en son çıkan kitabımız 'Mesih’in Mesajı' https://hristiyankitaplar.com/tr/node/150

Tanık

İki haftayı aşkın bir süredir, beni 60’lı yılların başındaki Beyrut sokaklarına geri götüren gerilim dolu bu kitabın sayfalarını çevirirken, adeta başka bir gezegende yaşıyormuş gibiydim.

“Son” sayfaya geldiğimde içimi bir hüzün kapladı ve öykünün kahramanlarına veda ederken böylesine heyecanlı, böylesine sürükleyici bir kitap bir daha karşıma çıkar mı diye düşündüm.

Kitabın nefes kesici öyküsü tek bir kentte değil, Atlantik Okyanusu’ndan Basra Körfezi’ne dek uzanan ve benim iş yolculukları yaptığım, tatillerimi geçirdiğim ya da dostlarımı ziyarete gittiğim çeşitli ülke ve kentlerde geçiyor.

Duyguları kamçılayacak, kahramanlarının peşini bırakmayan olaylar yüzünden kalbimin hızla atmasına yol açacak bir öykü hayal etmiştim. Güney Avrupa’da başlayıp bir Kuzey Afrika ülkesinden diğerine yapılan amansız kovalamacalar, kahramanlık dolu serüvenlerle gerilimi Akdeniz boyunca artan ve Orta Doğu’nun kalbinde noktalanan bir macera düşlemiştim. Bana kendimi ve nerede olduğumu unutturacak, hayal gücümün ardından koşabileceğim, kahramanlarıyla birlikte tehlikeli ve korkulu anlar yaşayabileceğim, dostlar ve sevgililerle mutlu ve eğlenceli dakikalar geçirebileceğim, kahramanlarının yüreklerine, akıllarına ve duygularına hükmeden aşkı tadabileceğim bir öykü hayal etmiştim.

Aşk mı? Elbette, neden olmasın?

Aşk, genç yaşlı herkesin özlemini çektiği şey değil mi?

Aşk güçtür... aşk vermektir, fedakârlıktır... aşkı görebilir; her aşığın kalp atışlarında duyabiliriz... Aşkta yaşamlarımıza hâkim olacağını, evlerimizi dolduracağını umduğumuz huzur ve barış vardır. Aradığımız bu aşkı nerede bulabiliriz?

Yazarının hayal gücünün, zekâsının, algı ve yaratıcılığının uç noktalarına kadar beni kavrayıp götürecek bir öykü hayal etmiştim. Böylece nerede olduğumu unutup satırlar ve sayfalar arasında kendimi kaybedecektim. Tüm diğerlerinden farklı, özgün, yalnızca belirsizliklerle dolu heyecan verici kahramanlık öyküleriyle dolu olmakla kalmayıp, çocukluğumuzdan yaşlılığımıza kadar karşılaştığımız, bizi merakta bırakan önemli soruların çoğunu yanıtlayacak bir öykü düşlemiştim. Öyle ki, bu derin sorulara verdiği yanıtlar, dönemlerinin en büyük düşünürlerini, dâhilerini ve filozoflarını ikna edebilecekti.

Her öykünün gerisinde fikirler ve düşlerle dolu, araştırma, bilim ve edebiyat alanlarında özel yeteneklere sahip, yenilikçi ifadeler ve yaratıcı öyküsel anlatımlar üretebilen bir yazar ya da yazarlar vardır. Ben de kendimi, yaşadığımız bu Doğu toplumundaki gençliğin arzularını olduğu gibi, yetişkinlerin beklentilerini de tatmin edecek, yüreklerindeki coşku ve heyecanı yansıtacak, yaşamın gizemine ve sorunlarına çözümler sunacak böylesine bir öyküyü üretebilmek için gerekli olan donanım, adanmışlık ve yeteneğe sahip bu büyük yazarlarla çevrelenmiş buldum.

Bu öykünün, kuşağımızın en büyük romancısını kaybettiğimiz yıl kaleme alınıp yayınlanmış olması bir rastlantı değildir. O, “Tanık” adlı bu öykünün kadın kahramanı tarafından sevilen bir yazardı. Bir yargıçtı ve en iyi roman yazarlarından biriydi. Hem Mısır’ın büyük yazarı, hem de dünyanın en ünlü yazarlarından biri olması nedeniyle Nobel Edebiyat Ödülü sahibi Naguib Mahfouz’a Mısır Arap Cumhuriyeti’nin en yüksek onur madalyası verilmişti.

Okuyucu dostum, Doğu ve Batı’nın en ihtişamlı ve en eski kentlerine, en büyük uygarlıklarına birlikte konuk olurken, geçireceğimiz o güzel saatlerin tadını çıkaralım. Öykünün kahramanlarıyla aşk, serüven ve kahramanlık dolu anlar yaşarken, onların hayata ve sonsuzluğa dair sorulara buldukları yanıtları birlikte keşfedelim.

Daha fazla ücretsiz e-kitaplar indirmek için lütfen https://hristiyankitaplar.com/play/ 'e ziyaret edin.

[Anahtar Kelimeler: Tanrı, Zebur, Mesih, Türkçe Kitaplar, Mezmur, Turkce, Roman, İncil, Hristiyan, İncil, Peygamber, Tanrı, Kilise, Tevrat, İsa Mesih, Mesih, Kitap, Allah, Peygamber, Roman, Allah, Kitap, İsa Mesih, Türkçe Kitaplar, Zirve Yayıncılık, Hıristiyan, Zebur, Tevrat, Hristiyan, Turkce, Hıristiyan, Zirve Yayıncılık, Mezmur, Kilise]

©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.