Papaz Büyüsü: Büyücülük Medyumluk Falcılık Üzerine

Yaşam Kilisesi
14

Bu kitap ücretsiz olmasına rağmen Google kredi kart detaylarınızı istiyor. Bunları vermek istemiyorsanız bizim websayfamızdan bu kitabı indirebilirsiniz https://hristiyankitaplar.com/play/144

Google Play'da en son çıkan kitabımız 'Yaratılış ve Tarih' https://hristiyankitaplar.com/tr/node/154

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Nedir Ne Değildir? kitapçığının öyküsü N.Ç. Hanım’ın 2009 yılında yazdığı uzunca bir e-postaya ve ona verilen kısa yanıta dayanır. Bu mektupta N.Ç. hanım “Kendisinin hiç büyü ile ilgilenmediğini; ama kendisine büyü yapıldığı, yapılan büyünün sonucunda da sevdiği insanı, kariyerini kaybettiğini…” söylüyordu. N.Ç Hanım’ın görüşüne göre kendisine papaz büyüsü yapılmış, hayatı mahvolmuş; ama hayattan umudunu yitirmemişti, çare arıyordu. Kendi sözleriyle “Canımın canı da şu an cayır cayır yanıyor. Allah rızası için yardım ediniz; uzatılan elimi geri çevirmeyiniz” diyerek mektubu bitiriyordu.N.Ç Hanım’a verdiğim yanıtta kendisine dua edeceğimizi; ama yaşadıklarının papaz büyüsüyle ilgili olmayacağını tahmin ettiğimi ifade ettim ve: “Geçimlerini büyücülükle sağlayan kişilerin kendilerine gelenlerin bilgisizliğinden yaralanarak “Size papaz büyüsü yapılmış, bunu ancak papaz bozabilir” dediklerini, böylece hem aldıkları paraya makul bir zemin hazırladıklarını hem de kilise ve Hıristiyan din adamlarını karalayarak gözden düşürdüklerini yazdım.” Bu sözlerime karşılık yeniden yazılan uzunca mektuba yanıt olarak da “Sizden ricam konuştuğunuz üfürükçüye, medyuma lütfen gidip sorun ‘Papaz büyüsünü hangi papaz yapmış? Gidin size büyüyü yapan o papazı mahkemeye verin; tanık olarak da sizi yönlendiren üfürükçünüzü, medyumunuzu gösterin.  Kimse sizin hayatınızı karartmasın’” dedim.Papaz Büyüsü konusunda yıllar içerisinde birbirinden çok farklı hayat hikâyelerine tanık oldum. Gelenleri iki gruba ayırmak mümkündür. Birinci grupta kendilerini büyü mağduru görenlerdir; hikayeleri farklı olmasına karşın hepsinde çaresizlik, korku ve acı vardır. İkinci grupta ise büyü yaptırarak amaçlarına ulaşmak için her yolu denemeye kararlı kişiler bulunur (tabi bu durumu fırsat bilip en karlı çıkanlar da toplumda, büyücü, medyum, üfürükçü olarak bilinen kişilerdir). Kitap Ehli bir Hristiyan büyü, medyumluk, falcılıkla uğraşmaz. Çünkü bunları yapmakla Rab olan Allah’ın bunlardan tiksindiğini ve uğraşanları, kendilerine amaç edinenleri de yargılayacağını bilir.  “PAPAZ BÜYÜSÜ Büyücülük Medyumluk Falcılık Üzerine” kitapçığı herhangi bir büyü etkisi altında olduğuna inanıp acı çeken ve esenliği bulanmayan insanlara, en azından bundan sonra ne yapacaklarına karar versinler diye yazılmıştır. 

Daha fazla ücretsiz e-kitaplar indirmek için lütfen https://hristiyankitaplar.com/play/ 'e ziyaret edin.

[Anahtar Kelimeler: Hıristiyan, Papaz Büyüsü, Büyü, Allah, Yaşam Kilisesi, Cinler, Mezmur, Türkçe Kitaplar, Mesih, İsa Mesih, Türkçe Kitaplar, Peygamber, Zebur, Kitap, Allah, Mezmur, Zebur, Fal, Büyü, Tevrat, Kilise, Cinler, İsa Mesih, Turkce, Hristiyan, Tanrı, Papaz Büyüsü, Peygamber, İncil, Fal, Kitap, Turkce, Hristiyan, Tevrat, Mesih, Hıristiyan, Tanrı, Yaşam Kilisesi, İncil, Kilise]

Read more
Collapse
2.3
14 total
Loading…

Additional Information

Publisher
Yaşam Kilisesi
Read more
Collapse
Pages
37
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Religion / Christianity / General
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM free.
Read more
Collapse
Read aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse
Eligible for Family Library

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.