Gerçek Seks Hikayeleri (Resimli): Gerçek Bir Hikaye (Part2)

Araştırma Web Grubu
83

 Gerçek Seks Hikayelerinin Buluştuğu Kitap Serimizi Okumak İster Misiniz?

İlk Serisi Olan, Gerçek Seks Hikayeleri: Gerçek Bir Hikaye (Part1) Okumak İçin;

https://play.google.com/store/books/details?id=LINeDwAAQBAJ

 Google Play Kitaplar da ve belki de bir çok platformda gerçek hayatta yaşanmış bir hikayeye birinci ağızdan hiç şahit oldunuz mu? Bu kitapta 30 yaşında, kendini işine adamış, sert bir karakteri olan, hayatında hiç seks yapmamış bir iş kadınının kendisinden 12 yaş küçük bir gençle aralarında geçen sıra dışı, şevhetli ve bir o kadar tahrik eden gerçek bir hikaye anlatılmıştır.

Kadınları Tahrik Etmenin Yollarını arıyorsanız, bir kadını yatakta nasıl mutlu edeceğinizi bilmiyorsanız, farklı fanteziler peşindeyseniz, bir kadını nasıl yatağa atacağınızı öğrenmek istiyorsanız ve bir kadına nasıl davranılması gerektiğini merak ediyorsanız kesinlikle bu hikayeyi okumalısınız. Bu hikayeden çok şey öğreneceksiniz.

Gamze Hanım 30 yaşında genç, seksi ve bir o kadar fit bir kadındır, sert bir karakteri vardır, hayatında hiç seks yapmamıştır. Tüm herşeyi kendini kenetlediği işidir. Bu durum ta ki iş yerine stajyer olarak başlayan gençle tanışana kadar sürmektedir.

Anahtar Kelime: Seks, seks hikayeleri, ücretsiz seks hikayeleri, kadınları tahrik etmek, erotic, gerçek seks hikayeleri, sex, sex story

Read more
Collapse
3.7
83 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Araştırma Web Grubu
Read more
Collapse
Pages
12
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best For
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Biography & Autobiography / General
Fiction / Erotica / General
Fiction / Romance / Erotica
Health & Fitness / Sexuality
Juvenile Fiction / Short Stories
Photography / Subjects & Themes / Erotica
Poetry / Subjects & Themes / Love & Erotica
Young Adult Fiction / Holidays & Celebrations
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.