Bayan Emsal'den: Kıbrıs'da Tutku Oyunları

Emsalsiz Yayınlar
28

Evet ikinci kitabım ile karşınızdayım. Google Play ve Google Play Kitaplar'da en çok satılan Emsalsiz Seks İtirafları Kitabımının devamı olan, serinin 2. kitabı Tutku Oyunları Satışta.

Kitabı satın aldığınızda telefonunuzdan okuyabiliyorsunuz kargo ile evinize gelmiyor bilginiz olsun.Kredi kartı ve mobil ödeme ile satın alabilirsiniz.

Birinci kitabıma göre daha özenle ve daha fazla detaylara yer verdiğim bu harika kitabımda çoğunluğu Kıbrıs'da yaşadığım seks maceralarım bulunuyor.Birbirinden eşsiz bu tutku oyunlarımı sizler için kaleme döktüm.Serinin 2. kitabı olan Tutku Oyunları kitabımda toplam  bölüm bulunuyor.

Birinci kitabımda kapak resmi ve ikinci kitabımdaki kapak resmi bana ait, Kıbrıs'da çalıştığım dönemden kalma bir fotoğraf.

Yaşamış olduğum tüm seks anılarımı, maceralarımı ve oyunlarımı bu kitabımda bulabilirsiniz.

Anahtar Kelime: Seks, seks hikayeleri, ücretsiz seks hikayeleri, kadınları tahrik etmek, erotic, gerçek seks hikayeleri, sex, sex story, bayan emsalden , emsalsiz seks itirafları

Read more
Collapse

About the author

 04.06.1993' tarihinde Aydın'da doğdu.Çoçukluğu burada büyümekle geçerken Eskişehir'e taşınmak zorunda kaldı, Burada büyüdü ve Liseyi burada bitirdi,Üniversiteyi ise Kıbrıs'da okudu.Sonra tekrar Türkiye'ye yerleşti.

Siz bir kadını kandırdık sanırken aslında o inanmış gibi yapar.

Read more
Collapse
3.8
28 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Emsalsiz Yayınlar
Read more
Collapse
Published on
Feb 13, 2019
Read more
Collapse
Pages
31
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best For
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Fiction / Erotica / BDSM
Fiction / Erotica / General
Fiction / LGBT / Lesbian
Fiction / Romance / LGBT / Gay
Fiction / Romance / LGBT / Lesbian
Young Adult Nonfiction / Health & Daily Living / Sexuality & Pregnancy
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
Simya kelimesini işittiğinizde bir çoğumuzun aklına “Simyacı” isimli roman gelir. Hayatta mutlu olmayı öğütleyen, bir çobanın altın bulma amacıyla çıktığı Mısır yolculuğunu anlatan bu roman bizim belleğimize kazınmıştır. Fakat “simya” ismi zikredildiğinde bilmemiz gereken bundan fazlası olmalıdır. Çünkü simyacılık, tarih boyunca merak uyandıran bir uğraş olarak karşımıza çıkmaktadır. Ben de bu kitapta simyanın ne olduğunu, niçin ilgi çektiğini, bilimsel yönü olup olmadığını kısaca ele almak istiyorum.


Diğer bir adı “alşimi” olan simya; bir dönemin felsefesini ve doğanın ilkel yollara araştırılmasını ifade eden bir kavramdır. Arapça’daki “alkheemee” kelimesinden dilimize geçen simya İngilizce olarak da “alchemy” olarak adlandırılmaktadır.

Simya; değersiz maddeleri altına çevirme, çaresiz hastalıkların tedavisini bulma ve ölümsüzlük iksirine sahip olma amacıyla yapılan geçmiş çalışmaları ifade etmektedir. Simya, simya kaynaklarının ifadesiyle, yer ve insan arasındaki etkileşimi inceler, insanı sonsuz bir varlık haline getirme amacı taşır. Bu anlayışa göre insan altına kavuşacaktır, çaresiz hastalıklardan ölmeyecektir ve bunun ötesinde ölümsüzlük iksiriyle sonsuza dek dünyada kalacaktır. Böyle bahsedildiğinde hayali çalışmaları ifade ettiğini düşünebileceğimiz simya ile ilgilenenleri ve 2500 yıllık geçmişini dikkate aldığımızda ilgi çekici bir konu olduğunu söylemek mümkün.Paulo Coelho, Fyodor Dostoyevski, Lev Tolstoy,  Stephen King, Howard Phillips Lovecraft, Edgar Allan Poe, Anne Rice, Clive Barker, Mary Shelley, Ann Radcliffe, Joseph Sheridan Le Fanu, William Wilkie Collins, Richard March, Robert Louis Stevenson, John Verdon, Tess Gerritse, Stieg Larsson, Jean Christophe Grangé, Mario Mazzanti, Dan Brown, Keith Ablow, Michael Palmer, Craig Russell, Maxime Chattam, Ted Dekker, George D. Shuman, Morgan Rice, George Orwell,  Orhan Pamuk, Elif Şafak, Sabahattin Ali, Nazım Hikmet, Necip Fazıl Kısakürek, Bilge Karasu, Hercai sümeyye koç, Hercai 2, hercai 3, sümeyye koç, Yaşar Kemal, Aziz Nesin, Nihal Atsız

©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.